Jump to content

Hitovi za leto 2005


Recommended Posts

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ne zaboravite na skoro zavrsenu Evroviziju. Helena i ostali drugari ce jos dugo biti aktuelni na svim zivim domacim i stranim listama. Tu je naravno i Budva, pa Herceg Novi, pa ono u Zrenjaninu ako je to uopste sad pred leto.

Ostale MTV hitove ste manje vise pokrili.

Sto se tice amerie, skapirao sam da tu pesmu ljudi ili vole, ili skroz mrze, valjda zbog glasa ove sto peva. Meni je na primer skroz ok pesma, tako da sam u ovoj drugoj grupi, mada, razumem i ove kojima se ne dopada.

Link to comment
Share on other sites

a jer ste culi Gasolinu?Kako ogavan glas i pesma...podseca me na onu retardiranu Papi chulo...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

e kad je qsur postovao onda cu i ja :)

i ako je vec izvozano smarace i celo leto rob thomas - lonely no more

kao i gejm i 50th koji ce tako da uguse..

smeh. to si zaključio po refrenu za 'BYOB'

brate nemoj me pogresno razumeti,gotivim ja sistem ali pogledaj i spot kako je nekako... i pesmu

i pogledaj koliko se puta dnevno vrti na mtvu i onda mi reci da nije mtv fenseraja.

daleko od toga da su zbog toga losiji ali gotivniji su bili za prvi album i toxicity...nekako se nisu prilagodjavali...

secam se pre 2-3 godine kad se pojavio sugar i war svi su pljuvali sistem, sad svaki dizel u bgu zna za njih i govori kako su dojaja...komercijala...jbg

odrasti mali veseljace

nt.hc

=====================

Ne daj nikom da te vredja, jer te niko ne

zna..

Pa ti si se stondirao i u igrici..

DZOKOLEND

aniHANI, HANIma3x

Koji je sprat danas?!?

U slucaju nuzde POLULITI!!!

NOGICA, NOGICA..

Hannibal:

Kakav vam je batak?!?

Prodavacica:

Nemamo to trenutno!!!

Maha:

-E brate jel imas kezva?!?

-Brate nemam pare..

Link to comment
Share on other sites

a 'One thing' je uradio isti lik koji je radio 'Crazy in Love' od Beyonce i Jigge, i 'Get Right' od J-Lo.. vidi se sličnost.

jeste, bash su dosta slichne, al recimo Get Right me nekako ubija u pojam, ne svidja mi se uopshte, ameri i bijons su kul

qskerurid=yellow>
Link to comment
Share on other sites

get right je sranje...j-lo ocajno peva i pola stvari je ne razumem. ovaj duet sa fabulousom je malo bolji od originala ali ipak je sranje. a da ne govorimo o ovoj strateskoj gresci sa fat dzoom.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

get right je sranje...j-lo ocajno peva i pola stvari je ne razumem. ovaj duet sa fabulousom je malo bolji od originala ali ipak je sranje. a da ne govorimo o ovoj strateskoj gresci sa fat dzoom.

Ajde razumem kad cujem Margija kako je upucen u MTV estradu, jer ima barely legal saputnicu, ali ti Igi, razocaravas me iz dana u dan [:D]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...