Jump to content

kvazi test inteligencije koji je vec bio na forumu


Recommended Posts

Stvarno je njesra... ni prbilzno onim pitanjima iz testova koje sam radio na netu 2 puta... a i nema rezultata ili formule kako da izrachunamo IQ na osnovu tachnih odgovora...

Btw ima nesto u onim testovima na netu... oba puta sam dobio indentichan rezultat... ili svima mozda daju isti rezultat :)

Link to comment
Share on other sites

kad je killi rekao da je lako onda mora da je lako.....

mada jos gotenks da potvrdi i super

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

ma debilitet klasican... hteo sam samo da se osvrnem na 22. pitanje inace rezultate proveravate po jos debilnijem kljucu... tako da nisam hteo da ga dl-ujem...

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

A da vi koji ste lozite na te IQ testove odete do Mensice i uradite pravi test.. ako vas vetj zanima koliko ste "inteligentni"..

na tom "pravom" testu je od nas 30 koji smo radili u shkoli nas 25 dobilo da nam je iq veci od 156

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

na tom "pravom" testu je od nas 30 koji smo radili u shkoli nas 25 dobilo da nam je iq veci od 156

ti si bio u onih 5 priznaj :)

problem je sto taj mensin test ima na netu... tako da smo ga svi resavali... manje vise je isti... a preko toga ne mozes otici jer ne znas sta gresis, jedino ako si dokon pa menjas jedan po jedan odgovor i gledas skor... ali i za tu ideju treba visok iq :)))))

u pricncipu iq bih racunao ne neki totalno tripozan i nov nacin... malo su hendikepirani ljudi koji ne vole matematiku... prvih 10 pitanja odgovaram za 20 sec... zato sto znam nizove... i imam 14,67 min za slicice... a neko se polomi ne bi li ukapirao gde je problem...

Edited by BarcaS [GDM]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...