Jump to content

vasi provajderi


Recommended Posts

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sezam dial-up do skoro - Ok ... onako, fino radi, fino skida ... podrska im je skroz ok, uvek odgovore na poruke i tome slicno.

Sezam adsl od skoro - Nisam nesto preterano zadovoljan. Radi, ali sam siguran da bi moglo i moralo bolje. Tehnicka podrska takodje ok, odgovaraju, ovo ono.

Link to comment
Share on other sites

Dobio sam "inside info" od nekih ljudi koji se bave provajdingom i slicno i koji su rekli da se Sezam ADSL zaobilazi u sirokom luku ... Ono, rekoshe kao "sve samo nemoj kod sezama". Preporuke su otisle yubcu, eunetu, beotelu ... Naravno, ovo sa bas nije za ovaj topic, ali opet nekako jeste.

Link to comment
Share on other sites

sbb 512k flat,

+ u najmanju ruku dobar ping (35 ms na .de serverima - na adsl-u je bar 55-60)

+ dl/ul odnos 2:1

+ uvek maximalna brzina (64kB download, 32kB upload)

+ u zadnje vreme sve bolja tehnichka podrshka

+ 512k protoka u internoj mrezhi (512k spoljnog interneta i 512k u lokalu odvojeno, ukupno 1mbit)

- nat (znachi nemam realnu ip adresu)

- povremen prekid veze, u 4-5 dana pukne recimo 2 puta uglavnom za redom na po par minuta

-+ cena, 3800 din je moj paket ali kapiram da je 256k sasvim ok za vetjinu korisnika sa skroz prihvatljivom cenom od 2000din (rachunajte koliko bi vas izashao flat + telefonski rachun)

sve u svemu, prezadovoljan sam ! GOD BLESS SBB !

Edited by rev
Link to comment
Share on other sites

Shmrc ;(

Imao sam dve ipo godine wireless, dok vlasnik tog mog provajdera nije postao greedy pa je sve zanemario i sad sve ode u 3 lepe... Wireless mi ne radi vise, ne vidim NI JEDAN access point NIGDE (centar mi zaklanja PTT zgrada), ADSL-a nece biti skoro kod nas , svaka opcija za dobar net mi odpada, sad sam preko modema na veratu.

Idem da se ubijem.

Link to comment
Share on other sites

Idem da se ubijem.

Nemoj ... Evo ako ti ista znaci moj primer, ja sam imao slicnu situaciju kao tvoju (dial up 19.2, bez mogucnosti za kabl, adsl, wireless bilo sta slicno, pa cak i ISDN ili novu centralu) do pre dva meseca. A od tada do danasnjeg dana se situacija drasticno promenila pa sad sve neki kablovi oko mene, variraju od 256kb do 1mbit ;)

Link to comment
Share on other sites

verat wireless 256

Pa ono u principu zadovoljan moze mnogo bolje

u pocetku sam bio razocaran ne znam ni sam zasto mozda zato sto nisam znao dobro da podesim opremu ili im je ap jos bio u test fazi

ali kako vreme prolazi sve su bolji

jeste da im se obavezno desi da svakih mesec dana bar dva tri dana im ne radi link al sta je tu je

((((Q))))

SRBI su najgluplji narod na svetu!!!

Link to comment
Share on other sites

SBB 512k cable do proslog meseca...

od ovog sam se vratio na 128k...nema potrebe da im dajem toliko para...

zadnje 2 nedelje radi ok...prethodna dva meseca kao posran, tehnicka podrska smrdi, operateri lazhu, trebalo im je mesec dana da se iscimaju i poprave mi net, kao samo 2 ekipe od po 2 lika pokrivaju ceo grad, omfg...

sve u svemu sucks ass...

ma da...

niste ni svesni...

Link to comment
Share on other sites

Ja koristim modem 56k,konektujem se na 51k,odlicno radi(naravno za modemsku konekciju imam nalog na neobee-u olacam flatrate napravim oko 200 sati neta mesecno i to je to za racun za tel platim oko 1200 din.

Interesuje me da li neko ima wireless preko isp-a BEOGRID.NET....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Verat dial up. Mislim da je ovo maximum dial up pristupa, tako da sam zadovoljan.

Naravno, razmisljam i o nekom brzem resenju.

Za ADSL nemam tehnickih mogucnosti.

O ISDN-u nisam preterano razmisljao.

Vajrles mi je totalna nepoznanica. Pokusavam da se informisem na vajrles sajtovima i forumima ali mi i dalje nista nije jasno.

Link to comment
Share on other sites

sad sam dosao iz NS-a u nish i conectovao se na dobri stari BANKER... ljudi daj lepo uplatite vreme kod njih i pristupajte preko SMIN-a ... ja na njih nikad nisam imao primedbe...izvlachim maksimum (koji probija i onih teorijskih 48 kbps) i briga me za sve... uz to za uplate od preko 20 sati dobijate i 50% gratis...

:)

Edited by th3_3d1t0r

Naposletku ti si dobro znala ko sam ja...

Forum Grada Nisa

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...