Jump to content

Samo pitanje za pro Klanove u vezi WCG-a


Recommended Posts

Samo me zanima kako je kod vas dali igrate CS-S poshto se on igra na wcg-quali u Beogradu ja shvatam da ce se to igrati u singapuru i da treba da se pripreme klanovi na potpuno novu igru ali mislim da se nishta nece time postici neka se jave kgb,mojo,fp,vf da cujemo i njihovo mishljenje o svemu moje mishljenje je da na kragujevackom qualiu niko nece da se prijavi jer ne zeli da na finalnom turniru igra igru koju nikad nije upalio,isto mislim i za nish i za tutin i za suboticu neznam samo koji su to mnogi koji su trazili da se igra cs-s u Beogradu.

Malo sam butao po netu i video da vecina igra cs-s na quali kao sto su nemci,svajcarci,francuzi ....

ali neki nashi susedi ipak igraju 1.6 na qualiu

Slovenia

Poljska

Cheska

ali mi smo ipak SRBENDE evo sad vidoh da i amerikanci koji bi prvi trebali da igraju cs-s ipak igraju 1.6 na qualiu Americki QUALI

Edited by kobrica2004

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 151
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

OMG KAKVO SRANJE !!!

garantovano se na pola quali centara niko nece prijaviti!!!!

NAJVECA GUPOST KOJU SAM CHUO DO SADA!!!!

EEEEEEEEEEEJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ!!!!!!!!!!!

ko josh igra source u srbiji???????gde josh to radi bre????????? AAAAAAALLLLLLLLLLLOOOOOOOOOOO!!!

pa ne samo da na wcg-u nece biti 32 ekipe, nego nece biti ni 5, a ja lichno garantujem da u nishu niko nece da se prijavi!!!!

isto sam postovao i na wcg forumu, ali da josh jednom kazem i dodam:

menjajte to da nebi bio pravi fijasko !

now what goes up...

...must come down

but we ain't comin' down

aka m0ca

Link to comment
Share on other sites

Bas tje biti eXtra da se igra SOURCE [:D][:D][:D][:D]

Pa sakale lako je vama kad imate mashine ko zmajevi i samo vi igrate source a nece se igrati source barem vecina klanova nece igrati.POZ

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

Ne znam, ja mislim da bi source trebalo da se igra, jer mi bre igramo 100 godina i 15 dana na njemu, svi se spremamo za 1.6 is sad odjednom, prelaze na source... pfff jaka *uda...

dobili su mailove od uchesnika, koji shatro hoce da se igra source, samo se pitam koliko li su mailova dobili, mi shto nismo poslali mailove smo znachi za 1.6 i samo se pitam, ko je u vecini ...

ali dobro, sve je na njima, pa nek oni odluche...

SJ

Link to comment
Share on other sites

Koliko sam ja saznao iz neke diskusije, CS:S je izabran da bude na nasem kvaliju jer su to ljudi trazili. Prethodno je trebalo da ide CS 1.6. Opet, sa druge strane, ako insistirate na cs 1.6 onda samo pokazujete kako vam je vazno da uzmete domace kvalifikacije i dobijete besplatno putovanje u singapur a ne i da tamo nesto pametno uradite. Ako ne budete vezbali source kako mislite da cete proci?

Link to comment
Share on other sites

pa ko je bre trazhio da se igra mrtvi source... ? ko ?

ako neko pobedi taj wcg u bgu, neka se lepo sprema za source i sing. a ne da mi ovde igra mrtvi source, koji ja u zhivotu nisam upalio, niti imam nameru...

ajde da bre svi oce da igraju taj source, i je trazhen, da se igra po igraonama, al to ljudi ne pale, mene mnogo boli briga dal ga igraju ti rusi, nemci ili bilo ko... ja znam kakva je situacija ovde.. i znam da se niko nece prijaviti za taj wcg, ako bude tako...

shto se tiche moje ekipe i mene, mi se necemo prijaviti za to, i niko drugi, nadam se, jer meni ne pada napamet da odjednom prelazim na igru, koju u zhivotu nisam upalio, i koja je josh puna bugova...

ko pobedi lepo wcg, ima dosta vremena da se spremi za source u singapuru, i cao zdravo....

SJ

Link to comment
Share on other sites

Ne znam ko je trazio, ja nemam veze sa WCGom niti sam u toj organizaciji, pa cete to morati njih da pitate. Sa druge strane, stav "neka se sprema za CS:S ko pobedi" je malo, hm, plitak, jer, ako neko treba da se u Singapuru takmici u Sourceu, onda zasto da vezba za cs 1.6 dva meseca a posle kao Source tek mesec dana (*) ? Ako (kao sto sami kazete) uzmemo da je cs 1.6 toliko razlicit od Source-a, onda su mogli da na WCG kvalifikacijama kod nas uzmu pikado ili kuglanje pa da se tako ljudi kvalifikuju da bi igrali CS:S u Singapuru.

Opet, ponavljam, to je samo moje misljenje :)

(*) - Ne treba zaboraviti da taj koji pobedi u CS 1.6 pa posle treba da vezba u sourceu, tesko da ce naci neke "sparing partnere" ako ce svima ostalima sevati za CS:S. Ovako, ako se na WCGu igra Sors, imace vise timova za vezbu.

Link to comment
Share on other sites

Sors ce ionako zameniti 1.6 od septembra, sad na cpl-u je bio veci fond za sors nego za 1.6. A i ne treba neshto preterano jaka mashina za sors, vec je samo treba srediti i optimizovati. Opushteno se moze igrati na bartonu 2500+ sa 512 rama i nekom 9600.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

licno mi se ne svidja source ali ... cinjenica da jedina buducnost cs-a u tom "sorsu" e sad posto se igra na final onda stvarno bi bilo malo "glupo" da se igra 1.6 kod nas na qualiju...

P.S. S obzirom da se niko od jacih klanova jos nije oglasio (barem ne na ovom topicu) oko ovog pitanja ... vreme ce pokazati dal nase igrace interesuje samo da im dupe vidi svet ili da hoce da urade nesto na final turu.eto.

@highli za dobar deo igraona u unutrasnjosti takva masina je "zver" - jagodina tipican primer.

Link to comment
Share on other sites

zasto onda uopste da se igra CS 1.6 ? Zasto ne bi igrali CS 1.5 ? Jer ionako se u SG igra nesto sto je razlicito ? U stvari zasto u kvalifikacijama uopste igrati CS ? Zasto ne igrati Battlefield, PacMan, Tetris, pa ko pobedi ide na finale u SG ? Nama je ideja da nas u SG predstavi najbolji u igrici koja ce se tamo i igrati. Ne mozemo da saljemo najboljeg u Winning Eleven da bi tamo igrao FIFU.

mikica@compland.co.yu

ComputerLand Games

Link to comment
Share on other sites

zasto onda uopste da se igra CS 1.6 ? Zasto ne bi igrali CS 1.5 ? Jer ionako se u SG igra nesto sto je razlicito ? U stvari zasto u kvalifikacijama uopste igrati CS ? Zasto ne igrati Battlefield, PacMan, Tetris, pa ko pobedi ide na finale u SG ? Nama je ideja da nas u SG predstavi najbolji u igrici koja ce se tamo i igrati. Ne mozemo da saljemo najboljeg u Winning Eleven da bi tamo igrao FIFU.

Ma sve je to lepo samo ste malo kasno sve to rekli niko to nece igrati tako da on kragujevca i kako vidim nisha ne ocekujte ni jednu ekipu to ce biti nash bojkot prvo lepo pishe da se igra 1.6 a onda se neko nakurci i promeni na cs-s zato sto nekome tako odgovara i kraj nema veze radite kako znate :DDD

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

kasno?

ima vishe od mesec dana do turnira, pobogu..a ako vi odluchite da bojkotujete vash problem

@nykolla te stvari koje sam naveo koshtaju oko 250e po mashini + dodash monitor, kucishte, hard, mishta i tastaturu, sad ako je njima to puno, zashto uopshte otvaraju igraonice, da ne govorimo koliko su igraone za vreme nelegalnog softvera pokupile para po celoj Srbiji, da se ne lazhemo.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

kasno?

ima vishe od mesec dana do turnira, pobogu..a ako vi odluchite da bojkotujete vash problem

@nykolla te stvari koje sam naveo koshtaju oko 250e po mashini + dodash monitor, kucishte, hard, mishta i tastaturu, sad ako je njima to puno, zashto uopshte otvaraju igraonice, da ne govorimo koliko su igraone za vreme nelegalnog softvera pokupile para po celoj Srbiji, da se ne lazhemo.

PLUS MATICNA PLOCA sto sve iznosi oko 500-600 eura

malo je jel se spremamo za igru koju nismo u zivotu upalili,neznamo ni kako se puca na tom sranju to govno od igrice nece da zazivi samo ce da unishti nashu scenu komplento kako objasnjavash da ameri koji su osvojili ovaj eswc igraju 1.6 na qualiu znash zasto zato sto oce da poshalju col ili 3d kao proshle godine da im se svima najebu keve isto kao i proshle godine.i kgv je koliko se secam isto profi odigrao na wcg proshle godine.zashto se ovde nije igrao cs-cz kad se znalo da se na finalnon turniru to igra,slazem se da nije velika razlika izmedju cs i cs-cz ali opet kazete necemo da igramo tetirs na quali-u a na finalnom turu cs-source neka vam bude ali znam provereno ne da nece da bude 32 klana vec nece biti ni 15 klanova.

HEEEEEJJJJJJJJJJJJJJJJTTTTTTTTTTTTTTTTT

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

Realno source je ok samo kad bi malo sredili neke stvari bilo bi igrivo tako da ono ....iskreno mi sewa shta ce se igrati idemo for fun :D Ali topic je najjachi Nek se jave PRO klanovi ;D brateeee ko je ovde PRO nek se javi zamoljavam ga :D

Gotta learn the rules

so i can break dem properly!

Link to comment
Share on other sites

Realno source je ok samo kad bi malo sredili neke stvari bilo bi igrivo tako da ono ....iskreno mi sewa shta ce se igrati idemo for fun :D Ali topic je najjachi Nek se jave PRO klanovi ;D brateeee ko je ovde PRO nek se javi zamoljavam ga :D

GISTRO PRO pa moram nekoga da pozovem bree :DDDDD

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

PLUS MATICNA PLOCA sto sve iznosi oko 500-600 eura

malo je jel se spremamo za igru koju nismo u zivotu upalili,neznamo ni kako se puca na tom sranju to govno od igrice nece da zazivi samo ce da unishti nashu scenu komplento kako objasnjavash da ameri koji su osvojili ovaj eswc igraju 1.6 na qualiu znash zasto zato sto oce da poshalju col ili 3d kao proshle godine da im se svima najebu keve isto kao i proshle godine.i kgv je koliko se secam isto profi odigrao na wcg proshle godine.zashto se ovde nije igrao cs-cz kad se znalo da se na finalnon turniru to igra,slazem se da nije velika razlika izmedju cs i cs-cz ali opet kazete necemo da igramo tetirs na quali-u a na finalnom turu cs-source neka vam bude ali znam provereno ne da nece da bude 32 klana vec nece biti ni 15 klanova.

HEEEEEJJJJJJJJJJJJJJJJTTTTTTTTTTTTTTTTT

pa to je greska tih klanova, ako osvojish lokalne kvalifikacije imash dzhabe put, plus na wcg-u sokice,zezanje i sl i josh priliku da osvojish neke do jaja nagrade. Ako zbog sorsa nece biti 15 ekipa, onda je ostatak scene debilan.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

pa to je greska tih klanova, ako osvojish lokalne kvalifikacije imash dzhabe put, plus na wcg-u sokice,zezanje i sl i josh priliku da osvojish neke do jaja nagrade. Ako zbog sorsa nece biti 15 ekipa, onda je ostatak scene debilan.

a nije debilan nego nemaju uslove da igraju cs-s jebiga,ja licno necu igrati cs-s a ni moji ortaci

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...