Jump to content

EXIT


Recommended Posts

meni su cene na exitu bile sasvim prihvatljive (a i opet su bile česme), ali imam utisak da je novi sad poskupeo drastično.. sad, da li su se to ugostitelji konačno dosetili da dignu cene za vreme exita, ili je ne

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 110
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

eh sad ocrniste mi grad pa necemo tako :)))))) sta znam poceli su da klepaju odavno al ima mesta na kojima su cene i dalje normalne i bile su normalne za vreme exita samo treba znati gde ici...sledeci put nekog iz ns za ruku i ono:"gde su najjeftinije a najvece pljeskavice u gradu :D"

Link to comment
Share on other sites

E, super je fora kad kupujesh 5 piva. Dobijesh ih u kartonskoj nosiljci, mnogo je lakshe probijati se kroz gomilu tako  [:D]

doduse upravu si,ili kad nosis nekoga na vratu

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

E deco, ko je nocas bio budam od 02 - 06h mogao je da vidi sta je iskusni crni morzh

radio neduznoj omladini drugog dana exit-a na DJ stageu... :))

btw, njegov set traje nesto manje od 3h i imam ga valjano snimljenog!

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

e ljudi,jebiga,Nigga me preduhitrio...ja imam i taj set,imam deo Michel De Hey-ovog seta od Blur-Song2,i Varelin pocetak i kraj i + Evil Nine pred kraj njihovog seta jer ih nisu vise pustali,set pocinje kad crnja peva Dont waste your time itd...

p.s. Nisam odusevljen crnim morzhom...sve vreme me kopkalo da li sam trebao ostati to jutro na areni,ali sam ipak posle nekih pola sata otisao u sator da se spremim za subotnje ludilo...WUUU!!!I nacinio sam pravi izbor...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ma kakav cox .. varela je objasnio

blah...Valentino tata...mada slazem se da je i Varela bio sjajan...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

sada kad su mi se utisci malo sredili i kad sam imao prilike da poslusham bolje (na tvu) neke stvari sa exita mogu da izlozim da je cox prvih chuku, chuku i po radio totalno sranje .. kasnije se izvadio, varela shto je odradio je mozda i neki najkompletniji techno set koji sam odslushao na svim exitima, a sasha najtachniji (skoro bez greshke) predivan set .. dodushe meni nekako ono nije delovalo prikladno u tom trenutku kada sam slushao al mora se uzeti u obzir da je tada blato bilo nepodnoshljivo

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

ja sad kad sam slusao Sashu na Tv-u,malo mi krivo sto nisam bio tamo,ali opet fenomenalno mi bilo na Marky&crew...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...