Jump to content

O APM-u,SKILL-u,Replayevima,mapama


Recommended Posts

Zanimljivo mi je bilo kada sam pogledao neke valjda ristine replayeve koje je neko okacio. Covek u prvih minut dva (dok nema sta da se radi, seljaci grade, pravi se heroj itd) non stop klikce na gradjevine koje je obelezio hot-keyevima i baca relay pointe... e sad da li je nervozan, ili pokusava da nabudzi apm, ako ga budzi na taj nacin mislim stvarno :) :) :)

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 119
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zanimljivo mi je bilo kada sam pogledao neke valjda ristine replayeve koje je neko okacio. Covek u prvih minut dva (dok nema sta da se radi, seljaci grade, pravi se heroj itd) non stop klikce na gradjevine koje je obelezio hot-keyevima i baca relay pointe... e sad da li je nervozan, ili pokusava da nabudzi apm, ako ga budzi na taj nacin mislim stvarno :) :) :)

pa to svako radi,samo da ubije vreme i ono radi koncetracije,ako su ti gradjevine na 3.,4. i 5. samo to drkas dok neizadje seljak ili heroj.Ja znam likove koji umesto da to drkaju, krizu kosu ili pushe ili .....

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

Hmm...ne.

Fora je da se razmrdas malo za to vreme,klikces brzo na sve sto se pomera npr. pokusavas da 'vatas seljake ili gradjevine itd. To su naravno poceli svi da rade vec odavno jel ako se razmrdas na pochetku sa brzim kliktanjem itd. lakse ti je kasnije kad dodje do potrebe za micro-akcijama...i to je cinjenica.

Link to comment
Share on other sites

more ti si dokazao odavno..smorio si vise sa flamovima..ti i fata pod ruku i ....

aj mi pojasni ko si ti uopste?smorio si me ,na svaki moj post ti odmah odgovaras.u zivotu te nisam video ni na 1 turniru,niti okupljanju a ti si tu dosao da seres.znaci ako imas ista protiv mene reci mi to u LANu jer si smorio gadno i nerviras me.

Link to comment
Share on other sites

Ohoho vidi ti to,dodjem na forum i vidim samo kako prozivas druge i naravno sta to mene boli paja ali ti to i dalje radis i meni onda malo pripadne muka jer sta su ti oni skrivili nemam pojma...ali znas kako cemo,ti ces da dodjes i njima u lice u lanu da kazes da su debili i da se lece i da nemaju veze ok?

A ja cu tebi sine kad god oces u lan-u da kazem da si paljevina opasna i da ne znam sta si utripovao da si,nema problema

A to sto me nisi video ne znaci da nisam bio na nekim,igrali smo,mislim jednom,ako si to bio ti,dosao sam s xzarom u forum i tamo smo igrali 1v1 ali to je bilo odavno

U globalu ako si to bio ti,nisam znao da si ovakav,krajnje dvolicno

Link to comment
Share on other sites

xzara znam i mnogo je dobar lik,tebe ne znam i znam da mnogo smaras...necu da ulazim u tvoj privatni zivot,ali ga ocigledno nemas cim gubis vreme smarajuci postove nekog drugog igraca.u par topica si totalno pogresno shvatio sta sam hteo da kazem,i to ti mogu objasniti u LANu,jer me mrzi da se smaram sa nekim preko neta...ja kad nesto kazem kazem realno,i koliko vidim niko se nije ljutio na mene sem tebe,a tebi u zivotu nista nisam rekao,i ne zelim jer si vidim smarac tezak.tako da,zaobidji me ubuduce,a za sve me pitaj na WCGu ili prvom sledecem turniru na koji budes "dosao"...

Link to comment
Share on other sites

Macro u waru je u stvari postavljanje baze. Npr. Kada igrash vs Elfa kao UD gledash da ToR stavish negde pozadi dok vs Humana isturish isped Altar-a kako bi DK odmah kupio Rod i krenuo u harrasment.

Micro :) to svi valjda znate ali micro nema nikakve veze sa APM-om.

APM = Action per minute (akcija po minutu) Tu spada i alt. U pochetku se klikce mnogo samo da bi odrzhao koncentraciju. Kod mene je veci APM u 5 ujutru nego u 3-4 popodne :)

P.S. Nemoj slichajno da mi je neko dirao Zeroxa x)

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

mrzi me da citam prve dve strane... ustvari nemam trenutno vremena... no citiracemo dragog nam laga... micro je cvece a macro je drvece...

apm je qrcina... moras imati odredjeni broj komandi u minuti, ali taj broj moze da ostvari gotovo svaki igrac wc3-a... a to sto klikces od pocetka partije do kraja ko divljak je stvar nervoze i zagrevanja...

ne znam zasto sam vam ovo ispricao... ali ne moze da skodi...

i da... da ne zaboravim sharky je master ^^

sarma

Edited by BarcaS [GDM]
Link to comment
Share on other sites

Ali zeroxe majke mi mile glup si ko 3 foke,ali da znas da si u pravu,sto se ja cimam zbog drugih,kad oni cute,ali nemoj da si se usudio da mene vredjas kao njih,jer cu ja za razliku od drugih da ti "dodjem" na turnir,lik kao ti da mi kaze nesto za zivot muka me snasla

Edited by JungleBoY
Link to comment
Share on other sites

Ali zeroxe majke mi mile glup si ko 3 foke,ali da znas da si u pravu,sto se ja cimam zbog drugih,kad oni cute,ali nemoj da si se usudio da mene vredjas kao njih,jer cu ja za razliku od drugih da ti "dodjem" na turnir,lik kao ti da mi kaze nesto za zivot muka me snasla

kao prvo glupa ti keva retardirana majmunska mala koja te rodila tako ruznog,glupog i deformisanog.sta ti meni bre nemoj da si se usudio?hoces noge da ti polomim na prvom LAN turniru majmune jedan mali,jeli?znaci budi uveren da cu te naci dosao ne dosao na tur,jer vrlo lako mogu da saznam ko si i sta si...

Edited by zerox[pro-team]
Link to comment
Share on other sites

Macro u waru je u stvari postavljanje baze. Npr. Kada igrash vs Elfa kao UD gledash da ToR stavish negde pozadi dok vs Humana isturish isped Altar-a kako bi DK odmah kupio Rod i krenuo u harrasment.

Micro :) to svi valjda znate ali micro nema nikakve veze sa APM-om.

APM = Action per minute (akcija po minutu) Tu spada i alt. U pochetku se klikce mnogo samo da bi odrzhao koncentraciju. Kod mene je veci APM u 5 ujutru nego u 3-4 popodne :)

P.S. Nemoj slichajno da mi je neko dirao Zeroxa x)

tako je druze!!!

ma APM te tera da jednostavno kilkces brzo,sto ce ti posle pomoci u microvanju.macro je takodje bitan vrlo.bez macra nema ni micra i obrnuto.

Link to comment
Share on other sites

kao prvo glupa ti keva retardirana majmunska mala koja te rodila tako ruznog,glupog i deformisanog.sta ti meni bre nemoj da si se usudio?hoces noge da ti polomim na prvom LAN turniru majmune jedan mali,jeli?znaci budi uveren da cu te naci dosao ne dosao na tur,jer vrlo lako mogu da saznam ko si i sta si...

brate alsi musabijo!

btw:grubby je u nekoliko navrata izjavio da cesto igra samo sa misem bez tastature je se nekad smori od 12h igranja pa samo sa jednom rukom a drugom jede picu (samo da vladici ,ako bude cito ovo nepodje voda na usta), pa mu je APM 210 znaci samo sa misem a mi sto drkamo tastaturu ceo mach nemamo APM-150 :(

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

Ja sam rekao sta sam imao,i to je to,ja ne koristim forum da bi pretio ko neka pizda

i nadji me obavezno,tu ti je xzar,ja cu tebe kad tad u svakom slucaju,ne moze mene neki nerd toliko da uvredi da ja njega jurcam po bg-u ali ima vremena ti daj sve od sebe.

Edited by JungleBoY
Link to comment
Share on other sites

Ja sam rekao sta sam imao,i to je to,ja ne koristim  forum da bi pretio ko neka pizda

i nadji me obavezno,tu ti je xzar,ja cu tebe kad tad u svakom slucaju,ne moze mene neki nerd toliko da uvredi da ja njega jurcam po bg-u ali ima vremena ti daj sve od sebe.

Ja stvarno ne znam ko je prvi poceo da se proziva preko foruma.Ti si kriv sto je do ovoga i doslo quotujuci svaki moj post.Nerd si koliko i ja inace ne bi gubio vreme na ovom forumu.Zvacu ja xzara pa cemo sve lepo da resimo i da ne kvarim vise topic...

Link to comment
Share on other sites

...nemamo pametnija posla nego da seremo po forumima.....al kad krene medjusobno vredjanje onda stvarno znamo da imamo posla sa RETARDIMA....znam ja da sta vi teen-ageri ali zasto nemate zdrave pameti i kucnog vaspitanja to cu morati majke da Vam intervjuisem.....keep it real!!!

Link to comment
Share on other sites

HEheh ne brini ti si sada sa nama :)

nemoj burazera da mi dirash da ne bude problema fatalko :D

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...