Jump to content

Aj pricajte...


Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Reci mi kakve su danasnje moderne frzure?Jebi ga ljakse sam pa ne znam...i da kriminalac sam i opasni  [:D] ...i da kakava je tvoja frizura u opste???Mozda i ja imam neki kometar da ti bacim :) [;)] ...i da...mrzim vas sve hejtere.

Do skora sam nosio paviljonku, a sad furam Zemunskog Tigra. To je danasnja moderna frizura. Tako mi rek'o frizer.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Do skora sam nosio paviljonku, a sad furam Zemunskog Tigra. To je danasnja moderna frizura. Tako mi rek'o frizer.

[:D] Jel Zemunski tigar ono sa farbanjem kose u share tigra (samo gornji deo jer sa strane kose nemash naravno) i ugradjivanjem chipa koji kaze roar svaki put kad se namrshtish?

@topic: Ja malopre ustao, nishta od teretane za koju sam bio siguran da cu danas otici. Kasnije dolazi neko malo drushtvo da se dogovorimo za more neke stvari.l

Link to comment
Share on other sites

...zbogom siromashtvu, dobar dan bedo :) Tako obichno ide..

Evo i mene, nisam neshto bio raspolozen ovih dana, pa nisam hteo da bacam svoje pesimistichke postove. Elem, danas sam dao otkaz u firmi. Jebi ga, nema se para, trazi se novi posao! Sunce me skroz oshamutilo, chekam 17h da bezim kuci, da se odmorim, vecheras je rumba-tumba! [:D]

jesam li rekao da kafu nisam pio ima nedelju dana! a :)

bgwlogo3a9xs.jpg
Link to comment
Share on other sites

gladan sam do mojega, u kući nemam ništa, čekam da dođe vreme za neka druga posla da ne bih izlazio na ovaj pakao samo zbog hrane..

to me podseti, kanticu koja skuplja vodu iz klime je trebalo promeniti pre jedno 5h, opet će rusi da mi se mršte (žive rusi ispod mene)..

Link to comment
Share on other sites

Iju dve strane ispisaste od sinoć.

@ Corey: koj film? Nemam danasnje novine! :(

Ma neki smor "Zaljubljivanje".Neka klinka 14 god. muva nekog od 28.Boleščina.

at topic Bio sam u gradu po najvećoj vrućinčini u najdebljoj majici koju imam....lepo sam se osećao.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ja mor'o sad na kratko da izadjem, bukvalno sam 45 minuta bio napolju (racunajuci i ulaske u prostore bez klime) i skroz sam se skuvao. Mada nije da to nisam ocekivao. Sad se kao ponovo hladim, pa cu oko pet morati ope' napolje ... a' mozhda ce tada biti maaaaalo pogodnije.

Link to comment
Share on other sites

E super Srbo, hvala za teglu, iako sam se ja manje vise zezao al' vidim da stvarno ovih dana nema nista na poslu da se radi :)) Al' poklopac je pravi onaj, k'o sa zimnice ;)) Sad konacno da ljudi znaju kako izgledaju teglice ;)

Link to comment
Share on other sites

lol ... tegla ownage [:D]

sto me podseti na "nikad-izvini", labusa i mladju ... mladjo, marsh u teglu sa forumasima :)))

@topic - skuho sam se ... pitam se kolika je toplotna izdrzljivost mog mozga ... svejedno, saznacu uskoro [xx(]

Edited by Blackadder
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...