Jump to content

domaći sajt o mobilnim telefonima


Nemananas@

Recommended Posts

Potrebna mi je pomotj u vidu kombinovanog mobilnog i internet znanja.

Setjam se da sam pre godinu dana trazhio nekakav mobilni da kupim i u chinjenju toga sam naishao na neki strava domatji sajt na kojem su bili (uporedni)prikazi mobilnih telefona zajedno sa cenama i ostalim stvarima. Bash je fino bio organizovan i pregledan, svakako pun informacija.

Od tog vremena zbila su se dva formatiranja i nepotrebno je retji da internet adresu dotichnog sajta nemam pa molim koleze da ako takvu znaju da je postuju ovde.

Zahvaljujem!!

Link to comment
Share on other sites

mobilnisvet.com

Bojim se da oni imaju dosta netacnih informacija o telefonima-doduse sitnice,tipa ima raido,nema,ima MMC slot,nema itd-u stvari,pa to bas i nisu sitnice...e jbg!

offtopic:Zna li neko sajtove za besplatan download Java igara?Ja sam poskidao skoro sve sto valja sa java2phone.ru (extra sajt) ,pa me interesuje ima li jos neki takav?

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

offtopic:Zna li neko sajtove za besplatan download Java igara?Ja sam poskidao skoro sve sto valja sa java2phone.ru (extra sajt) ,pa me interesuje ima li jos neki takav?

iphone-forum.org

Ovde imas tone java igara, ima i symbian i igara i aplikacija, skoro sve imaju opis i sliku tako da mozes i da vidis sta skidas, sve u svemu po meni najbolji sajt sto se tice stvari za fon.

A sto se tice informacija mobilnisvet je odlican sajt, ne verujem da ima jos neki toliko dobar.

Go then. There are other worlds than these.

Link to comment
Share on other sites

iphone-forum.org

Ovde imas tone java igara, ima i symbian i igara i aplikacija, skoro sve imaju opis i sliku tako da mozes i da vidis sta skidas, sve u svemu po meni najbolji sajt sto se tice stvari za fon.

A sto se tice informacija mobilnisvet je odlican sajt, ne verujem da ima jos neki  toliko dobar.

generalno je dobar,samo im se ipak potkradu greske,pa treba biti oprezan,thats all...

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...