Jump to content

Bijelo Dugme


Recommended Posts

ja nisam merodavan, mislim, da je tifa doso, iskenjo se na binu, gadjo me govnima i otiso kuci, ja bi umro na mestu od sevdaha/meraka, a kamoli ovako:)

prvi put u zivotu sam pljuvo krv kolko sam odro grlo...

ja jos lecim grlo pa sad ti vidi...:)))

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sank je bio dugacak 400 metara da bi se sto brze i bolje uzelo jos malo para od naroda...

I tebi je to dobra stvar na koncertu?

Uostalom, nije ti ovo neka privatna zurka pa da kazes... E JBG ozvucenje je bilo lose, ali atmosfera je bila super... Koja bre atmosfera? Dosao si na KONCERT, i prva stvar na KONCERT jeste da se nesto sa tog KONCERTA i CUJE!

Samo zato sto je neko clan grupe bijelo Dugme ne daje mu za pravo da pravi ovce od naroda i da sa istim na isti nacin postupa...

Edited by Crash Override
Link to comment
Share on other sites

Meni je, inace, nekoliko stvari ostalo u secanju:

1) Guzva prilikom izlaska nevidjena, stojimo sat vremena u mestu, 3 vozila hitne pomoci stoje oko nas, upaljena im rotacija i motor, ali ne pomeraju se, nema se gde... svi nesto vriste, kukaju... na metar ispred mene neki pijani lik govori: "Mooorrreeee..... ne mogu viiiissssseeeee da izdrzim........ sad kad krenem da pisam po masi..... i boooooli me qrac ko je ispred mene, ko iza, ko sa strane, neka gledaju gde ce.... Jeeeeebe mi se vise, ajmo cuuuuurice ajmo deeeeecaci..." Nakon toga se cuje otkopcavanje slica, i lik ladno krece da pisa po nogama ljudi ispred njega, i onako pijan "shara" sve redom (pisha levo-desno)... Odjednom se okrecu ribe ispred njega koje je popisao, gledaju ga u facu i kazu mu: "Sta to radite, covece"? Zatim te iste ribe spustaju pogled od njegovog lica ka stomaku, i kad su skapirale da ih je lik ispishao, krecu da bacaju peglu po masi... [8D][8D][8D] Znaci da sam imao neku kameru ili nesto, da im snimim taj izraz lica...

2) Nesto kasnije (takodje prilikom izlaska), guzva nevidjena, neke devojke se uhvatile za ruke da se ne bi izgubile u masi... I odjednom kaze jedna od devojaka: "Daj Marija, koji ti je kurac, drzi me za ruku a ne za bulju...". Devojka iza nje odgovara: "Daj sta ti je, pa vec sat vremena te drzim za ruku...?". Onda ona prva devojka (nakon sto je shvatila da je vec duze vreme neko iz mase najstrasnije hvata za dupe) kaze: "UUUUUUUU, Pa onda cu nekome morati da jebem mater!!!"

3) Takodje prilikom izlaska, guzva nevidjena, vozila hitne pomoci pokusavaju da se probiju kroz masu, ali ne uspevaju... Neki likovi se foliraju, pokusavaju da se probiju na foru: Nije mi dobro, ovo ono... Odjednom se cuje negde otpozadi: "Kome to nije dobro?". Likovi odgovaraju: "Nama, samo sto nismo pali u nesvest". Glas otpozadi odgovara: "Ajde da mi ga pusite, odmah ce vam biti bolje"...

Bilo je tu jos milion drugih provala, mrzi me da pisem sad... [:p]

Sta je ostalima, od komicnih (neortodoksnih) situacija, ostalo u pamcenju??

Edited by DECEPTICON
Link to comment
Share on other sites

dobro je sto ce da im uspe tuzba...khm...

sto se izlaska tice...znaci...jedno 45 minuta smo izlazili...i izlazili bi jos 3 puta toliko da se tu nisu stvorila prva kola hitne pomoci i masa se potom razgrnula...a ja sam sa jos 3 ortaka trcao za hitnom i nekako smo uspeli da se izvucemo...

a sto se incidenata tice...od mog najboljeg ortaka sestra dosla[valjda iz uzica...] na koncert i pri izlasku je neki likovi pogode gumom u glavu...i dva dana nije mogla da pomeri glavu od bolova...ali jos je sve dobro ispalo kako je moglo da bude...ipak je to 200 000 ljudi...

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

da ali konkurencija je poprilicna...tako da uvek ima i dobrih...a tebi niko ne brani da sad nastavis sa studijama...:)

izlazi BD live in BG DVD za koji dan/nedelju...i to valjda za 300 kinti...jedva cekam...mozda se pronadjem u publici...:)))

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

wbhahaaha

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...