Jump to content

Bajs


Recommended Posts

najnjanja, ivan je rupa, mi smo mnogo pametni, njanjanja..

pitajte migšu, išao je jednom sa mnom, mislim da smo tog puta razvili 64 km/h niz drajzerovu.. do sada sam na tom mestu vozio najviše 78, nije bilo saobraćaja i duvao je vetar u leđa..

raleigh bike, shimano lx lageri, slik gume.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A gde si ti vozio 70 bez truda, majke ti? :) Znaci niz onu nizbrdicu sa Bezanijske kose kod Tosinog bunara mozes na mauntinbajku da ides 60 max, preko toga ti apsolutno nista ne znaci ni ako verglas kao manijak.

greshisn... niz tu nizbrdicu sa mauntinom... jedno 66-68km/h i isto nije bilo nekog forsiranja... ono da nisam slushao ziku ne verujem da bi ishao 30+, kako mi se gume cuju to nije zdravo... ko da ce da eksplodiraju :))) a i kocenje na kraju nije bio problem... inje bilo saobracaja:)))

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ne bash toliko prakticno istu, glavu dam da cu mnogo brze zaverglati na 27 nego na 18.

Nisam vozio sa 27, ali 21 imam i mogu vam reci da je ista max brzina 18 i 21 zato sto ovaj 7. zubchanik veci od ostalih na zadnjem tochku, to jest to su 3 brzine s kojim vozis sporije t.j. lakse okreces pedale ... namenjene za voznju uzbrdo ... ofc

Link to comment
Share on other sites

Pa fora i jeste u tome sto pri tom ubrzanju ti na mauntinbajku ne bi imalo nikakvog efekta da okreces pedale jer bi verglao u prazno, tocak se vec okrece mnogo brze nego sto ti sa ugradjenim sistemom prenosa mozes da ga pokrenes.

pa....pazi niz tu nizbrdicu nisam ishao mauntinom :)

niz bez. kosu sam ishao mountinom... i veruj mi mogao sma da josh brze... jer kad sma malo okrenuo pedale... nije bilo ko da okrecem u prazno... a incae... zavisi i od osobe koja vozi :)))

a josh i ako imam ugradjenu saksovu glavu... lele pa to onda leti... razmishljam se da nabudzim. saks. g. al ipak josh malo pa ce kraj sezone... :/

( [;)] )...

Edited by MiGsa
mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ne bash toliko prakticno istu, glavu dam da cu mnogo brze zaverglati na 27 nego na 18.

Zupcanici koji se koriste u prvoj i poslednjoj brzini su isti na svakom bajku (sem ako imash neke _nestandardne_), a razlika izmedju 18-to brzinca i 21 je to shto kod 21 imash "tri" vishe u "sredini" =)

Tj ono shto hocu da kazhem je da na zadnjoj osovini imash 6 zupchanika kod 18 brzinca, a kod 21 imash 7, stim shto su prvi i poslednji isti kod oba a ovi u sredini se razlikuju tako da => 21-va brzina = 18-ta brzina (sem opet napominjem ako imash neke spec. nestandardne)

Everytime I cross the line

I push the boundaries out a little...

Link to comment
Share on other sites

Zupcanici koji se koriste u prvoj i poslednjoj brzini su isti na svakom bajku (sem ako imash neke _nestandardne_), a razlika izmedju 18-to brzinca i 21 je to shto kod 21 imash "tri" vishe u "sredini" =)

Tj ono shto hocu da kazhem je da na zadnjoj osovini imash 6 zupchanika kod 18 brzinca, a kod 21 imash 7, stim shto su prvi i poslednji isti kod oba a ovi u sredini se razlikuju tako da  =>  21-va brzina = 18-ta brzina (sem opet napominjem ako imash neke spec. nestandardne)

Pa izgleda da ja imam neke nestandardne :)

Imam iza 7, a ne 6 sto je normalno , jel te, za 21 brzinca, ali meni nije dodat neki zubchanik izmedju nego mi je dodat jedan koji je mnogo veci od ostalih...

Link to comment
Share on other sites

cek pa sta je tu nestandardno?

3 napred x 7 pozadi = 21 brzina

Ochito nisi procitao prethodne topice.. lik je rekao da je kod 18 brzinca i 21. brzinca iste velichine prvi i poslednji zupchanik, a da je ubachen jedan negde izmedju kod 21. brzinca, a ja kazem da je kod mene sve normalno, ali da nije ubachen zupchanik izmedju nego je pri samom tochku ubachen jedan bas mnogo veliki...

Link to comment
Share on other sites

Nesto sam gledao ponude ovih dana, i ova mi se ucini primamljiva.

Nije ni skup, ima dobre gume, ravna mu je viljuska ono sto je zeki rekao da mora da ima, dobar sic da ne zulja bulju, sto rece nigger, nema disk kocnicu, rekoste da to ne valja, a tu su i dve dodatne korpe za razne stvari ...

CinziaBaby.jpg

Link to comment
Share on other sites

ajoj... sutra ce ponovo psti popravka... bajka...

ono krenuh ja na tenis... i kao dal da uzmem novi baj ili stari... i uzeh ja novi bajk... dodjoh do pla garaze i kao...ma ne uzeu stari.. i lepo odigrah ja svojih sat vremena... izujedashe me komarci... znaci oskatili su me... i ono krenuh polako kuci, al pre tga sma svratio o ortaka u ficka... kao chekpoint.. i dobro *radnja sedeshava na nbg`u yu biznis centar ... i krenuh ja od yu binznisa onimputicem pored pumpe ka sivu... vozih jedno 30`ak na cas.. vidim baticu na jedno 100m-200m od mene.. i kao kul kul... i on odjendomskrenu levo njegovo desno... ispostavilo se da je zaobilazio stakice od polipane govornice... al fora jedaga ja nisamvideo da je nastavio pravo... izgedalo jekodaje skrenuo kod stanice il da se ukljucio nput... i tu ja spustih glavu na tren da vidim neshto kod bajka... sec posle dizem glavu vidim baticu na 1.5 m od mene... i fazon je bio.... igrali smo "kukavice.." pukli smo jedan drugog .... gume su se ukrstile... ko shto je njegovo celo i nos zabolo moju arkadu... ono on se opalio po glavi... a/me malo rvren prst tj veci deo koze pocepan ... izgleda ko da sam nekome prmeshtao zube...i nga je ogrebana d ong belog .... butka ... a i nadula mi se glava [:D]

sve u svemu dec pratite shta se deshava na trotoaru :D

ajoj sutra polazem tetve za voznju :)))

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...