Jump to content

Aj pricajte...


Recommended Posts

Saznao da idem u bolnicu (valjda) 22. avgusta. Razlog? Priprema za transplantaciju srca.

Kruko nesto si bolesljiv?  [:D]

zelim ti da sve prodje dobro.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Vratio sam se sa shishanja, idem na posao, pa do urologa, izaslo mi nesto na patki od antibiotika :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ja posle dužeg vremena komuniciram sa familijom u dijaspori, i vidim svi su se nešto uvredili što se ne javljam..

a pokušavam da organizujem neko more, u poslednjem trenutku sam skontao da mi se ide do jaja..

Link to comment
Share on other sites

prajsles... [:D]

i kod nas je bio jedan u invalidskoj penziji sto je janpi sibao i psovao zenu i decu, pa se zgrada orila od 5:30 ujutru. ali se smirio poslednjih godina.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Neki cigani iz ulaza koji su se doselili pre 2 meseca opet prave neku frku , neka female se dere ljudi ubice dete pomagajte , onda ovaj izadje na terasu "ti da cutis kurvo" , "necu" , i onda dodje marica i odvede ga ko i uvek -_-

ja nikad nisam imao problema sa komsijama, sem kad odem u stan u herceg novom, ne zelite da znate kako izgleda imati guslara u stanu ispod vaseg...

@topic

smor.. kupio sam jos 512 mega rama..i po treci put skidam fear demo...jos samo 56%...

Edited by xenomorph
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...