Jump to content

Aj pricajte...


Recommended Posts

@Wulfi

Nisam mislio da te plasim. Moj najbolji ortak samo sto je zavrsio sa inekcijama. Moji su lekari, pa znas kako je kad odrastes u takvoj porodici. U principu ja sam samo hteo da ti dam podrsku a ne savet lekarski ili dijagnozu. Ono sto pouzdano mogu da ti kazem je da ti je najpametnije da mirujes dok ne prelezis to sranje. Ziv bio!

Inace ovde sam kod tece i prvi put u zivotu koristim ISDN, i mogu reci da uopste nije lose.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

crkao sam

ceo dan sam igrao fudbal na pesku.shatro neki turnir.

igrali 3:3 sa ekipom dejom milovanovic (zvezda) i baneta ivanovica(ofk)

ladno nas ubacili u seniore,cave jedne organizatorske.kod nas najstariji 88,a seniori od 85 i stariji.

nema veze, vazhno je da smo proshli grupe :|

Alan Smith ftw.

Link to comment
Share on other sites

Bio i danas roshtilj kod mene, ovog puta drushtvo iz srednje (juche bilo iz osnovne). Doshli opet neki iz osnovne da izbleje, svidelo im se juche [:D]. Nije padala kisha, bilo je kewl. Sutra ne znam shta cu...verovatno Ada/bazen/teretana.

Link to comment
Share on other sites

mozda sutra zapalim do srebrnog jezera...fino mesto za odmor:)

Ja sam danas dosao sa Srebrnog jezera i extra mi je bilo.

Toplo ti preporucujem da odes, vreme je super, voda taman, a nove cice pristizu iz dana u dan.

btw. stvarno ce da postane "Srpsko more" [8D]

Proud to be SERB

Link to comment
Share on other sites

Ja sam danas dosao sa Srebrnog jezera i extra mi je bilo.

Toplo ti preporucujem da odes, vreme je super, voda taman, a nove cice pristizu iz dana u dan.

btw. stvarno ce da postane "Srpsko more" [8D]

tnx, evo spremam se da krenem, nadam se samo da nece biti pakleno danas i da necu promasiti skretanje:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...