Jump to content

1v1 Q3 @ WCG Turnir! 27.08.2005


Recommended Posts

Slazhem se.. ko mozhe neka poshalje konfig niku, a ako ga donosite na turnir bilo bi pozheljno da bude na usb-u, poshto ne znam da li tjemo imati cd-ove na kompovima :)

Misheve i slushke obavezno nosite.. nije sigurno shta tje da nam daju, laki se josh nije oglasio.. a za drajvere najavite ranije ako imate neke posebne zhelje.. (recimo odma, riplajem na ovaj post).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 297
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Evo ga laki sa svezhim informacijama, jos uvek nemojte da uzimate sve kao 100% tacno, ali je prilicno sigurna varijanta, imacete na racunarima Logitech Media Deluxe keyboard (ovo cu proveriti jos jednom) i 10ak Logitech Deluxe (ovo su one najstandardnije, za slucaj da vam ove media ne odgovaraju). Sto se misheva tice, bice MX510 uz Steelpad podlogu za misha (kome ne odgovara moci ce da dobije MX310), a od slushalica ce biti Logitech Precision Gaming Headset + opet nesto "standardnih" ako nekome ne odgovaraju ove, mada su meni super. Imacemo i nekoliko G5 misheva spremnih za probu, ako neko bas izrazi zelju da na njima igra turnir mozhemo mu izaci u susret (zavisi koliko G5ica budemo imali "na lageru") mada kapiram da niko sa novim mishem ne bi da krene u pohod osvajanja turnira.

Racunajte da su mishevi i slushalice sigurna varijanta, ostaje samo da potvrdim tacno koje su tastature, pa vam javljam. Bice zvanicna najava svega uskoro.

Link to comment
Share on other sites

Konfizi?

Najbolje da sibnete Nikou pa da on lepo sve to ponese, ali ko bi da nosi na dan turnira, stvar ide ovako:

- Flopi - zaboravite

- CD - Mislim da nece biti problema

- USB - Sigurno nece biti problema

Za nagrade, ako ce neko da pita, jos uvek nemam nista opipljivo da vam kazhem. Postoji veliki broj nekih nagrada, neke sitnije, neke krupnije, jos nisu sve rasporedjene. Sigurno je da ce biti nagrada, koje tacno, jos uvek ne znam, nadam se da cu znati sutra ili prekosutra.

Link to comment
Share on other sites

Nada umire zadnja :)))

Ono kao trudi se decko, ne zna da igra, ali oce... i tako to...

Kao na ekskurzijama.

I ne pitaj da li mi turnir lici na ekskurziju. Ne lici :).

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Samo pitam, naivno i decije :)

Ne muvam nikoga :)

Nisam shvatio da li da se nadam mom gore pomentom drajveru ili sta vec iskrsne. Misonju i podlogu svakako nosim. Tastatura koju je pomenuo, el to onaj jeftini Log sa nekakvim "multimedijalnim" dugmicima na vrhu i malim enterom? Ako jeste imam je pod rukama sad :)

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...