Jump to content

Anastsija:J


Recommended Posts

Vi se poigravate sa mnom, priznajte da se poigravate! :)

Pa ne, jedino sto ja znam je da ima koncert u Puli 1. Avgusta, za koji sam saznao pre dva dana (i kakav sam ja to fan ;)) tako da je kasno za organizaciju bilo koje vrste a da b92 vodi neke kao nagradna igra, ovo ono. Ali nisam cuo niti video da dolazi kod nas niti na sajtu ima infoa te vrste.

Ako neko sazna stogod dodatno, neka javi.

Link to comment
Share on other sites

Interna shala, koj' ti kurac ... ja bez pet litara kokosije krvi na bini necu ni da pridjem istoj ...Ko bi mogao, ako imalo mozga ima, da slusha Anastaziju? Sva kreshti, ruzhna je, ugradila silikone i sva je plasticna, loshe su joj pesme, melodije, jos gori tekstovi, i tu se nesto folira da je kao britni ili kristina.

Link to comment
Share on other sites

Interna shala, koj' ti kurac ... ja bez pet litara kokosije krvi na bini necu ni da pridjem istoj ...Ko bi mogao, ako imalo mozga ima, da slusha Anastaziju? Sva kreshti, ruzhna je, ugradila silikone i sva je plasticna, loshe su joj pesme, melodije, jos gori tekstovi, i tu se nesto folira da je kao britni ili kristina.

Kapiram da je ovo shala! =)

Btw shto odmah takav odgvor.. ja ni ne znam ko je Anastasija ali kapiram da je neka MTV devojchica :-), samo pitam jel to neka fora ili ste stvarno fanovi dotichne?

Link to comment
Share on other sites

Ahhh, sada sam se setio.. znam ko je. Ona je valjda imala frku za nekim rakom & stuff. Ono chega se ne setjam i dalje jeste kako peva :)) pa me zanima jel' ste fanovi zbog izgleda ili 'zike? Po chemu tako odskache od ostatka MTV garde?

Link to comment
Share on other sites

Imala je frku sa rakom, sad samo ima neku drugu frku, zna kole detaljnije :) I definitivno je zbog pevanja, a ako ni iz jednog drugog razloga, a ono odskace od ostata mtv garde jer nikad nije bila u TRL na top listi :>> Jednostavno, nije taj stil ... skini neki mp3 pa oslushni.

Link to comment
Share on other sites

Stejzha ima Kronovu bolest = segmentalno zapaljenje na probavnom traktu, zbog toga su joj kada je imala 14 godina odstranili 30ak cm creva i sad pazi kako se hrani da ne iritira creva i to je to... also uopste nije tipichan mtv fabrikat nego ima interesantan, sto kazhu crnachki, glas i zato je simpa...interesantno da dok je u evropi bila #1 sa i'm outa love u SAD nisu znali da postoji...toliko o ukusu amera =o)))

Link to comment
Share on other sites

Sas's sve mrdanjem njenih silikona

Mislim da kad je ta pesma bila hit nije imala silikone :) A ne znam ni sada da li su full ili neka loodila ... opet kole mozhda zna vise ;)

ali apelujem luckyjevu savest da mu ne dozvoli da me banuje imam zenu i petoro, ne sedmoro male dece da hranim:J

"snacice se ona i bez tebe" :)

Link to comment
Share on other sites

Znam samo da je mnogo skupa  . Mislim, na koncerte. Kad sam gledao negde spiskove koncerata i festivala u evropi,znam da je nastup u Ger bio od 80-150, tako da ne verujem da ce ovde da dolazi

Ne znam kako je u Nemackoj ali su u Ceskoj i skoro u Slovackoj sad cene bile skroz fer, nesto tipa 30ak evra.

Link to comment
Share on other sites

Errr... vazi. [:)]

Koliko je bilo ljudi, izmedju 1500-2000? Koliko je beshe kasnio i koliko je trajao? Kakvo je bilo ozvuchenje?

Koliko se ja secam priche dok je taj dogadjaj bio aktuelan, to je bio jedan od najraspalijih koncerata EVAR (DJ Bobo suvereno drzi prvo mesto). [:D]

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...