Jump to content

FK Partizan


noodle

Recommended Posts

  • Replies 419
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Evo sad sam stigao...

Pocelo je nikad bolje... znachi nikad vishe grobarskih dresova, salova, kapa...

18:30h Stadion se polako puni, pesma na sve strane...

Pocinje tekma... pozitivna energija, pesma... Znachi mogoa sam glavu da dam da cemo da ih odvalimo od zivota.

Kako je vreme odmicalo sve smo bili losiji...

A onda penali:

4:3

Neverovatno, kakvi idioti... Bjekovicu lopino svetskih razmera, dokle bre vishe da nam solis pamet?

GDE SU BRE PARE? Za koliko si kinte doveo one dve chamuge? Nemaju bre pojma... ne znam da igram fudbal ali za te pare cu da naucim... mogao bih za tri dana a mozda i ranije da igram kao Boya...

Emeghara - sisa! Igra totalno nespreman, ne moze dva puta da istrci a kad istrci onda se vraca 3 minuta...

Kako bre vecito ubodemo debilizme? Kako bre cigani mogu da ubodu Zigica, Jankovica, Trajkovica... a mi dovodimo ne Bantu ili shta su li vec...

Vise od 30000 ljudi... ceo stadion se ori "Napred Paaartizan..." i nista...

Drago mi je shto smo aplaudirali boljem timu (Artmediji) ako za 3,5h ne mozes da das gol onda si za psihijatriju ako si slucajno izabrao fudbal za profesiju.

Ovo je bila sansa generacije... propustili su je. A posto je Boya izjavio da mu je Partizan "usputna stanica do Zapada" bash bi voleo da vidim klub koji ce da uzme igraca ciji je procenat realizacije 1% a mozda i manje.

Dakle "UPRAVA NAPOLJE" posle ovoga je bilo dosta... Dosta je bilo lopovi, pustili korene i nece da daju fotelje... Kap koja je prelila casu...

I treba da idete...

btw treba pomenuti Adija, Batu i Ivicu kao primer... SVAKA CAST MOMCI! ovo ostalo nije ni za Teleoptik...

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

jebote ne mogu da verujem pre tekme mislio sam da smo u ligi championna

a sad ekipa za kup uefa nas zajebe

oni crnci se uvek izgube kada su velike utakmice na stadionu sam se osecao

kao da partizan prolazi ali kitu bole me noge od stajanja a sva sreca da mi je kuca blizu

boya je posebna pricha za sebe

iz 150 shansi nijedan gol gde bre to ima kad je doshao mislio sam da valja [:(!] [:(!] [:(!] [:(!] [:(!] [:(!] [:(!] [:(!] [:(!] [:(!]

sonic.png

1110.png

70.jpg

residentevilfan5tc.gif

Link to comment
Share on other sites

ovi slovaci nisu ni svesni sta ih je snaslo... navijanje na nivou, stadion pun :) tako da se izvinjavam za izrazavanje sumnje... tesko mi je da poverujem u ono sto sam video... makar ce nas fudbal da dobije vise poena...

[hejt]

da fudbaleri partizana ne ulaze u utakmicu sa cinjenicom da ih ocekuje makar jedan penal mozda bi malo vise vezbali zavrsnicu... ovako se potvrdjuje cinjenica da imate 11 pantelica u ekipi... a to sto ste sutirali penale 3/6 ne znaci da ce zvezda biti sampion, nego da ce biti vise od jednog penala za partizan po utakmici :)

[end of hejt]

e sad najozbiljnije - osecam se kao da mi se neko posr'o u usta... kao sto neko rece ekipa koja za 210 minuta ne da gol pored 21684351 suteva u okvir i barem duplo van okvira gola ne zasluzuje LS... ali ovi slovaci su zaista za kvotu 50... to sto su oni pobedili seltik 5 : 4 posle vodjstva od 5 : 0 takodje nije za pohvalu... ne znam u soku sam... skroz su mi misli nepovezane... ovo je curse... ovo je mclaren u fudbalu...

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

Ne brate pazi skoroz je druga prica kada si na stadionu... kad vidis da bi ti i jos 30 soma ljudi na stadionu poginuli (BUKVALNO) dole samo da daju gol... pa da su igrali 10% od onoga kako bi igrali navijachi, ugurali bi nekako loptu u gol...

Ali jbg. ja jos ne znam, boli me kicma od stajanja od 15 do 6 sam na stadionu... chekam da proslavimo, kad ono - nista...

Ma zabole me, na derbi necu ici jer cemo da ga ispusimo nikad gore... a ja mislim da u nasoj ligi nema gore ekipe od Artmedije...

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Artmedia je doshla da odigra 0:0 i proba na penale, uspelo im je i svaka im chast na tome.

Ovi nashi su mogli da daju gol 10 puta, ali nisu umeli i to je to...

Treba im oduzeti platu do kraja sezone i odvaliti ih od batina. (ne bash sve, ali pojedine na chelu sa Zekom i Bjekom, zatim Vermezom i sva tri igracha koja je ubacio u igru)

Kakvi slepci... 3,5 sata ne mogu da daju gol Petrzhalki... :)))

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

ne pratim fudbal uopshte, ali silom prilika sam gledao tekmu veceras sa nekim ortacima...

ono sto sam ja video je da je partizan MORAO da iskoristi onih par dobrih sansi, a

da nisu imali srece i to stoji svakako, a posle sam znao da ce im se obiti o glavu

sve u penalima, sto nije bilo uopste fer, s obzirom koliko su pozrtvovano igrali crno beli...

sta na kraju reci, domaci fudbal zaista ima veliki problem, a koji je to problem to

ja kao fudbalski lamer ne bih znao da kazem...

PS: najgore od svega je sto ce taj usrani tim koji je veceras pobedio u sledecoj svojoj

tekmi u ligi sampiona biti verovatno UNISHTEN od neke leve ekuipe sa 6 : 0 :)

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Ne moze ni vas da sere celog zivota... prvo igrate protiv Sherifa pa vas onda ukenja Petrzhalka pored xyz timova koji bi vas isprasili u jednom poluvremenu...

Sto se tiche penala, tako ste proshli put usli u ligu sampiona.

Ja zaista neznam kako je ona Artmedia ili kako vec dobila 5:0 Seltika, a neznaju verovatno ni oni kad su sledecu tekmu izgubili 4:0...

Link to comment
Share on other sites

ne verujem da ce se artmedia obrukati u LS to su momci isti kao i partizan i nisu puno losiji od partizana (ako su uopste losiji) fakat da nas fudbal zvezda partizan reprezentacija niko ne zna gola dati, sem zigica kad ga kenja, zasto dunno

partizan nema sta da trazi u LS dok ne nauce da daju golove...

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Samo za onog shto se bunio shto su doshli ovi crnci i koliko je para potrosheno na njih da ti odgovorim.

Crnci su doshli za dzabe, nikakve pare im nisu dali a i ako jesu to je bilo smeshno. Prodace ih za milku jednu svakog i zaradice 20x na njima. I verujte mi da Partizanu nece biti bolje ako Zeka i Bjekovic odu. Mafija vlada, a ako nasha mafija ode nece imati ko da gura partizan pa cemo se raspasti kao i zvezda pre nego shto im je stojkovic doshao. Bez obzira na sve ja mislim da nash fudbal barem malo ide napred. Bolje je nego shto je bilo pre 5 godina :P.

shto se tice tekme...jebesh. Nema nishta da se kaze...mogli smo dati 10 golova..dajte prodajte stadion i kupiti ronalda ima da osvojimo ligu shampiona, sve mozemo samo gol nemoz' da damo :D

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

ama nisu zasluzili da prodju i tacka... treba kometa da nas pogodi da nam se zatre trag na zemlji... nuklearni rat da izbije da se ne igra LS ove godine (a sledece bi bilo pravilo: dva stranca i jedan sa tri noge ;) )... ne znam sta da kazem... ono je ocaj, a ne ekipa... nula driblinga, nula pasova... NISTA... fudbal se igra za golove... partizan je sakata ekipa, ali ono nije tim BRE... 1.3 kvota sve govori... ekipa vatrogasnog doma bi bolje odigrala... ajde da razumem da su igrali odbranu dobro, pa da recimo niste dali gol iz dve 100% sanse... ono navijenje ne pamtim na vasim utakmicama (osim onih starih dobrih prozivki na derbijima: treba vam pomoc... paaartizaan... ;) )... a nigger iako sam kaze da je laik ima apsolutno pravo... imace maks 2 data i 15 primljenih golova u sest tekmi...

veca je bila verovatnoca da se mance pojavi u centralnoj lozi bez pratnje, nego da retardirano petogodisnje dete promasi onoliko prilika...

dobro ja pamtim recimo rozenborg... primis glupav gol iz svoje greske i ko te jebe... cekaj sledecu godinu, ali oni ni poklon gol nisu mogli da daju...

zaista sam pod utiskom... tripujem se ispascemo od hrvata u cetvrtak...

i da... sto se tice zigica i sranja... zigo respect... ko nema u glavi ima medju nogama... a ko nema ni jedno ni drugo on je boya... u usta ga jebem... placipicka...

p.s. da mi je neko rekao da cu ovoliko ispizdeti zbog partizana oterao bih ga... dosta sam bio vulgaran nije u mom fazonu... u kalimerovom sam tripu NEPRAVDA...

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

Samo za onog shto se bunio shto su doshli ovi crnci i koliko je para potrosheno na njih da ti odgovorim.

Crnci su doshli za dzabe, nikakve pare im nisu dali  a i ako jesu to je bilo smeshno. Prodace ih za milku jednu svakog i zaradice 20x na njima. I verujte mi da Partizanu nece biti bolje ako Zeka i Bjekovic odu. Mafija vlada, a ako nasha mafija ode nece imati ko da gura partizan pa cemo se raspasti kao i zvezda pre nego shto im je stojkovic doshao. Bez obzira na sve ja mislim da nash fudbal barem malo ide napred. Bolje je nego shto je bilo pre 5 godina :P.

shto se tice tekme...jebesh. Nema nishta da se kaze...mogli smo dati 10 golova..dajte prodajte stadion i kupiti ronalda ima da osvojimo ligu shampiona, sve mozemo samo gol nemoz' da damo :D

Pa to ti i kazem... dosao je za DZ.... koliko para toliko i muzike...

Zaradio je minimum 10,000,000 jura od LS pretprosle godine i shta je uradio sa time... doveo dva crnca za DZ? A onda pitam pa gde su te pare? Sasvim normalno je da kadzaradis kintu kupis nekog igracha u zavisnosti koja ti pozicija treba... shto se tiche Vermeza... celu utakmicu se drao na igrace. Nijednu ja akciju (izuzev onda kada je Tomic bio sam) nisam video...

Bilo bi mi lakse da sam sedeo kuci i gledao, nego otisao tamo stajao celu tekmu i promukao... Svaki navijac na stadionu je dao sve od sebe da prodju ali oni NISU - e to je ono shto ja ne mogu da shvatim :((

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

necu da vam stajem na ranu, meni se ostvarila zelja :D

a shto se tiche tekme, realizacija vam je katastrofalna, vermez je bulja od trenera, simon umishljena zvezda

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ma nas fudbal je tuga.Jebote da bi dali gol treba da ima nameste na tacni,znaci ono sam pred golom bez golmana i onda bi uboli,ako ne pogode precku...A poslednji penal,zaboravio sam ko je sutirao,znaci ono je tek tuga.Da,jeste velik pritisak i sve,al onakav retardirani sut...Pa ja da sam bio na golu,procitao bih ga!

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

jebote kako kenjate za crnce,pa da vam nije njih ne biste ni dotle dosli...to ste vi sami krivi sto vam igraju Odita i Boja,a videli ste kako sjajne napadace imate na klupi(Grubjesica aka Muva bez glave i Radonjica aka dajem 500golova Slobodi iz malog mokrog luga)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Sta reci...malo su se smirile emocije pa sad mogu trezvenije da razmisljam...Stvarno je propusten nevidjen zicer da uletimu u Ligu bez frke. Dobili smo ubedljivo najlakseg protivnika sto se i videlo u obe tekme. Kao i prethodnih godina najveci problem je zavrsnica sto nije problem samo Partizana vec uopste celokupnog domaceg fudbala...Igraci tipa Boye mi uopste nisu jasni...pa stvarno ne znam koliko njemu treba prilika da bi ubo nesto (btw tacno sam imao osecaj sta ce da se desi kad sam video ko izvodi nalpe). Inace ne slazem se sa ljudima koji pljuju vermeza ili simona. Igra je stvarno bila maximalna...mnogo akcija, bezbroj suteva i kao sto rekoh falila je samo zavrsnica pa da sve izgleda drugacije...damn...

PS

Zasto (da se kulturno izrazim) [:D] delije ne naprave svoj topic nego dolaze ovde da smaraju???

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

greshka je shto mladi gruber nije ushao ranije u igru.. ona dva crna balvana nemaju osecaj za gol a to je najvaznije za napadacha... teshko ce od njih neshto biti... zaista steta da onako mlad i talentovan igrac sedi na klupi pored one dve banane... dechko je ushao i odmah pogodio stativu (misaona imenica te vecheri za svakog drugog iz partizana)

onaj ko kaze da grubjesic nije dobar nema veze sa fudbalom....

btw zvezdas sam ali jebga zao mi da nam fudbal stagnira makar njegov progres bio u vidu partizanovog ulaska u LS ...

i da simon je izmislio fudbal za ostalu ekipu partizana... dechko je nosio celu utkamicu.. svi ostali ko neke babe se vukli a on uklizava po atletskoj stazi... kad je on stao (opravdano) utakmica je bila zavrsena

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

meni je zao shto tekmu nisu poceli Grubesic - Marinkovic ... ova dva crnca su po kvalitetu negde kod Darka Spalevica (osvedocenog najgoreg spica koji je hodao po Marakani i JNA a mozda i sire...) Ova dvojica su ga zajebali...

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Kenjate mnogo...Grubjesic koji je to igrac jebote,usao i pravi faulove,dodaje lopte napamet u prazno,samo mu se kosa vijori...i to sto je pogodio precku je slucajno jer se odbila od odbrambenog igraca...ma ne znam sta da vam kazem,i mene je iznervirao poraz,ali ko vas jebe,ni vi se ne bi toliko sekirali za nas...svi u 16h na b92 da vidimo u kojoj biste se grupi nasli...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...