Jump to content

Tajne kuhinje


Recommended Posts

Da, a npr. taj nameshtaj sa kojim sam se zamlacivao se radi jednom u 10 godina... i josh 90287592 slichnih stvari postoji (pre toga sam nosio vesh mashinu, a pre toga sa chaletom nameshtao neku drvenu masku na zamrzivach, a pre toga popravljao roletnu sa dedom... ramena me otkidala dva dana). UVEK ima neshto, neshto shto nashe drage zene chak i da hoce nisu u stanju da urade.

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma brate, sve je to smesno kad uzmes u obzir SMOR svakodnevne pranje/susenje/peglanje vesha/tanjira, usisavanje/ciscenje gajbe, kuvanje/przenje hasa rutine.

Veruj mi, moja keva je prezauzeta za te pizdarije, caleta boli kurac, te ja sve to radim s' bratom :)

'oce neko da me zeni? [:D]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Ako se ikada budem zenio, postupacu sa zenom onako kako zasluzuje i dobro cu paziti da izaberem neku koja zaista od mene zasluzuje dobar tretman... mogu npr. da ponekad spremim vecheru za oboje bez da se pitam da li ce penis zbog toga da mi se smanji, ali ne pada mi na pamet da ikada upadnem u Cosmopolitan kalup dobrog muza koji od zene ne zahteva da radi zenske stvari po kuci... radije cu ga bacati na Jennu do kraja zivota. [:D]

kapiram te ja, i mene gadi taj femsi tip muzeva, odmah se setim milice milse i onog njenog lika ex politichara - " mi nismo muz i zena, mi smo dobri prijatelji", ali fakat je, ja nisam upoznao dobru ribu, koju bi razvalio od jebanja, a da joj ne pada mrak na ochi na sam pomen usisavacha i varjache.... NEMA TAKVIH VISE. sve sanjaju o tome ili da budu zene od karijere, da imaju akten tashnu i da vide svet, ili da se udaju bogato pa ce da imaju neku ubogu zenu kao kucnu pomocnicu, dok one ceo dan budu samo citale cosmo, elle i gledale sapunice i snezanu dakic. nijedna mi ne bi prala gace, ribala wc ili peglala tri sata kosulje i pantalone.

bojim se da klasichna podela rada na muske i zenske, i kod nas takodje, pocinje da pripada proslosti.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Iako mi je zhena suvjereni majstor za pripremu specijaliteta kuhinje,

i ja volim da prckam ponekad....kad me ona pusti, jel...

Evo jedan do jaja jednostavan: Jaja na oko, przite ih standardnom procedurom, ali kada su na pola

gotova posolite ih zacinom C ili Vegetom i posolite ih takodje i sa alevom paprikom...sve ovo po zelji...

... jaja ispadnu EXTRA !!!

I jos jedan: Przhenice, procedura opet standard, hleb tari nasecete na krishke, u tanjiru prethodno

umutite jaja (ja na veknu leba drknem oko 5-6 jaja) i u umucena jaja dodate oko pola supene kasike

zacina C ili Vegete..... onda u ta jaja uvaljate kriske hleba i furate ih direkt na tiganj sa vrelim uljem...

Uz to ide jogurt najjache dakako.... al opet ukus ima neki poseban shmek zbog te vegete :))

I sada ono zbog cega me zena i najvise poshtuje --> CHOCOLATE ICE CREAM !!!

Umuti 6 jaja dobro, posebno umuti 2 shlaga (sa mlekom a posle dodaj u slag i 10 supenih kasika secera), zatim te dve smese pomesaj i josh malo

muti, pa posle u sve to dodaj 1 pavlaku i josh muti, pa posle u sve to dodaj 100g cokolade u prahu,

i posle josh muti, pa na kraju sve to zamrzni i husaj dok se ne useresh :))

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Par jaja, od oka brasna, vegeta, origano.

ramutis jaja sa brasnom (dodjes brasna dok ne bude gusto poprilicno), doda se vegeta i origano, przi se kao neke debele palacinke na vrelom ulju. Ekstra se brzo pravi i ekstra je ukusno, posebno jer nema nekih razmera, neki put ce biti testo jace neki put vodenije, al uvek je kul. Paziti samo da se ne polijete uljem, ili da se isto ne zapali.

E sad pravi savet...ne znam kolko vas zna sta su mantije. Uglavnom u metrou se prodaju smrznute (odlicnog kvaliteta). Prosto se ispeku i nema boljeg hasa (treba u kuci UVEK imati rezervnu zalihu tih lisnatih testa). Ali ako niste bas skroz pijani, umesajte beli lukac sitno seckan u kiselo mleko, i 5 minuta pre nego sto su mantije gotove, izvadite ih iz rerne i zalijte tim, pa vratite na pecenje jos tih 5 minuta.

Edited by pER tU aMOR
Link to comment
Share on other sites

potrebno

- par debljih kolutova salame

-brasno

- mleko

- jaja

Krajnje jednostavna stvar moze da posluzi, znaci fazon je ispohovati salamu, znaci u jedan tanjir umutiti jaje u drugi staviti brasno... pre valjanja salami dodati zacin C.. uvaljati brasno jaje brasno jaje i peci.. postoji varijanta sa prezlom onda ide brasno jaje prezla tiganj...

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Ja volim da kuvam [^]

Ne bas cesto... ali volim.

Posto je leto, evo jedna salatica koja se brzo pravi.

Potrebno:

- sunkarice 300g

- makarone

- 2 pavlake

- mala kesica majoneza

- 5-6 krastavca (iseckati sitno)

- kackavalj (takodje iseckati sitno)

Kada skuvate makarone ohladite ih u hladnoj vodi i zatim sve gore pomenuto srucite

tu, dobro izmesate i stavite u frizider da se jos malo ohladi. Super je [:p]

Sto se tice onog nigger-ovog sladoleda mislim da svi vrscani znaju to da naprave [:)]

Umesto cokolade u tu masu mozete da stavite i izmucene banane ili jagode a ko voli, ni sa rumom nije lose [;)] Extra za ovako tople dane :)

1127426265i36372pd.gif
Link to comment
Share on other sites

Ja volim da kuvam  [^]

Ne bas cesto... ali volim.

Posto je leto, evo jedna salatica koja se brzo pravi.

Potrebno:

- sunkarice 300g

- makarone

- 2 pavlake

- mala kesica majoneza

- 5-6 krastavca (iseckati sitno)

- kackavalj (takodje iseckati sitno)

Kada skuvate makarone ohladite ih u hladnoj vodi i zatim sve gore pomenuto srucite

tu, dobro izmesate i stavite u frizider da se jos malo ohladi. Super je [:p]

Sto se tice onog nigger-ovog sladoleda mislim da svi vrscani znaju to da naprave  [:)]

Umesto cokolade u tu masu mozete da stavite i izmucene banane ili jagode a ko voli, ni sa rumom nije lose  [;)]  Extra za ovako tople dane :)

extraaaaaaaaa salata

kad sam sam ono......zidarac je dobar :p

Link to comment
Share on other sites

-Jaja (kolicina po zelji)

-Luk (iseckani)

-Ulje

-Senf

U tiganj sipati malo ulja i ubaciti luk da se przi, zatim dodati izlupana jaja...

...kad jaja pocnu da se prze dodati senf (ne stedeti) i mesati sve to naravno.

Uz ovo je najbolje piti jogurt ili jesti neki mlecni proizvod kao i jesti paradajz ili nesto sto osvezava.

Prijatno. [;)]

Link to comment
Share on other sites

Ko kazhe da ne mozes da uzmes diet pavlaku, majonez light i tofu kackavalj? :))

Hmmm... zelja da pojedesh neshto ukusno? Taj light majonez je uvreda za predivnog, kremastog gospodara that is full fat majonez. [^]

Sem toga, sve te light i diet varijante su npr. 30-50% manje masne tj. kalorichne, a chovek se onda istripuje kako nisu opasne pa pojede 3x vishe nego inache. It's a trap, I tells ya! I have the cellulite to prove it! [:D]

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Brate pricamo o onome sta se nadje u frizu, a vi spominjete neke tofue i lajtove, o mon dju.

Zasad smo svi naucili kako spremiti kajganu i makarone na 1001 nacin :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...