Jump to content

Vas tip


Recommended Posts

  • Replies 685
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ala si ga opravio, svaka ti chast! [:D]

Lako je kada mozesh da priushtish sebi stan :) Kod mene je bio takav sluchaj da sam samo gledao kako da zapalim negde jer me je keva malo smorila. Otsihao sam mozda malo daleko, ali vredelo je...

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Meni je uzhas kad chujem da likovi koji imaju uslova za to, netje da pochnu da zhive sami zato shto su suvishe lenji da sami sebi sqvaju neshto ili ukljuche vesh mashinu. Kod nas su ljudi razmazheni da je to strashno, al krivi su i roditelji za to.

So true... Zhivi sam primer [8D]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ima jedna crno-bela slika na pocetku foruma, sa nekom curicom...e takvu hocu, samo da ima duzu kosu od mene (sto je gotovo nemoguce :) ) i da koristi Linux!

Salim se.

Pa ovako:

KRITICNA OSOBINA: Mora da ima belu ili bledu kozu. Povraca mi se kada vidim ove "kvarcovane".

1. Inteligentna ( da nosi naocare :) )

2. Kulturna (lepse je sa kulturnom)

3. Normalnog izgleda, BEZ PRETERANIH oblina...pozeljno i bez sminke.

4. Da ne smara preterano sa nebuloznim pricama.

5. Da me ne vodi u kupovinu "krpica".

6. Da ima razumevanja kada kazem da hocu u nedelju uvece, sa drugarima, da pecem rostilj/girice ili da izadjem BEZ NJE! (barem jednom mesecno)

7. Neko sa kim mogu da odem u parkic na piknik (ja pravim klopu :) ) i pricamo na travi po ceo dan!

POZELJNO je: crvena ili smedja kosa, braon oci, visina od 1.70 do 1.90, slusa domaci rok...ili gotick metal. A moze i bez svega ovoga ako se prvih 6 stavki poklope :)

-It is said that the first time Takamatsu saw Judo he was horrified. This was because they bend their backs during their techniques.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...