Jump to content

O APM-u,SKILL-u,Replayevima,mapama


Recommended Posts

  • Replies 119
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

decko sisao sa lijane i sad nasao da mi prica nesto.

pozdravi chitu i dzejn

sto ovaj misha daje svima po picici!!!!:DDDDDDDDD

btw:neznam sta uraditi HUvsHU posto neigram sa humanima al igram sa orcima al ne bas najbolje jer sam poceo da igram u decembru,ako neko moze da napise neku varijantu ORCvsHU ,kako najbolje protiv sosera?

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

SCROLL OF SPEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEED :DDD

brate ne traje scrol dozivotno jes da ja imam 2 kom uvek al nekako nemogu nista,ja zadjem medju soserse al nevredi nekako me skrca i plus tc stunt al ....neznam mozda nemam dovoljno skilla

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

Boze kad bi samo znao koliko si nebitan ^^

Shto si MORAO to da napishesh, a ? Boli mene iskreno ku*ac da li ces ti njemu da lomish noge ili ce crnci da ga je*u ili cete dozivotno da se prozivate preko forum....

Stvarno nema slisla postovati tako neshto i sad si mene malo isprovocirao ili si mislio skroz suprotno onim "^^" na kraju, mada ne verujem poshto te bash i ne znam tako da ubuduce izbegavaj moje postove i pitanja ako na njih mozes samo hejt da propesh. . . .

Link to comment
Share on other sites

Shto si MORAO to da napishesh, a ? Boli mene iskreno ku*ac da li ces ti njemu da lomish noge ili ce crnci da ga je*u ili cete dozivotno da se prozivate preko forum....

Stvarno nema slisla postovati tako neshto i sad si mene malo isprovocirao ili si mislio skroz suprotno onim "^^" na kraju, mada ne verujem poshto te bash i ne znam tako da ubuduce izbegavaj moje postove i pitanja ako na njih mozes samo hejt da propesh. . . .

Shta se tripujesh bre choveche, zerox je stavio "^^" smiley, a i niko se ovde ne svadja, sve su to ljudi koji se extra znaju IRL, samo zajebancija...

Link to comment
Share on other sites

Shto si MORAO to da napishesh, a ? Boli mene iskreno ku*ac da li ces ti njemu da lomish noge ili ce crnci da ga je*u ili cete dozivotno da se prozivate preko forum....

Stvarno nema slisla postovati tako neshto i sad si mene malo isprovocirao ili si mislio skroz suprotno onim "^^" na kraju, mada ne verujem poshto te bash i ne znam tako da ubuduce izbegavaj moje postove i pitanja ako na njih mozes samo hejt da propesh. . . .

Sharky ti je objasnio...

Fato ispravi to Bograd ne znas koliko me nervira. 8D

Link to comment
Share on other sites

Ovaj fata izgleda da je mnogo glup decko,prvo onim postom "o moja 3 posta* a sad i ovo..vrrloo zanimljivooo nema sta..

More Misho ne govori mi o lepoti kad ti vidim avatar sve mi je jasno,zajebo si i sharkya ^ ^ 

I ne vredjaj mi kugle MTV sabija signal :p

Mojne pucas RAMBO

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Ovaj fata izgleda da je mnogo glup decko,prvo onim postom "o moja 3 posta* a sad i ovo..vrrloo zanimljivooo nema sta..

More Misho ne govori mi o lepoti kad ti vidim avatar sve mi je jasno,zajebo si i sharkya ^ ^ 

I ne vredjaj mi kugle MTV sabija signal :p

Mojne pucas RAMBO

I da, za sve gledaoce S-O-S kanala: u levom uglu ovog topica vidite mladog momka, brzog na rechima, josh brzheg u nogama, novu nadu warcraft scene, poznatijeg kao JungleboY! U desnom uglu dragi gledaoci, imate priliku da vidite iskusnog FATU, chlana jednog od najpoznatijih klanova Zharkovo doline, koji najbolje pobedjuje protivnika bez bitke. Dovoljno je provesti blizu FATE samo nekoliko minita, i vishe vam nije ni do zhivota, a ne do necheg drugog!

I, ne zaboravite, svake srede, samo na S-O-S kanalu, ULTIMATE FIGHT!

Link to comment
Share on other sites

i samo na ruru, kljuch :D

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...