Jump to content

8 najboljih - izveshtaj


Recommended Posts

vredi pogledati i kiki - remedy ztn.. isuse, mali grbovich poludeo pred kraj sa rejlom :)

takodje, zamolio bih nefjuzovce da prestanu sa blasfemijom i ne preteruju sa upotrebom rechi fjuz (osim u sluchajevima podanichkog obozhavanja).

Edited by F7/Shw.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

E ajde ne kukaj majke ti oko drajvera vise :)))

Sedeo sam iza tebe na onom ztn-u sa Kikijem i igrao si extra.

Narod kaze da losem ovnu i vuna smeta :))))))))) salim se ja malo...

Ok je bilo. Sima sa Remedijem Ztn, za 3 mesto je ok partija. Pogledati pbavezno. GG svima. Cenim da su neki mogli i bolje da prodju, realno, ali kad nece onda nece...

Da ne davim vise. Idem za koji dan na more, pa se lepo provedite i vi ostali koji idete, gl... hf...

PS ako volite puuuuuuuuuuuuno fragova, raven vs Shw na t4... SEX !!! :)

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Vidimo se drugi put. Zamisli da te je plava glava cimnula;

"Izvini, mi se znamo sa neta?" :) Ko da te strtujem... :)))

Bice bolje drugi put. Fjuzovci najavljuju turnir za okyobar, i to veliki, pa zivi bili da se svi gledamo preko nisana...:)

I da, da se pije i igra Q3 je i te kako moguce, istovremeno. Nemoj da si depresivan zbog jednog turnira... Igraces ti jos...

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Dobro de, Simo, ne moze istovremeno da se pije i igra. Prvo pijes, pa tek onda igras. Isto kao za voznju :) Nikada ne pijes i vozis...

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

vredi pogledati i kiki - remedy ztn.. isuse, mali grbovich poludeo pred kraj sa rejlom :)

Brate, nije normalan kiki... poveo sam ga 10 : 0, mislio sam da cu da ga razvalim ko picku... medjutim .... taj usrani rejl kad izvadi na metar i po i krene ko shotku da ga koristi, kako se iznerviram tada...

svaka chast kikiju.

GG

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...