Jump to content

Imbalance of Rogue


Sajro

Recommended Posts

Okeeeeej.. ja ne kapiram ovo pa mi treba pomotj. :))

Lv30 Rogue sa Dagger/Sword buildom SABIJA sledetje..

Alliance:

vs 33 Druid

vs 35 Rogue

vs 35 Rogue

vs 37 Druid

vs 35 Paladin & 35 Rogue

vs 39 Warrior & 32 Rogue

vs 34 Mage, 34 Rogue & 34 Rogue

vs 37 Warlock, 27 Warlock & 25 Paladin

vs 40+ Priest

vs 40+ Paladin

vs 40+ Rogue

Duels:

vs 37 Warrior

vs 40 Rogue

vs 40 Shaman

vs 41 Warlock

vs 42 Mage

vs 47 Druid

Aaaaaaa i posle treba nefovati Paladine i Shamane? :))

Movie: http://files.filefront.com/CAUCHYLVL30ROGU...;/fileinfo.html (108Mb) (pored svega film je lepo uradjen, lep kvalitet i kul muzikica)

E da.. znate shta je najlepshe od svega? NIJE UNDEAD vetj ORC!

ROFL!?!!? [?]

Link to comment
Share on other sites

ja sam lepo rekao da se ne nerviraju imate i one filmove sillent hill ili kako se vec zovu 4 lika lvl 60 ne mogu da ubiju maga lvl 60 i to su 2 x pala rouge i warrior ... jednostavno u pojedinim momentima igre svako moze da bude imba ... ja sam sa lvl 30 magom ubio lvl 40 huntera kao sto rekoh jeste da je reta ali sta cu mu ... on se verovatno buni imba imba nerf itd ...

btw dobar je filmic

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

nemam pojma sve to zavisi od opreme i talent build-ova i nesto skila :D.Ja igram rogue-a i znam da ima onih koji idu na user i oni koji idu na 50/50 % crit.Oni koji idu na user furaju assasination da bi imali 60% dmg bonus na crit i sa ambushom skidaju po 60%-70% hp-a ako ih ukenja crit.Oni koji idu na 50/50% sansu sa backstab/ambush furaju combat + sub. i imaju provereno veliku sansu za crit ali dmg nije toliko veliki jer nemaju lethality(60% dmg bonus on crit).Jedini problem mi predstavljaju shamani i warloci.Shamani zbog 100 instant magija koje me osuse za sekundu i warloci koji mi bace fear i zapale me i posle ne mogu stealth,cak i kad ih ubijem oni iskoriste soulstone tak onda ih moram ubijati 2 puta.

Po meni je jedini imba za rogue-a sto moze da oplevi warriora bez problema koji je kao najveca mrcina u igri ali dosta beskorisnih skilova(koji bar kod rogue-a ne funkcionisu dobro).Od warriora jedino gubim ako je veci od mene jedno 6-7 lvl-a zbog hp-a i dmg-a.

Edited by Rakija
Link to comment
Share on other sites

Da, inache da dodam da ni jedan igrach u ovom filmu nije bio AFK & stuff (znate ono, krene da se bije kada vetj 10% helta), niko nije bio na mountu ja mislim a vetjina fajtova su zapochinjali ti vetji leveli od njega misletji "ouuu.. easy kill target". Ma ludilo.. ja ne znam koju on opremu ima niti kakav talent build na tom lvl 30 ali svako chovek ima pun kufer :) skilla. E sada, da li su ti likovi koje je on sabio totalni kreteni, nubovi ili je rogue stvarno imbalance ne znam.. ali ubiti i po 10 lvl-a igrache je skoro pa neverovatno. Mada jebesh Paladina 10 levela vetjeg, tuko' je 17 levela vetjeg Druida! :))

Odlichan film, kao shto je Storm vetj rekao.

Link to comment
Share on other sites

rakija, koji si lvl roque ? ja sam kad sam bio lvl 50 warr ubio lvl 58 roqua, ovaj se nije trudio, da me stunuje neshto mislio je da me ubije onako na suvo samo udarcima, medjutim retailation i ovaj mrtav za manje od 10 sec. Roque izgubi uvek, ali uvek ako imam spreman retailation, za one koji neznaju to je jedan od ultimate skillova kod warriora, coldown je 30 min, i taj skil funkcionishe na principu koliko puta tebe udare , toliko puta ti uzvratish , samo sa 2h wep , mnogo vishe boli. Npr zamislite da warrior udara sa 2h cekicem kao shto roque tuce onim daggerom/swordim od nekih 1.50 speed. A druga kombinacija je recklessness, skill koji sve udarce pretvori u critical na 10 sec , malo smanji armor ali udara ko lud. Probao sam jednom maga da tako savatam na brzinu i radilo je, Pocne duel , ja brzo charge tu ponekad stignem da ga udarim pre nego shto blinkuje, ja prebacim na berseker stance i intercept odma, u medjuvremenu dok charguje prema njemu iskoristim recklessness, on je stunovan 5-6 sec, za to vreme ga jednom udarim obicnim uradcem, drugi udarac whirlwind koji dodaje jedan napad ( takodje crituje), posle toga josh jedan crit obicnim napadom, odma harmstring da ga uspori, on baci onaj led, ja insigniu , pridjem udarim ga josh jednom, execute i to je to. Mage mrtav , a ja na 100% hp-a, naravno ovo radi ako sve prodje kako treba, ako nema missa itd. Probacu da snimim sa frapsom i okacim ovde. Licno mislim da warrior sa ovim skillovima spremnim najjaca klasa. Da ne smaram vishe snimicu jedan fight

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

ma druid je imba na 60 lvl ne moze rouge da ga ubije pa neznam sta da je , ispred kapija if sam gledao nekog druida nead je sa onom opremom paljevinski neo mmmmm ima ono kao wardenka na ledja i sabija , osusio rouga mecka root moon fire ma samo taok je igrao svaka cast evo i film za druidahttp://www.warcraftmovies.com/movieview.php?id=608

sve od rubixa

Link to comment
Share on other sites

rogue ima prednost nad warriorom ? lol tesko vala...

kako nema, pa gomila stunova, nestignesh da ga udarish ni 4 puta ako odradi sve kako treba. Spas protiv njih je arcanite reaper, sa overpower moze da crituje 1500 ladnjaka. Mada nedaje se nikome 600 g , ja bi dao , ali nijedan blacksmith nece da napravi od njegovog materijala. Oce sve na gotovo, laizy bastards.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

ma pali... ima raznih debila u igri...

ja sam ubijao jache lvle od mene al to ne znachi da je rogue jachi nego da je lik retardiran kad ne moze da me ubije

naravno da rogue ima prednost... kad napada iz stelta... i ako sve lepo odradish protivnik ce biti na pola helta ili manje dok izadje iz stuna... osim ako nije mage

uvek moze bolje...

Link to comment
Share on other sites

ma magovi su vrljavi (mislim na igrace), mene mage dobije samo u duelu, kad je spreman i kad otprilike zna shta cu da uradim, ali kad vidim onako nekog na livadi pa se zaletim, nezna shta ga je snashlo. valjda se uspanici nestigne ni da blinkuje. U 50 % situacija, kad se zaletim na maga on pocne da bezi, ne da napada, valjda mu poremetim neku taktiku or smth :). [:D] .

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

uhh pa koje si ti to magove tukao kad su ti okretali ledja kad bi chargovao ?

Mislim jedino ako si navatao maga bez mane pa si ga sjebao, shto nije uopshte teshko jer mage bez mane je mrtav mage ;). Veoma malo iskustva protiva warriora imam jedino u masas PvP ali tu se bash i ne vidi njegova puna snaga, ali shta je tu je, ali ne zaboravi da mage ima najbolje CC spellove i area dmg :)

Immortalle,

Koji si lvl i server ?

Link to comment
Share on other sites

pa verovatno sam ja njega prvi video kad sam chargovao. Lepo je kad vidim maga sa pola mane, ali ove shto sam ubijao vecina su bili su puni.

Dragonmaw , nick Imm , warr 60 lvl

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

e jbga ja sam tek 30 mage na Shadowmoonu, ali svejedno kazem mage crituje po 1.5k sa nekim prostim magijama kao shto su fireball ili frostbolt dok warrior ima neke sigurne critove ali sve je to stvar shanse u % tako da koga vishe ukenja taj ce dobiti :)))) mada ponekad zavisi i od itema koje koristi !

Link to comment
Share on other sites

Sto se tice rouga moram da kazem sledece igram sa Hunterom inace sam lvl 60 i nijedan roug me nijednom nije dobio u duelu. Ne kazem da nisam ginuo od rouga ali je uglavnom odnos 5 puta ja ubijem njega 1 on mene. Desavalo mi se i to dosta puta da bijem rouga u duelu a da ne uspe da me pipne. Cak su me ljudi molili da ne koristim trap i flare kako bi bio realan fight al opet ne moze da me dobije.

Link to comment
Share on other sites

Samo cu da kazem jednu stvar.Zamislimo lvl 60 rouge vs 60 lvl warriora ili druida

.Sto se opreme tice ajde recimo da bude da su i druid i rouge i awrrior nasli sve sto im treba(e ovo je malo glupo ali ajde) ako onda rouge ubije ove..... pa ja neznam kako uopste to moze da se poredi rouge sa druidom ....

Link to comment
Share on other sites

Sa end game opremom, znaci sve epici i najbolja epic oruzija, tu se warrior i roque kao melle klase sa najvecim dmg-om najvishe izdvajaju, u prevodu ne do ti bog da sretnesh takve, ali do tog trenutka koji dostigne mala kolicina igraca warrior i roque nemaju nikakvu prednost u odnosu na castsere i ranged klase, da izuzmemo stealth kod roqua.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

dobar je film i dobar je igrac ali sve ih navatao na prepad a oni uglavnom nisu ni reagovali ...:P Cini mi se da su kao rekli wtf i bilo je revive in 6 minutes :P moj moto : ALWAYS BE PREPAIreD a ako te ubije tako podmuklo odes u auction house i das kintu da ubiju fuckera ;P

Link to comment
Share on other sites

pa ja onda kada bih bio uvek spreman retko ko bi mogao da me dobije.Spremnost se najvise odnosi na otrove.Retko koji rogue dueluje sa otrovima spremnim,valjda ih mrzi da stave ili prave ili sta vec.A ja kad bi recimo protiv maga duelovao sa otrovima taj ne bi nista stigao d baci odmagija jer bi ga upropastio sa otrovom koji mu povecava casting time za 60%,blinkovo bi jednom smrzo bi me jednom e onda bi ja doso na red i cao.

Link to comment
Share on other sites

ehm a kako bi ti doshao od maga tako netaknut i sve !? Mislim nekad shansa isto ima veliku ulogu, odnosno koliko te usere i npr ti resistujesh magiju-2 a npr. mag tebe crituje sa pyroblastom i josh ti nabaci impact ;P nikad se nezna tachno i skoro sve je relativno . . .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

bogami

sigurna smrt citaj: nemoguca misija za roguea je warr... da kazemo 55+ lvl

stun lock je nemoguc osim ako rogue nije combat sa mace buildom i JAKO velikim userom za prox.

Warrioru je dovoljno par udaraca samo, i to par mu je zagarantovano sa overpowerom (instant i nemoze da se dodguje) i onda execution.... i ja kao rogue mogu da ga duvam jer mi svi moji stunovi i bs nevrede nista posto je on planina od 4-5 k helta plus oko 6 k armora. i kao slag... stunovi imaju onaj smanjujuci efekat pa i ako borba potraje malo duze ako mu bacim criple i ukljucim sprint, stunovi postaju beskorisni manje vise.

55+ lvl warriore dobijam samo u mass pvp ili ako su totalni kreteni ili im se uzasno spava.... ili retko ako me ukenja da skoro svi udarci budu crit

sto se tice end game opreme... warr rula u svakom pogledu sa najboljom opremom (da me nebi pogresno shvatili rula u odnosu na to kakav je bez te super uber opreme)

sto se tice filma.... O.o strasno

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...