Jump to content

kill 'em all ?


Recommended Posts

pa to ti pricham, sve intelektualci i uzhasno zanimljivi likovi (chast izuzetcima) :D josh samo gotenks i eventualno kili i kompletirani ste za lov na zecheve.

Aj reci mi molim te, o najpametniji i najzanimljiviji posetioce foruma, ko si ti da procenjujes neciji intelekt ??? Vec je neko dao link i pokazao tvoj smisao za humor , kad si sahranio zivog lika ..... Majmune retardirani ..........

Edited by -=[Colonel]=-

-In the church they say to forgive...

-Forgivnes is between them and God, my job is to arange the meeting ...

juvefan9ds.gif

----------------------------------------------------------------------

jddrinker5js.png

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 151
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

awww...dobro de ljudi nemojte spamovatio ovde... idite na moj topic... ono ljudi se samo shale malko... now go!!! [:D]

( [;)] )...

ahaha , ne moze mile , moj topic rula - jes da je glup al vidis da se ljudi primaju zato shhh ;))

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

samo mi je mnooooogo zao sto Ivan nije trenutno u Bgd-u, a vidim bice posla za njega kad se vrati.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Odlichna vam je slika, meni izgleda kao neka zechica koju je najveci medjed u shumi bash gadno natovario. [:D]

Lucky se vredja shto se svi plashe Ivana, a niko njega. [:(] Evo Lucky, ja se pljashim! Nisam smeo u ochi da te gledam na adi! Strah je u meni! [:D]

Zashto nasha alijansa nema neku badass slichicu... [V] [V] [V]

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Lucky se vredja shto se svi plashe Ivana, a niko njega.  Evo Lucky, ja se pljashim! Nisam smeo u ochi da te gledam na adi! Strah je u meni! 

Daleko od toga, opste je poznato da ja ne banujem ljude (puno ;)) niti zelim da stvaram takvu atmosferu na forumu ...

Zashto nasha alijansa nema neku badass slichicu...   

Ne deluje tesko naci badass slicicu za alijansu sa imenom On prca. Sa druge strane, takva slika bi se lako kosila sa pravilima foruma.

Link to comment
Share on other sites

A sta je tacno njegov posao kada se bude vratio?

mislim da si sam odgovorio na to na onom drugom topiku. "prljanje ruku" i tako to...

necu ga dalje hvaliti, da ne stvaram zlu krv...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Stvarno.....sta nece ljudima da padne na pamet.Da li ovo postajemo politicki korektni kao Ameri pa da nam smetaju svakakve gluposti.Ajde da zabranimo jos nesto..... mislim "On Prca!" zar nije to malo slikovito,ili svima da se promene imena ako sadrze nesto sto moze da zasmeta neznijim dusama sa ovog foruma.Signa je sasvim dobra , Happy Tree Friends fazon *smeta vam i to mozda?*. Naravno vrhunac *bolje reci dno dna* kod ovakvih topika je prozivanje forumasa......

Ajde lepo da se prekine sa glupostima ovakvog tipa jer srozava nivo inteligencije ovog foruma,koji ,ako se pogledaju drugi forumi ,je ipak na vecem nivou nego sto je tema ovog topika.

Jedno od resenja je da svi voljni postave nesto sto bi duse briznicima smetalo tipa mrtve kuce,mace,pticice,misevi itd. its. pa da lepo vi meni oguglate i da malo ocvrsnete.

Da dodam da mogu i da stavim snimak u kojem su ucesnici 3 ulicna psa i malo mace.Onako zaklano je umiralo dobrih 15min......mijao,mijao.....

Provokacija No.1

...mmmm...bunny

Edited by Seth Fix

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Potpuno se slazem sa sethom [:)] .

I jos nesto da dodam vecina pravila iz pravilnika su debilna , narocita ona koja nerviraju ili poverdjuju debile.

Imam i 1 primer :) :

kada sam napisao 1 ili 2 posta na l33t "jeziku" Pajser se nasao pametan da prikenja odma zbog toga i onda je meni Ivan_ poslao pm da cu biti banovan ako nastavim sa time zato sto kao provicira ostale clanove forum-a po nekom pravilu ,ne znam tacno kom.

Link to comment
Share on other sites

Brate, Kili, ne razume ovde svako tvoj hakerski jezik, i Pajser je verovatno mislio da ga prozivash or something [:D]. Nego, @topic: Meni zec nimalo ne smeta, mislim, nacrtan je...nuff said. Ima milion snimaka i slika raznih zivotinjskih muka, i to ne mogu da gledam...

Link to comment
Share on other sites

Potpuno se slazem sa sethom  [:)] .

I jos nesto da dodam vecina pravila iz pravilnika su debilna , narocita ona koja nerviraju ili poverdjuju debile.

Imam i 1 primer :) :

kada sam napisao 1 ili 2 posta na l33t "jeziku" Pajser se nasao pametan da prikenja odma zbog toga i onda je meni Ivan_ poslao pm da cu biti banovan ako nastavim sa time zato sto kao provicira ostale clanove forum-a po nekom pravilu ,ne znam tacno kom.

a da probash ti fazon ipak liv end let aders liv?...

inace,mlad i a i prilicno si nov... a ako ti ne spadash medju "debile" sho ne napishesh ti neki pravilnik koji je manje debilan, senduj leaderu i mozda ga usvoje...

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

Brate, Kili, ne razume ovde svako tvoj hakerski jezik, i Pajser je verovatno mislio da ga prozivash or something [:D]. Nego, @topic: Meni zec nimalo ne smeta, mislim, nacrtan je...nuff said. Ima milion snimaka i slika raznih zivotinjskih muka, i to ne mogu da gledam...

Nisi tad posecivao forum tako da ne znas sta je bilo.

I samo da znate da ste svi najobicniji hate-eri [:(!]

Link to comment
Share on other sites

Nisi tad posecivao forum tako da ne znas sta je bilo.

I samo da znate da ste svi najobicniji hate-eri  [:(!]

Ok, pogledaj mi datum kad sam se registrovao...tada sam bio aktivan, pa sam batalio, pa sam opet pocheo da posecujem pre ~6 meseci, samo nishta nisam postovao, jer nisam znao kako mi ide pass, pa kad mi se bash neshto postovalo na wc3 forumu, pitao sam Lakija za pass, ali mi se svidelo pa sam se reaktivirao jelda...nego oko toga da ne znam shta je bilo...postavio si topic tipa jel moze neko da ti preporuchi neke sajtove (ili guideove) koji bi te uputili u hakerisanje, i onda su te svi izhejtovali najstrashnije. I btw...smiley sam stavio, jel ikome neshto znachi smiley...

Link to comment
Share on other sites

kao prvo prevelika je (protivna je zakonima o signaturi Ustava KlanRUR foruma [:p] ) kao drugo ako shvatimo bin ladena kao pozitivca onda smo nacionalisti i anti evropski orijentisani, ako ga shvatimo kao negativca kao kill all moslems onda smo pro-americki orijentisani i dolazimo u sukob s nacionalnim ponosom srpskog naroda :)

bez zajebancije, meni se vise svidja onaj :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Stvarno.....sta nece ljudima da padne na pamet.Da li ovo postajemo politicki korektni kao Ameri pa da nam smetaju svakakve gluposti.Ajde da zabranimo jos nesto..... mislim "On Prca!" zar nije to malo slikovito,ili svima da se promene imena ako sadrze nesto sto moze da zasmeta neznijim dusama sa ovog foruma.Signa je sasvim dobra , Happy Tree Friends fazon *smeta vam i to mozda?*. Naravno vrhunac *bolje reci dno dna* kod ovakvih topika je prozivanje forumasa......

Ajde lepo da se prekine sa glupostima ovakvog tipa jer srozava nivo inteligencije ovog foruma,koji ,ako se pogledaju drugi forumi ,je ipak na vecem nivou nego sto je tema ovog topika.

Jedno od resenja je da svi voljni postave nesto sto bi duse briznicima smetalo tipa mrtve kuce,mace,pticice,misevi itd. its. pa da lepo vi meni oguglate i da malo ocvrsnete.

Da dodam da mogu i da stavim snimak u kojem su ucesnici 3 ulicna psa i malo mace.Onako zaklano je umiralo dobrih 15min......mijao,mijao.....

Provokacija No.1

...mmmm...bunny

ja sam prvi protiv lazne americke puritanske politicke korektnosti, ali smatram da u duhu postovanja osecanja svakog pojedinacnog coveka treba voditi racuna o audiovizuelnim ekspresijama svojih osecanja/stavova/ideja. dakle, ako nekim ljudima smeta slika zaklanog zeke sa plavim cveticem u ruci kojem ispada utroba (sto nije daleko od pameti, ako se uzme u obzir da je "zeka" simbol necega neznog i cistog - ne govorim o pravim zecevima, vec o simbolu), onda se treba potruditi da se ti ljudi ne ugrozavaju. ne smatram da pod "politicku korektnost" potpada suprotstavljanje onome sto se uopsteno smatra prljavstinom.

pokusaj da se bude poseban/zanimljiv po cenu gadosti pripada maloj nezreloj deci, a ne ozbiljnim i zrelim osobama, tako da je ovo uistinu pitanje stepena inteligencije/svesti, samo cije?

sto se tice "ocvrsnuca", nadam se da nikad necu ocvrsnuti prema gadostima (jer, ako nisam do sada u ovom razdoblju nase civilizacije i na ovim prostorima, ne znam kad cu). to ce mi garantovati da cu uvek moci da napravim razliku izmedju nestasluka ili buntovnistva nezrele dece (sto mislim da je ovde slucaj) i onoga cemu je cilj da unisti sve sto je lepo, vredno i cisto.

snimak ti nije nista posebno. tendencija produkcije prirodnjackih kanala i emisija u poslednjih 10-ak godina donela je neizmernu brutalnost i krv iz zivotinjskog sveta na TV, valjda jer su ljudi oguglali na krv i ubijanje. posto pamtim Dzordza Belamija i njegov "Opstanak", ne mogu a da se sa nostalgijom ne prisetim vremena kada je cilj tih emisija bio da zaista jasno pokazu kako funkcionise biljni i zivotinjski svet, dok zivim u vremenu kada je samo bitno uhvatiti krvaviji kadar klanja i sakacenja.

ovaj forum smatram dovoljno kvalitetnim da bi se slozio da se na njemu ispoljavaju razlicite frustracije.

...bez smajlija...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Stvarno.....sta nece ljudima da padne na pamet.Da li ovo postajemo politicki korektni kao Ameri pa da nam smetaju svakakve gluposti.Ajde da zabranimo jos nesto..... mislim "On Prca!" zar nije to malo slikovito,ili svima da se promene imena ako sadrze nesto sto moze da zasmeta neznijim dusama sa ovog foruma.Signa je sasvim dobra , Happy Tree Friends fazon *smeta vam i to mozda?*. Naravno vrhunac *bolje reci dno dna* kod ovakvih topika je prozivanje forumasa......

Ajde lepo da se prekine sa glupostima ovakvog tipa jer srozava nivo inteligencije ovog foruma,koji ,ako se pogledaju drugi forumi ,je ipak na vecem nivou nego sto je tema ovog topika.

Jedno od resenja je da svi voljni postave nesto sto bi duse briznicima smetalo tipa mrtve kuce,mace,pticice,misevi itd. its. pa da lepo vi meni oguglate i da malo ocvrsnete.

Da dodam da mogu i da stavim snimak u kojem su ucesnici 3 ulicna psa i malo mace.Onako zaklano je umiralo dobrih 15min......mijao,mijao.....

Provokacija No.1

...mmmm...bunny

koliko si jadan ni sam ne kapiras...

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...