Jump to content

najbolje odvale


Recommended Posts

Bolje preimenujte temu u "najbolje odvale iz simpsonsa" :P

pa da,kad ne znaju sta jos valja...[:D][:D]

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Najace je kad je Homer izvalio (neko je valjda pokusao da ga ubije ) "nemojte mene,imam zenu i decu,ubite njih"..

------------------------------------------------------------------

SteX.jpg

....Watch the master. Follow the master. Be the master....

------------------------------------------------------------------

Link to comment
Share on other sites

A ovo...

We're gonna to run a few test...this is the simple lie detector...i'll ask you a few yes or no questions and you just answer truthfully...do you understand??/

-YES!!

boooooommmmmmmm (Explode of lie detector) znaci lol!!!

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Ovo je dobra iz simpsonovih :)

Liedetector ~ 750kb

So se tice simsonivih naj naj naj bolja fora kad je kod FBI na detektoru lazi! Ne znam dali sam se ikad u zivotu toliko smejao

A ovo...

We're gonna to run a few test...this is the simple lie detector...i'll ask you a few yes or no questions and you just answer truthfully...do you understand??/

-YES!!

boooooommmmmmmm (Explode of lie detector)  znaci lol!!!

E,znam ja jednu strava foru...hoce neko da cuje...Prikljuce Homera na detektor lazi...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Legendarna tesna koza i Mita :)))))))))))

Jedan od boljih

"samo da znate gospodjice ni zakon nije svemocan, iako su zasticeni orlova,mungosa,medveda je sve manje isceznuce i vasa vrsta nestacete kao dinosauri.Je li cujete, ja cu da zbrisem iz ove kuce ni interpol nece moci da me nadje!.Znaci bas skoro sam zapisivao provale iz tesne koze i u prvom delu sam nasao nekih 50 a nije ni kraj filma bio,jebo simpsone daj pricamo o tesnoj kozi :)))

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

A dobre su izvale iz Kad porastem bicu kengur...znaci neverujem koliko je likovima do jaja...bleje na krovu...:"Menije jos jako tesko da shvatim sta sam video,ovo je jedan veliki trenutak,naucnici,profesori nisu u pravu zivot van Zemlje postoji!!" "Sta ste tacno videli?" "Evo,da vam pokazem,mi smo sedeli ovde i duvali smo..........Duvanili smo cigarete!! " ima jo 1000 boljih ali treba videti facu Gordana Kicica u nekim kadrovima...pishanje!

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

kad je Bart dobio slona na nagradnoj igri...dodje neki iz nacionalnog parka i pocne da ih ubedjuje kako je dobro za slona da ode tamo,pusta im neke slajdove...odajednom izadje slajd na kome je slika snajperiste koji gadja neku zivotinju....lik gleda levo-desno izvadi i proguta slajd:<ovo niste videli!>

hehehe

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Gradonacelnik Kvimbi u epizodi "Do what you feel like"

This woman here is not my wife, but I`m sleepin` with her. And I`m comfortable with that cause I`m womanizer...

Ili ona kad je kometa trebalo da rokne Springfild on se snima sa havaja sa recenicom i ja sam trenutno u Springfildu a ne na Havajima i kroz kadar prolazi lika sa cvecem oko vrata i onom havajskom gitaricom...naravno bure bez dna....mmmmmmmm bureeeee... [:D]

fml

Link to comment
Share on other sites

shto se tice simpsonovih ima previshe izvala ali zato

Mr.Thomson Helo ,

He must be talking to you

ili je dobro had ga hipnotishe onaj madjionicar i kada nemoze da prestane da vrishti

onda kada burn u elektrani napravi fire drill i kada homer prvi istrci i stavi klupu na vrata da niko nemoze da izadje

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...