Jump to content

Valter Zenga-Novi trener FK Crvena Zvezda


gruja

Recommended Posts

  • Replies 223
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bravo noodle sad si nas spustio do jaja,plakacemo!!!

Sad se vratih sa tekme...prvo me iznervirali chobani koji dizu balone dok pevaju pesme pre pocetka ,mecha,a kada sam video likove koji su izvukli crveno bele shtrfte po licu i obojili kosu sprejom koji koriste dechaci u 5. razredu osnovne...elem koreo mi se svideo,nisam video sve lepo jer sam bio ispod shetalice ali kapiram da ima veze sa Heroesima...navijanje je bilo veoma dobro do neke sredine poluvremena,pevala je samo sredina dok su ostali "navijachi" ispozerisala do maximuma...u poluvremenu odem u wc i sluchajno zgazim nekog lika:"alo bre mali,pazi gde ides!" ja:"ok,brate izvini" prilazi mi njegov ortak "Sta hoces ti mali,dolazis jednom godisnje na tekme,bio sam vise puta sam nego svi vi tu zajedno (pokazuje na jos dvojicu mojih ortaka)ja ga gledam i mislim se:"e care,dosao si u dolce gabanna maji ,bez sala i ikakvog obelezja i ti mi kenjas nesto!"-toliko o chobanima!!!

onda krece drugo poluvreme i navijanje opet krece lepo i opet na sredini poluvremena samo centar peva ostali pozersihu...najgori je bio kraj,umesto da posle kraja tekme sever pozdravi i ohrabri tim pred revansh pomenuti pozeri vichu:"uaaa!" i zvizde!!! 'Alo bre pa jeste vi normalni!!!!??? Otpevali smo "dobro znaj" pa gajbi... najvise me odusevio jug koji je 90 minut pevao,momci svaka cast!!!

igra je bila dno...osim jedne sanse koju smo imali (precka Purovica)...

Ipak mislim da da je Pantelic ostao dali bismo gol sigurno...sad ovako jednina nada je taj revans u kome igra Nikola...

Edited by ep1c

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

e a pazi Sainte,ja sam znao kakva je Braga ekipa i opet sam se nadao necemu...inace i ja sam bio na tekmi,iznervirao sam se ko zmaj,jedna jedina prilika za celu tekmu...pa svi znaju sta je Marakana,protivnicki igraci treba da se tresu od straha,umesto toga ovi nasi se usrali...da ne pricam koliko je Zenga dokazao da je los trener kad mu igraju Mudrinic i Joksimovic,a da ne pricam o Perovicu koji nema snage ni da se mrdne(decko je lepo otpratio 80minuta i onda izasao iz igre),a tek sto forsira Dudica kao desnog beka a covek ne zna da povuce loptu jednom za celu tekmu..a tek izmene,usao je Boban Stojanovic(ja ne znam da li sam ga video na terenu)...Lukovic i Kovacevic jedine svetle tacke na mecu,svaka im cast!!!

Navijanje u principu sranje kako zna da bude ali smo ispratili igrace do kraja iako to nisu zasluzili svojim pristupom,70%likova oko mene(kao i ja) nije moglo da veruje da nema Trajkovica,da igraju Joksimovic i Mudrinic...ja sam bio malo iznad setalice,i dizao sam balon pre pocetka,sta me boli kara....

I za kraj pitanje:Zasto Trajkovic nije bio medju 18??Posto on decko moze i mora da igra u prvih11 a ne tamo da sedi na tribinama i otkud ja znam...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ochekivao sam vishe od Purovica... posle one utakmice za mladu reprezentaciju... da je dao onaj gol, dali bismo sigurno jos... Kapiram da Basta mozda jos uvek nije 100% spreman... ali da ulazi tek 15 min. pred kraj utakmice... Mudrinic... po tradiciji... opet starter, opet najgori, opet izlazi pola sata pre kraja, opet ispracen zvizducima... i i dalje igra... Sve u svemu... jedna od naloshijih partija Zvezde u ovoj sezoni... Iako smo svi pljuvali Pantelica... Bar je znao malo da zamrsi, da povuche nekog igracha na sebe... da stvori shansu, koju je u vecini sluchajeva zasrao, ali nekad bude i gol... Ostaje nada da odigramo bunker tamo i da iz nekog prekida lopta pogodi Zhigica... Za pohvalu je odigrao samo Lukovic... svi ostali daleko ispod nivoa...

Edit : Samo jos da dodam... razimshljao sam da idem sa nekim ortacima na istok... ali oni na kraju nisu imali kesa... pa sam u poslednji chas odluchio da odem sa jednim drugim ortacima na sever... Nisam na vreme kupio kartu i puko sam kod onih derikozha od tapkarosha 600 kinti za sever gde nisam chak ni imao stolicu da sednem... Stajao sam na naslonu od sedishta pri vrhu da bih neshto video i prislonjen na zid... Noge su mi otpale... Hteo sam da se roknem kad sam video za shta sam dao 600 din, a na istoku prazna mesta... Dakle, sad javno objavljujem da nikad, ama bash nikad vishe otici na sever... volim zvezdu sigurno vishe od mnogih pijanih i drogiranih navijacha na severu, ali zajebi me... vishe volim da gledam utakmicu i da znam za shta sam platio...

Doco... to shto kazes da su ostali pozirali sa strane... meni je bio pun kurac svega i jedva sam chekao da se zavrshi... a i zashto bih ja pevao zbog nekog indijanca koji se dere u megafon i jos dobija pare za to... Navijao sam na pochetku... i one najravnodushnije bi ponela chuvena "pune tribine"... ali zajebi me da se derem 90 minuta... i da ne osecam kichmu i noge... Ko god je pokrenuo ono "u-u-u-u-u" onom crncu treba da ga je sramota... ako je neki vodja, a ja da se neshto pitam shutno bih ga kol'ko sutra... Taj isti Shavija i neznam ni ja ko ce da da dobije za dz putovanje u Portugal, a ti ces morati da platish da odesh tamo... a dobice je samo zato shto mi pevamo na utakmicama... sve su to govna i jebe mi se puno da pevam kad mi nije do pevanja...

Edited by Mario^^
Link to comment
Share on other sites

vako bio i ja na severu ;)

navijanje nije loshe al sto vec neko reche ide mi na kurac (glupe vodje navijaca)

sledecu tekmu ako bude (pomozi boze) idem na zapad ko sav normalan svet

Igra CZ odgovara razultatu jedna velika 0 ali tome sam se i nadao

I nemamo prava da seremo Zengi kad covek nema koga da stavi u tim prodali smo Pantelica (hvala boze) i ostao je zigic koji decko oce da igra al ne moze jedina prednost je sto je visok i sto ima prednost kod prekida NEMAMO NAPAD

Nismo doveli nikakvo ozbiljno pojacanje

Tako da sve u svemu ako prodjemo Bragu bice to srce i samo sreca posto kvalitet nemamo

((((Q))))

SRBI su najgluplji narod na svetu!!!

Link to comment
Share on other sites

Brate ali i te vodje su bili nekad navijachi sa strane i nervirale su ih tadasnje vodje...

zabole mene kara za vodje nego zbog kluba...

pa PSV koji je igrao u polufinalu kasnije pao je ne zbog igracha Zvezde nego zbog toga sto su im se noge odsekle od severa...

INFORMACIJA:iako prodjemo dalje utakmica na Marakani ce biti odigrana pred praznim tribinama zbog paljenja baklji na mechu sa Interom...danas prochitah na b92 tvtext...

Edited by ep1c

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Englezima je monotono?

'Alo ljudi sta ste se bre vi nalozhili da su Englezi najjachi na svetu bre??

Mozhda su to bili nekad...pogledajte ih samo bre,pevaju neke pesme k'o da su na sahrani,svi sede,nemaju zastave,nemaju nista...mislim kapiram ja da oni zhive za fudbal ali sta se svi lozhe da su najbolji navijachi na svetu?!

Po meni najbolji,ali najbolji su navijachi iz Argentine,pogotovo Boka...kad im pogledas kop...LUDNICA!!!

mada mi se svidjaju i nasi ali fudbal nam je toliko losh da imamo samo par grupa...

btw...daj bozhe da prodjemo...

ali nesto razmisljam reci prodjemo i ono prva tekma dodje nam Roma ili tako neko,pa taman bi se obesio! :DDDD

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Ti volis Italijanski stil.

Ja volim Engleski stil.

To je jedina konstatacija na mestu. Tvoja objasnjenja ko je i zasto bolji meni ne znace, kao sto bi vazilo u suprotnom slucaju tj. da sam ja poceo da objasnjavam.

Inace, da ne bi bio skroz off, mala informacija da Delibasic nece igrati ni u revansu. :( Ceka ga duza pauza zbog povrede.

ali nesto razmisljam reci prodjemo i ono prva tekma dodje nam Roma ili tako neko,pa taman bi se obesio!

Ko prodje ide u grupe...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...