Jump to content

IMBA u Warcarftu?


Recommended Posts

@milancche:

Au brate, koja glupost to sa missom range jedinica kad protivnichke jedinice bezhe...

Zamili sliku:

2 igracha, obojica imaju masu range jedinica. Jedan radi hit & run, a drugi? Ne sme da ga juri, jer ce missovati svaki put... I josh ako je onaj koji bezhi NE sa archerima koji imaju najveci domet...

Shto se tiche "overpower-a" ranged jedinica, samo prochitaj Ghostov post.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 110
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Brate onaj orkovski TR je suvishe imba to ne moze da se spreci kada mi zabode 10 serpent wardova i josh me bije sa gruntovima i + oni tornjevi jebeni sto se grade a ja tek dobio t2 i imam 8,9 ghoulva lvl 2 dk 3 uvrh glave ali retko.....a kao sto svi znaju TR UD vs Orc uvek prolazi....

jbg brate, pravi skilleri idu na bubu ;D,samonujesh bubice, dobijesh 3ci lvl i ko da imash 15 pop-a vishe od protivnika , da ne pricamo da se stalno spaunuju. Tako da sa bubom opusteno prekidash tr, da ne pricamo o lejt gejmu.

Edited by spo(ghost)

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

jbg brate, pravi skilleri idu na bubu ;D,samonujesh bubice, dobijesh 3ci lvl i ko da imash 15 pop-a vishe od protivnika , da ne pricamo da se stalno spaunuju. Tako da sa bubom opusteno prekidash tr, da ne pricamo o lejt gejmu.

ne spominji late game vs bube... ako imash mk-a 5 da sabije onog dk-a sto je obicno 3ci-4lv tu i tamo :)

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

@milancche:

Au brate, koja glupost to sa missom range jedinica kad protivnichke jedinice bezhe...

Zamili sliku:

2 igracha, obojica imaju masu range jedinica. Jedan radi hit & run, a drugi? Ne sme da ga juri, jer ce missovati svaki put... I josh ako je onaj koji bezhi NE sa archerima koji imaju najveci domet...

Shto se tiche "overpower-a" ranged jedinica, samo prochitaj Ghostov post.

Samo kazem da je CINJENICA(i to se ne moze poreci) da prakticno sve uspesne taktike podrazumevaju (masovnu) upotrebu range jedinica.Pa kad si zadnji put video da je neko nekog sabio sa taurenima,knightovima,mass aboms,ili sta ja znam?Ipak bi na neki nacin melee units trebalo da budu konkurentnije i upotrebljivije u odnosu na range,jer i to je,po meni,pravi balance...

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

primetio sam da je grubby u 5, 6 zadnjih partija promenio taktiku protiv elfa kad ovaj ide na talonce i arcerke......sada grubby kad dobije t2 odmah pravi spirit longue pa tek kasnije ide na ridere........shmani ownuju........

=]

Gledao sam jedan replay kad Grubby igra protiv talonaca, rideri i 2,3 shamana... nisam mogao da verujem kad sam video onaj micro... sve ih uhvatio u mrezu onako na gomili i samo pobacao lighting shield sa sa shamanima... i gg :D

Link to comment
Share on other sites

melee jedinice sluze da cuvaju range :)

kako nisu konkurentne kad imaju brda healtha (ghoula ne racunam on mi je sinonim za zerglinga... mnogo mocna stvar ako pitate chobo sarmu :) ... doduse imaju veliku manu zato sto protivnik na njima dobija xp, a na lingama ne ;))

uostalom ja nemam tih problema (citaj imba elf) moje range jedinice su po potrebi melee :)

Link to comment
Share on other sites

Gledao sam jedan replay kad Grubby igra protiv talonaca,  rideri i 2,3 shamana... nisam mogao da verujem kad sam video onaj micro... sve ih uhvatio u mrezu onako na gomili i samo pobacao lighting shield sa sa shamanima... i gg :D

Da,reci mnogo je dobra fora,odushevio me Grubby po ko zna koji put

Link to comment
Share on other sites

Samo kazem da je CINJENICA(i to se ne moze poreci) da prakticno sve uspesne taktike podrazumevaju (masovnu) upotrebu range jedinica.Pa kad si zadnji put video da je neko nekog sabio sa taurenima,knightovima,mass aboms,ili sta ja znam?Ipak bi na neki nacin melee units trebalo da budu konkurentnije i upotrebljivije u odnosu na range,jer i to je,po meni,pravi balance...

pa jesu konkurentnije kada uspeju da pridju range-u, seti se samo dual aura i mass ghoul, ili blade tc mass rider / grunt , to sto nekima izgledaju manje efektivne melee jedinice je zato sto neznaju da ih kontrolishu dobro, umesto da se zalete medju range, oni nastavljaju da gruvaju tankere od heroja , tipa mk , bistmaster , tc ili pandu.

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...