Jump to content

Vestacka ruka


Dule_smor

Recommended Posts

rofl za komentar:)

a planiraju da ugrade i neke vrste receptora za dodir i toplotu kako ne bi doslo do onoga sto je stator rekao:)

zista cudo nauke i tehnologije...verovatno na neki nacin registruje impulse iz neurona(kao sto to radi eeg ili elektromiogram) i pomocu njih izvodi pokete...

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ja sam jos pre nekoliko godina kod nas u muzeju savremene umetnosti gledao nesto na ovaj fazon ... Dodushe, nije bila promocija kod nas, vec snimak i to, ali je baja putem mozga kontrolisao nekakve shiljke na rukama, isto pomocu implusa.

Link to comment
Share on other sites

Secam se da sam davno gledao Beyond 2000 gde je bio predstavljen neki sistem za hodanje kojim je bilo jako teshko upravljati, ali kada se naviknesh mozesh da pichish 60 km/h. To bih bash zeleo da probam. U fazonu obuchesh neki exoskelet i krenesh peshke na more [:D]

Edited by ZerBah

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

negde procitah da vojska u SAD razmishlja da ponudi vojnim invalidima, bez jedne ruke/noge ugradnju slicnih (ili mozda i boljih ) vestackih extremiteta, koji hoce da se vrate u borbene redove a takvih je neverovatno veliki broj kod njih... jos ako se uzme u obzir da im ponestaje broj regruta u poslednje vreme svasta cemo da vidimo u blizoj buducnosti

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Jeeeeebote, zamisli tu vojsku. Gomila trigger happy, totalno poludelih matoraca, sa svim mogucim sjebavajucim postsindromima i veshtachkim ekstremitetima u timu sa neobrazovanim, zatupljenim i takodje trigger happy delom americhke omladine koji nema drugu perspektivu sem da ratuje ko zna gde i ko zna zashto.

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...