Jump to content

Danas mi je ovo stiglo na mail


Recommended Posts

prvo i prvo ja nisam gojko a drugo ne posecujem krstaricu i trece nisam neki haker :))))

znaci LOLCINA

Kao prvo, zelim da naglasim da smatram da je ovakva komunikacija sa korisnicima sjajan vid dokazivanja

pojedinih cinjenica koje ne zelite da prihvatite.Naime ja sam Fowler administrator mozda i najveceg

srbijanskog sajta www.krstarica.com i irc servera irc.krstarica.com

Mislim da se ovdje okupljaju djubrad od ljudi, tipa Limp_Bizkit, bl00dz3r0, Mix, ShatterHand, deroko, sunnis,

Mil0s, CyberB, set_X, BoyScout, h4z4rd, Exoduks...i ekipa kanala #linux na krstarici i ono, tipovi su lame 100%

pozivaju se kao neki BlackHat-i , mislim da takvim ljudima treba stati na kraj, znaci pokazati im sta su i ko

su, a sta smo mi i ko smo mi, Gojko tebe postujem puno, imas forum sa jako jako puno experata, i pametnih i

korisnih ljudi, i mislim da treba da udruzimo snage i stanemo ovakvim ljudima na kraj, Gojko pomozi mi da

pokazem ovakvima gdje im je kraj, niko nece dirati moju Krstaricu!To je moj zivot, jedino sto imam, nikad ne

izlazim iz kuce, imam problema sa vidom kad izadjem na sunce, fata me nesvestica i sl. stoga sam dobio posao

da odrzavam ovako vazan sajt i server.Cak sam cuo neke pretnje da ce od 1og Avgusta moj irc server biti pod

ddos napadom jer nisam ispunio neke uslove, ono, ovo je moj zivot, ja sam samo faca ovde, ako mi ne pomognes

gojko i z

austavis ih, gubim karijeru i autoritet.Puno hvala, unapred.E ajde javi mi se na 0638689937 da dogovorimo

taktiku! Bozo aka Fowler@Krstarica

Link to comment
Share on other sites

to sam i ja dobio

pcmaniac (12:50 AM) : svi su dobili

dvnitycker (12:51 AM) : zasto?

dvnitycker (12:51 AM) : koji kurac je svima slao svoj broj mob

pcmaniac (12:51 AM) : a bre nije on slao

dvnitycker (12:52 AM) : root@elitesecurity.org... gojko? al opet ne kontam svrhu sto smo svi dobili taj mail? da bi hejtovali onih par likova??

pcmaniac (12:53 AM) : ma hackovali su sajt, ili pokupili mailove

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

e shta je sad ovo u pi*** materinu?

sa istog mail-a kao i ono za izveznog "Gojka"

JA SAM PEDER I VOLIM MAZIM DECAKE

Svi koji vole decake neka se jave nicku

markom na pp

O ljudi moji koji mentoli...

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

ali voja je haker :D :D

znaci nemam reci za ove slidze :P

btw ja nisam dobio mail i zao mi je zbog toga :P

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

na drugoj slici 2-i sa leva je CyberB, a 2-i sa desne je nash De1rekton :D

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...