Jump to content

Dajte neko sranje protiv komaraca


Recommended Posts

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Autan ... sigurno pomazhe. A ja sam imao jos neki slican proizvod, ne secam se imena ali je bilo na fazon, otisao u apoteku, dobar dan, treba mi nesto protiv komaraca, evo ovo, i prijatnog je mirisa, malo se naprskas i furas 'di oces, nema apsolutno nikakvih problema.

Link to comment
Share on other sites

ja imam neke ruzne crne bube po sobi sto lete, kao bubasvaba, samo manje i leti i brzo trci i zilavo je moram ih 5x tresnuti CD-om da umru... jel zna neko sredstvo za to?

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Ako imas Symbian Mobilni telefon,imas program Anti Mosquito II..(pusta neke niskofrenkfetne zvuke koje cuju samo komarce)

------------------------------------------------------------------

SteX.jpg

....Watch the master. Follow the master. Be the master....

------------------------------------------------------------------

Link to comment
Share on other sites

Autan ... sigurno pomazhe. A ja sam imao jos neki slican proizvod, ne secam se imena ali je bilo na fazon, otisao u apoteku, dobar dan, treba mi nesto protiv komaraca, evo ovo, i prijatnog je mirisa, malo se naprskas i furas 'di oces, nema apsolutno nikakvih problema.

Da, Autan je zakon kad si napolju, a za unutra Raid technost.

Link to comment
Share on other sites

Da, Autan je zakon kad si napolju, a za unutra Raid technost.

Da, popi dva tri raida l000dnica... [:D]

Inache Autan jeste najbolji, ako te smaraju ta mazala a u sobi si, uzmi onu sijalicu sto ubiva insekte. Imam takvu na terasi i bash maltretira sve shto zuji i leti... A i do jaja svetli, cu da je metnem u ispod auto ko u nid for spid...

Ja ne nosim gace.

Falcon.jpg

Nikada i nisam.

Link to comment
Share on other sites

Autan ... sigurno pomazhe. A ja sam imao jos neki slican proizvod, ne secam se imena ali je bilo na fazon, otisao u apoteku, dobar dan, treba mi nesto protiv komaraca, evo ovo, i prijatnog je mirisa, malo se naprskas i furas 'di oces, nema apsolutno nikakvih problema.

E da, Autan, znam da je bilo ne

Link to comment
Share on other sites

ja imam neke ruzne crne bube po sobi sto lete, kao bubasvaba, samo manje i leti i brzo trci i zilavo je moram ih 5x tresnuti CD-om da umru... jel zna neko sredstvo za to?

i smrde kad ih uhvatis, uvek ih na vrucinama ima, nocu oko svetlosnih izvora, a kad smo bili klinci, po kraju su nas plasili da oce u ushi da udju [:D]

Link to comment
Share on other sites

i smrde kad ih uhvatis, uvek ih na vrucinama ima, nocu oko svetlosnih izvora, a kad smo bili klinci, po kraju su nas plasili da oce u ushi da udju  [:D]

Hahahah...dolazi meni ortakinja pre neki dan, i vidi tu bubu u kupatilu, i pita me jel znam da imam onu bubu shto ulazi u ushi u kupatilu...patos [:)].

Link to comment
Share on other sites

Uzas, te crne bube sto ne mogu dugo da lete, samo se cuje zuuuuuuu i puc na parketu, gnnnnnnnnh, padale su s neba svojevremeno, upadale u kosu i krckale pod nogama, havoc...

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

a jel zna neko one narandzaste bube sto lete predvece,lice na bumbare, samo ne ujedaju..zamo zuje i zakucavaju mi se u glavu..ne mogu uvece da izdjem u kraj na basket jer me nerviraju..imam neku barustinu na oko 500m od kuce pa se tu legu..

kako da ih oteram breeeeeee?? :)

btw: nijedan komarac me nije ujeo ove godine [:D]

To su takozvani gundelji :) retardirane bube koje izgledaju napucano a u stvari su kurton :D znash ono nagruvana sam i idem u teretanu al padam na zemlju sama od sebe :)

btw ja sam izludeo od komaraca u mirijevu ih ima pun kurac tako da idem danas posle posla da qpim autan.... nema mi spasa :D

Link to comment
Share on other sites

Ako imas Symbian Mobilni telefon,imas program Anti Mosquito II..(pusta neke niskofrenkfetne zvuke koje cuju samo komarce)

Taj AntiMosquito ne da ne radi nista, nego ne radi nista :) Ne znam samo sta je ovo "II" jel to neka revizija? Probao sam jednom, apsolutno nikakva korist od njega nije bila ... samo me je iritirao taj zvuk koji ispushta program, a koji cujemo i mi ljudi :) Ako je taj drugi "deo" tog programa neki bolji, mozda ga vredi isprobati, prvi je govno.

Inache Autan jeste najbolji, ako te smaraju ta mazala a u sobi si, uzmi onu sijalicu sto ubiva insekte. Imam takvu na terasi i bash maltretira sve shto zuji i leti... A i do jaja svetli, cu da je metnem u ispod auto ko u nid for spid...

Sijalica me nervira sto zuji, zuji jache kad nesto sprzhi a jos i pravi suvise djubreta od mrtvih insekata, i posle sve moras da cistis, itd itd.

i smrde kad ih uhvatis, uvek ih na vrucinama ima, nocu oko svetlosnih izvora, a kad smo bili klinci, po kraju su nas plasili da oce u ushi da udju 

Cekaj .. ako su to one o kojima pricha krule koje imaju tvrd oklop i cuje se kad padnu na parket i bilo ih je dosta proteklih godina, onda to nisu te kojima su plasili da oce da udju u ushi. A to oko ulaska u ushi je Paja pojasnio prosle godine cini mi se.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...