Jump to content

ima se moze se...


Guest sinister

Recommended Posts

Guest sinister

Čelsi nudi Barsi 260 000 000 !!!

Vlasnik Čelsija Roman Abramovič povukao je dugo najavljivani potez i ponudio Barseloni i zvezdi katalonskog tima, Brazilcu Ronaldinju neverovatnu ponudu od 260 miliona evra !!!

Kako prenosi italijanski sportski dnevnik “Corriere dello sport” Abramović je klubu kao obeštećenje ponudio 120 miliona evra, dok bi Ronaldinjo za devetogodišnji ugovor trebalo da inkasira 140 miliona evra.

25-godišnji superstar ugovorom ( prema pisanju španskih medija u toku su pregovori dve strane o produženju na još nekoliko sezona) je vezan za Katalonce do 2010.godine.

Ako se ovaj transfer zaista ostvari, daleko će premašiti dosadašnji rekord koji “drži” madridski Real koji je za dolazak Zidana 2001.godine platio Juventusu 76 miliona evra.

jujujuju....

mislim, sta reci... [:)]

Link to comment
Share on other sites

Neka se jebu shto tako pishu, dakle neka naslov bude ljudski:

Chelsea nudi Barci 120 000 000 !!! zato shto toliko dobija Barselona, stvarno ne znam kako to Chlesea nudi Barceloni 260M kada 140 ide Ronaldinhu za ugovor... :)

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

Vlasnik Čelsija Roman Abramovič povukao je dugo najavljivani potez i ponudio Barseloni I ZVEZDI KATALOSNKOG TIMA, Brazilcu Ronaldinju neverovatnu ponudu od 260 miliona evra !!!

Neka se jebu shto tako pishu, dakle neka naslov bude ljudski:

Chelsea nudi Barci 120 000 000 !!! zato shto toliko dobija Barselona, stvarno ne znam kako to Chlesea nudi Barceloni 260M kada 140 ide Ronaldinhu za ugovor... :)

da nisi malo preskochio neshto ?

Da ja imam 10 milijardi .. pa ne znam .. kupio bi i chelzi i manchester ...

Edited by Atomic Pulse
Link to comment
Share on other sites

Jadna je Barselona ako njena velicina zavisi od jednog igraca, makar se on zvao i Ronaldinjo.

Po meni nije vise pitanje prodati-neprodati, vec preterivanje u razbacivanju para. Bilo bi lepo da FIFA reaguje nekim propisom koji odedjuje maximalnu vrednost transfera. Nisam pametan...

Link to comment
Share on other sites

U spaniji savki igrach ima cenu (koja se odredjuje pri potpisivanju ugovora) za koju moraju da puste igracha da ide...Za Ronaldinha ne znam koja je tachno cifra ali za Lea Messija (maldi reprezentativac Arg) je 120 000 000.BTW predsednik barce Laporta drzi i fodbalske, kosarkase...timove tako da ima puno para i ja mislim da nema nikakve shanse da pusti ronaldinha da ode...Ja mislim da ni sam ronaldinho ne bi zeleo da igra u cheleasu jer oni ne igraju u stilu kao barca ili brazil, vec puno defanzivnije a to se ronaldinhu nikako ne svidja,a i sam je reako da on igra fudbal zato sto uziva u njemu a ne zbog novca

Link to comment
Share on other sites

ako chelzi uzme shevchenka, liverpule - pa pa pehar ;)

to su govorili i prosle sezone, pa nije bilo tako, slichna pricha se ponavlja sa realom zadnjih par godina..

milan nece prodati shevchena, ko ni barsa ronaldinja

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...