Jump to content

Ko ce osvojiti WCG ????


Recommended Posts

  • Replies 212
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

AHHAHAHAHAH

misho al si ti bio uduvan, kad si vido da gargojl sa ams-om prezivljava od bat-a na pola helta, pa ti neznash sta pricash xDD. Ajmo ispocetka, gledaj, ams preventuje 350 SPELL dmg-a, dok batov unstable conco...stagod je PHISYCAL demidz, tako da si ti nesto utripovao, osetjam da je to bilo u nekoj verziji pre 100 god, pa je lik uspevao da zakucava batove u sopstvene batove, tako da je radio samo splash na garge xD, znaci misho car si.

Ehhh da, zasto je onda demidz tog sranja od beta kontriran sa armorom, mozgu jedan -_- , da nije mozda zato sto kada ti bace coil i novu na knightove onda im ne skinu helta kolko pishe zbog armora , jeli? I onda bi trebalo da bude, da kad se bet zakucava u destrojera , onda mu nista ne skida, posto destrojer ima beskonacan ams, el tako?

Edited by spo(ghost)

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Realno izvuces 2-3 Spirit Walkera i dovidjenja!!!!Pozdravi se sa spellcasterima!!!!

a ti si josh jaci spyro, jeli bre , ljudi, o kojoj igri pricamo, ja kolko znam AMS josh od 1.10 nemoze da se dispeluje, nego se jednostavno prekida sa vremenom, ili kada mu uradish 350 spell/magic dmg-a.

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

ghoste ocemo ja i ti po opkladu da garg prezivljava ako je pod ams a umire ako nije? oces po pare?? mozemo da se kladimo u kucu odmah sada!!! i hteo sam ovom spyro i ja da kazem da jebeni dissenchant ne radi na ams ^^ nasao ko ce da prica o igrici ^^

ghoste evo ja ako izgubim opkladu ti dajem moju kucu dobijas ovlascenje a ti ako puknes moras da mi popusis karu jel ok ?

Link to comment
Share on other sites

a ti si josh jaci spyro, jeli bre , ljudi, o kojoj igri pricamo, ja kolko znam AMS josh od 1.10 nemoze da se dispeluje, nego se jednostavno prekida sa vremenom, ili kada mu uradish 350 spell/magic dmg-a.

"dispel" je spell dmg znaci trebaju ti 2dispela na AMS da bi ga skinuo to moze sada a moglo je i u ranijim verzijama znam sigurno..

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

hhaha o cemu ljudi pricaju...o ams-u o banshijima hahaha:))).Da li ste se nekad pitali zasto ljudi to ne prave?Mozda,verovatno i VRLO MOGUCE zbog toga sto je ekonomski nemoguce:).Izgradi ti to,sve bajno i sjajno ali ce ti doci namasovan ork/elf/ud/human a ti nemas frenzy i destroyere...4-5 bansija i gulovi/findovi >>>tim gulova sa frenzijem i 2 destoyera sa manom?nebi rekao...

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Freeman:Kao prvo misha je u pravu sto se tice AMS-a ne moze da se dispelu sa walkerima,kao drugo kada se bat zapuca u gargu koja na sebi ima AMS ona prezivljava sa 50% helta.....sada mi necete verovati ali ja i misha smo to vec sve probali :)) a ko neveruje whisper na bnetu pa cemo probati zajedno sa mishom :)

P.S. ko zna ciji je ovo acc lol iz igraone sam

Edited by pyo
Link to comment
Share on other sites

hell ne pravi se pametan kad pricam samo o MU vs orca. i da fato,Disenchant ne radi na ams.

Za tebe sam Ajnstajn :)) Btw ta tvoja teorija ne pije vodu bilo kako da je okrenes.Koliko si video replayeva sa banshijima u zivotu...2...3?Nemoj mi samo reci kako si ti sad otkrio toplu vodu i novi potencijal undeadova:))

Edited by HellFire)

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Za tebe sam Ajnstajn :)) Btw ta tvoja teorija ne pije vodu bilo kako da je okrenes.Koliko si video replayeva sa banshijima u zivotu...2...3?Nemoj mi samo reci kako si ti sad otkrio toplu vodu i novi potencijal undeadova:))Postoji verovatno razlog zasto se neke jedinice kao sto su banshiji,troll casteri(kako se vec zovu),fiery dragoni i sl jedinice prakticno nikada ne koriste.

Ps.e jebiga ubagovao mi se net:)

Edited by HellFire)

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Za tebe sam Ajnstajn :)) Btw ta tvoja teorija ne pije vodu bilo kako da je okrenes.Koliko si video replayeva sa banshijima u zivotu...2...3?Nemoj mi samo reci kako si ti sad otkrio toplu vodu i novi potencijal undeadova:))Postoji verovatno razlog zasto se neke jedinice kao sto su banshiji,troll casteri(kako se vec zovu),fiery dragoni i sl jedinice prakticno nikada ne koriste.

Ps.e jebiga ubagovao mi se net:)

Bilo je mnogo repolayeva sa bansheema,svi su ih koristili u 1.16 verziji kada su toliko ojadili destrose da nisi mogao ni na sta drugo da igras...bila je kombinacija cl+dk+bubice+fiendovi+banshee+2statue

Link to comment
Share on other sites

''ha-ha'' to neke 1337 fore a masteri?

Btw da ne bude cisti spam kao sharkijev post (:)) malo da posmatramo iz drugog ugla sve ovo.Ko sada koristi banshije?

Edited by HellFire)

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Igras UD-a, dere te ORC, uzmi orca da igras, igras HMN dere te NE, uzmi ne da igras, sta ? ponovo te deru svi, e pa jebiga naravno da te deru... Igra je manje vise izbalansirana, jednostavno ljudi treba da se pomire sa cinjenicom da od svakog postoji bolji... simple as that...

retired...

Link to comment
Share on other sites

slazem se sa razorom.

I da hell JESAM IZMISLIO TOPLU VODU,a to sto si ti ajnstajn za mene je vec fantastika veca od gospodara prstenova.

inace pokusaj pa kenjaj nesto,kako jebeni elf moze da smara sa 3 hunte i da techuje na mede i da expa i sve da radi? jer elf igraci korsite potencijal koji imaju dok ud to ima ali ne radi na najbolji nacin. kraj.

Link to comment
Share on other sites

slazem se sa razorom.

I da hell JESAM IZMISLIO TOPLU VODU,a to sto si ti ajnstajn za mene je vec fantastika veca od gospodara prstenova.

inace pokusaj pa kenjaj nesto,kako jebeni elf moze da smara sa 3 hunte i da techuje na mede i da expa i sve da radi? jer elf igraci korsite potencijal koji imaju dok ud to ima ali ne radi na najbolji nacin. kraj.

pali bre misho, elf ima same po sebi brze jedinice od samog pocetka, dok und treba da saceka barem deku da dobije 2gi lvl da bi ghoul mogao da bezi, a treba mu t3 da bi ghoul mogao da se bije, tako da nemoj da seresh. Da ne pominjem sto se tice expanda i tih govana, sa elfom pravish najjevtiniji exp u igri, kad ti savata exp, prekinesh i detonirash mu whispa, u sustini boli te paja, a kad andedu savatash exp, to je smeh 900 helta gold majn, na koji nemozesh da se tp-ujesh i josh trebash da zabodesh blato i minimum 3-4 kule, ako savatash uda dok se sva ta sranja grade, onda decko moze da se pozdravi sa partijom.

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

HHAAHAH ud igraci kao sto su fov,madfrog,sweet i sl su toliko jebeno GLUPI pa ne koriste sav potencijal i zbog toga fov koji je najbolji UD i dobije grubija 2-1 na eswc-u pukne od retardiranog deadmana zato sto...je glup i ne koristi sav potencijal undeadova?Ti si pre svih njih to shvatio a oni sa toliko partija i godina iskustva nisu mogli da shvate kako najbolje da igraju sa svojom rasom...bolje cuti nemoj se vise ukopavati.

Ps.Da ti odgovorim na ono kako elf koristi sve zivo...evo otkricu Ameriku za tebe:elf je jedina rasa koja moze da masuje toliko jebeno jeftinih jedinica i to iz 3 gradjevine za manje od 10 minuta.Sta ud ima dok ne dodje na tier 3?kriptu i kutije.Sta ork ima?gruntove i raidere i mozda 1 kodoa.Sta human ima?human nema nista,human bez expa se saginje svakoj rasi.Da rezimiramo,elf ima krdo i sa tim krdom te pritiska dok si tier 2(bilo koja rasa) i gradi ekspanziju.Nisam bas siguran da je neko u mogucnosti da radi to osim elfova.

Edited by HellFire)

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

ako je deadman retardiran, ti si onda duplo retardiraniji od njega :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...