Jump to content

help me out


millanče

Recommended Posts

samo za postavljanje ili za kompletan hosting? Za postavljanje otvoris total commander i samo prekopiras, a za hosting, uf, ne znam nesto koji je sad dobar free, valjda web1000 jos uvek radi, nisam siguran.

Jel' to prvo znaci da budem stalno na netu?U tom slucaju,to otpada,pa mi treba ovo drugo...

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Ako mislish da postavish svoj server, onda ti treba mashina koja bi bila 24/7 ukljuchena...

Ako mislish da napravish bilo kakvu banalnu stranicu (npr. naslovna + par stana i linkova), za to samo nadju neki web hosting, popuni formulare (gotovo kao za web mail), i uploaduj stranicu na njihov server... u tom sluchaju naravno da ne morash biti 24/7 online jer je stranica uploadovana na njihov server...

Link to comment
Share on other sites

Ne verujem da ti treba server, samo hosting na koji ces staviti svoj sajt koji si napravio u DW. Iz licnog iskustva, mislim da je najbolji besplatni hosting 50webs.com. Nema banera, pop-up-ova, spam mailova itd. Jedino ogranicenje je da fajlovi ne smeju biti veci od (cini mi se) 300k. Cini mi se da ovako ide. Prvo pravis virtualni host. Onda domen na koji stavljas sajt. To mozes uciniti preko njihovog File Managera. Ako ti se adresa (tvojsajt.50webs.com) ne svidja, mozes da uzmes .tk ili .co.sr ime. Uglavnom sve sto se tice hostinga imas na faq-u delu sajta na kome hostujes. Prvo pogledaj tamo, pa bas ako ne mozes da se iscupas pitaj ovde.

Edited by noodle
Link to comment
Share on other sites

@ sh:na ovom dhosting mi je reklo da sam se ok prijavio,ali mi nije poslalo mail sa potvrdom i lozinkom,a ako ponovo pokusam da se signupujem,kaze da je moj username vec u upotrebi-strange

@ noodle:kako da namestim da adresa bude recimo co.sr?

i jel moguce da na svakom od ovih hostinga max moze 12 fileova po folderu?(sto me bas nervira:(

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

da li si opisao prezentaciju (200 karaktera min) ??

-njihov odgovor treba da sachekash 1-2 nedelje.

Au!

da li si opisao prezentaciju (200 karaktera min) ??

-njihov odgovor treba da sachekash 1-2 nedelje.

i jos jednom Au!

mnogo je kume!A opisao sam je...Videcemo vec

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...