Jump to content

Zarada u WoW-u


Klindza

Recommended Posts

Zanima me koliki je vas rekord zarade za 1 dan igranja WoW-a,kao i najveca ukupna kolicina para koje ste u bilo kom trenutku igre posedovali!!!!!!!!!!!!!!!

Takodje me zanima da li postoje nki addonovi koji omogucavajubrzo zaradjivanje para????????????????????????????????

Edited by Klindza
Link to comment
Share on other sites

Zanima me koliki je vas rekord zarade za 1 dan igranja WoW-a,kao i najveca ukupna kolicina para koje ste u bilo kom trenutku igre posedovali!!!!!!!!!!!!!!!

Takodje me zanima da li postoje nki addonovi koji omogucavajubrzo zaradjivanje para????????????????????????????????

Nema nikakvih add-onova za brzo zaradjivanje.

Sto se para tice,u jednom danu sam zaradio oko 60-70g,dok sam bio lev 41;skupljao sam pare za mount-a. Pored toga sam uspeo da skupim(kasnije,na lev 60) oko 10-20g(zavisi od dropova) za jedan sat,ali nisam to radio vise od sata svejedno,jer smara(mislim na SM run dok High Inquisitora)...

Pare u WoW-u se jako lako skupljaju,kada se potrudis,ali se jos lakse trose,zato ja nisam nikada imao vise od 300g,a uspevao sam da trosim i po 100g na dan...Trenutno imam 120g, i ne skupljam pare uopste osim za skilove i iteme za alt likove...

-------------------------

WoW Server: soon to be updated...

Character: soon to be updated...

Link to comment
Share on other sites

ajde posto sam ja 37 lvl druid i imam 15 g herbal alkahemija , trebaju mi pare za mont , kako ja da ih skupim , ako mi je i herbal i alkahemija na 200 200

ja bi tipredlozio grind na earth elementals u arathi highlands...

izbacuju gomilu kamenja koje se lepo proda...

ili mozda one gushtere u shimmering flatsu odmah iznad tanarisa... i oni dropuju gomilu gluposti koje vendori vole =)

uvek moze bolje...

Link to comment
Share on other sites

Oko 200g..kad je pao neki epic mace, prodao sam ga za 140g, i jos gomila zelenih itema, i rugged letter ide dobro, 90s za 20 komada. Sve je winterspring yeti grind bio

Mada kod onih owlbeastova juznije, nije lose isto...

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

swifnes potion-in idu ko ludi samo zavisi od servera ,recimo na jednom 5 komada idu za 3- 3.5 g dok na neki m servera idu od 1.5 do 2 g i to max a realno dnevno mozesh da ih prodash po 10 komada ili ti 50 sto mu dodje oko 20-30 g a realno 50 swifnesa i 50 briarthorn-a mozesh da nakupish za 2 sata ako ne i manje!

Link to comment
Share on other sites

Nema nikakvih add-onova za brzo zaradjivanje.

Sto se para tice,u jednom danu sam zaradio oko 60-70g,dok sam bio lev 41;skupljao sam pare za mount-a. Pored toga sam uspeo da skupim(kasnije,na lev 60) oko 10-20g(zavisi od dropova) za jedan sat,ali nisam to radio vise od sata svejedno,jer smara(mislim na SM run dok High Inquisitora)...

Pare u WoW-u se jako lako skupljaju,kada se potrudis,ali se jos lakse trose,zato ja nisam nikada imao vise od 300g,a uspevao sam da trosim i po 100g na dan...Trenutno imam 120g, i ne skupljam pare uopste osim za skilove i iteme za alt likove...

Ja sam 44. nivo druid, kako najbrze da dodjem do 60g da vratim oratku za konja sto mi je pozajmio? Alchemy/Herbalism sam profesija, svaka pomoc bi mi mnogo znacila posto sam otkazao preplatu a dugujem liku pare da mi ne kuka posle da sam ga zavrnuo, ostala su mi jos 3 dana, vidim da se ti razumes kako u to kako se zaradjuje kes pa bi voleo da mi odgovoris - hvala unapred. :)

Link to comment
Share on other sites

Ja sam 44. nivo druid, kako najbrze da dodjem do 60g da vratim oratku za konja sto mi je pozajmio? Alchemy/Herbalism sam profesija, svaka pomoc bi mi mnogo znacila posto sam otkazao preplatu a dugujem liku pare da mi ne kuka posle da sam ga zavrnuo, ostala su mi jos 3 dana, vidim da se ti razumes kako u to kako se zaradjuje kes pa bi voleo da mi odgovoris - hvala unapred. :)

Ja sam radio iskljucivo jednu stvar,ali je moja profesija bila skinning/leatherworking.

U Feralasu,odmah zapadno od campa, ima gomila feary dragona.Daju ok exp,daju iteme koji se ok prodaju,ali najbitnije,daju thick leather,bar uglavnom. Od toga sam pravio neke pantalone,ne znam tacno koje,pa sam to prodavao na AH i vendorima.

Herbalist/alchemy sam tek sada uzeo sa priest-om,koji je tek lev 16,tako da ti oko toga ne mogu pomoci. U principu idi tamo gde najlakse ubijas,naravno sto blize tvog nivoa,ne bas previse ispod,i samo ubijaj i skupljas SVE i prodaj.

Igrao sam sa priest-om,i u periodu od 1 do 4 nivoa sam skupio 17 silvera.Tako da bi ti trebao po satu da skupis bar po 5-8g,a verovatno i dosta vise.Ne znam kako ide sa druid-om,a i davno je to bilo kada sam to radio,tako da ne mogu nista precizno da ti kazem.

-------------------------

WoW Server: soon to be updated...

Character: soon to be updated...

Link to comment
Share on other sites

blago vama vi pichite po instancama i skupljate pare za mountove, a ja imam problem shto sa lvlom 32 (fali 5k xp za lvl33) josh uvek nisam nauschi skillovekoje sam trebao sa lvl 30! Nemam para za skillove a i popravljanje equipa mi obichno sreze bar 20-30s ako mi fali tipa 50%dur, a svaki skill me koshta 90s, dok za creepa dobijam po ~1s, ako ga ubijem naravno jer sam sad u onim najgorim levelima kad moram da radim na teritorijama gde i horda (hinterlands stranglethorn) a u guildu ima svega 2-3 ljudi sem mene koji su 30-35 lvl a igraju aktivno :(

a najvisha kolichina golda koju sam ikada imao bila je valjda 7-8 posle gnomregan runa koji sam radio 3 sata i dobio 6 rare itema :)

Ako neko moze da pozajmi a da igra alijansu na shadowmoonu neka se javi plz bicu zahvala i oduzicu se, nick SoulSyko.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...