Jump to content

Valter Zenga-Novi trener FK Crvena Zvezda


gruja

Recommended Posts

ma opusteno, mi u prethodnih pet sezona nismo ni za kurac :)
pa to ti kazem,zashto bi sad neshto bilo drugachije?mislo sam da se ti vishe en nervirash zbog fudbala.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 223
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ajmo zvezdo !!

nikoola ziigiic!!

3-1 gogogo

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Oleee !!! :))

Svaka chast igrachima, ali brate, onaj Pantelic jednostavno ne ume da da gol...

Nego jel chuo neku tu pesmu Novih fosila sto su pevali navijachi Crvene Zvezde... pomenuo komentator... btw ortak mi je dole... jedva chekam da chujem utiske, on je inache i na ovom forumu, ali nije preterano aktivan a.k.a. Ultra^Belgrade... ako je neko primetio...

Link to comment
Share on other sites

Zadovoljan sam rezultatom ali mnogo vise sam zadovoljan igrom...Mario ne diraj Pantelica...dok je davao golove svi su ga gotivili sad kada je malo ispao iz forme svi kao:"Jao koliko je los!" Dobar je on igrac,dace bog da ostane u Zvezdi...Jedva cekam revans u Bg-u...

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Zadovoljan sam rezultatom ali mnogo vise sam zadovoljan igrom...Mario ne diraj Pantelica...dok je davao golove svi su ga gotivili sad kada je malo ispao iz forme svi kao:"Jao koliko je los!" Dobar je on igrac,dace bog da ostane u Zvezdi...Jedva cekam revans u Bg-u...

ma daj molim te kakav Pantelic!?

Licno ga poznajem i stvarno je dobar decko voli zvezdu i sl. al stvarno ne zna da igra ustvari dobar je on za nasu ligu al za nesto vise prava rupa. Pa nisu ga za dzabe vratili iz evrope!!!

((((Q))))

SRBI su najgluplji narod na svetu!!!

Link to comment
Share on other sites

ja nisam impresioniran onim sto sam video danas od njega...

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

pantelica NIKADA nisam gotivio, niti cu ako ovako nastavi da se folira.

ocajna utakmica, jes da smo ih dobili, ali stvarno oni NE znaju da igraju. evo vidim da su protiv dinama popusili 0-6... jadni li su.

mario, idemo li sledece nedelje na tekmu??? :)

Ja ocu 100%, ae dogovoricemo se, ima vremena :)

Shojka na 10-15 tiketa, promasio po jednu utakmicu :)

Sve ukupno bilo oko 200.000 :D

Ali, pazi na svakom jebenom tiketu je promasio po jedan, bas sam sinoc gled'o, strashno kol'ko ga nece :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sta kazete sad za Pantelica,a??

dva gola...

enivej bilo je do jaja i na kopu i na terenu...samo se Zigic bespotrebno izglupirao,bice tesko protiv portugalaca bez njega,ali jbga!

pa dal si ti gledo utakmicu???

Dao je dva al je zato promasio 10!

A loptu ne moze da doda pa ne znam sta!

A sto se tice Zigica glup je mnogo, koj mu je q to trebalo jos je imao zuti ???

((((Q))))

SRBI su najgluplji narod na svetu!!!

Link to comment
Share on other sites

penal nepostojeci, penal ponovljen zato sto fudbaler iz borca nije dao gol, na kraju zuti karton zigicu i crveni ne-znam-kome.. sve u svemu smrdi regularnost zestoko

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

ma i treba da puknemo kad nam igra Joksimovic(koja crna rupa) i kad ne igra Trajkovic...a da ne pricam koliko je Purovic bolji od Pantelica...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ma i treba da puknemo kad nam igra Joksimovic(koja crna rupa) i kad ne igra Trajkovic...a da ne pricam koliko je Purovic bolji od Pantelica...

Pa ja ne znam za koj k*rac smo onda mi kupovali Dramana i Da Silvu kad je Joksimovic i takvi idalje u prvih 11 ?!

Ziga i Purovic ne mogu da igraju zajedno jer su slicni igraci(visoki) a za promenu Mister bi mogao da ubaci ponekad Bobana Stojanovica umesto Pante.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...