Jump to content

Aj pricajte...


Recommended Posts

po ovom govnavom vremenu iscimao se do opstine Savski Venac uzeo izvod iz maticne knjige,pa isao do stadiona kupio karte za cetvrtak...za pola sata idem kod pedikira da mi radi urastao nokat na nozi...umrecu!

Edit:izvalio sam da vise nisam voker...sad sam hiker...taj rad! [dance2]

Edited by doca_fcrs_LFC

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

juce sam izasao iz gajbe u 13:30, a vratio se u 02:30. mega akcija!

prvo smo jeli u Kajak klubu u Zemunu (extra), onda smo jeli sladoled, otisli do grada, popili kafu u Grinetu, odgledali "Zatvorski krug". onda se raspala ekipa, a ja nastavio da blejim kod Margija, pa smo kraj veceri zacinili nimalo bezazlenim pljekama kod Banjaluckog.

danas idem na PB, da konacno obojim Kjootu bolju. [:)]

zapostavio sam Civ, sto i nije tako lose...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Jedva chekam da idem da spavam :) Priprema se WCG, svakog dana ce biti sve vishe i vishe posla, a danas je sve to krenulo da ide, kako to obicno dodje, pre sam WCG. Naravno jos pola stvari nije sredjeno i finalizirano ... i taaaako. Al' dobro, ispasce valjda sve ok na kraju. Idem da spavam :)

Link to comment
Share on other sites

Jedva chekam da idem da spavam :) Priprema se WCG, svakog dana ce biti sve vishe i vishe posla, a danas je sve to krenulo da ide, kako to obicno dodje, pre sam WCG. Naravno jos pola stvari nije sredjeno i finalizirano ... i taaaako. Al' dobro, ispasce valjda sve ok na kraju. Idem da spavam :)

I ja se pripremam za WCG [:D]

Link to comment
Share on other sites

Sada treba da krenem sa ortakom da mu pomognem oko izbora laptop-a :))) Oce da kupi jedan pojma nemam koji ce mu :))

baš me zanima šta ćeš mu preporučiti i za koju kintu, pošto i ja sad pazarim a pojma nemam šta bih uzeo ni koliko bih para dao za nešto što valja

Go then. There are other worlds than these.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...