Jump to content

Aj pricajte...


Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

skontao sam da u springfildu ne prodaju dovoljno dugačke stvari za mene, pa sam se smorio jer ne mogu da budem fensi..

hm.

gotivim springfild.

misim. jeftiniji je od ostalih kvazi fensi radnjica.

i ima finih stvarcica.

slusam franz ferdinand - matinee.

[yeahdude]

i sad cu lagano da zabodem vetkre.

pf pf.

69869493_l.jpg

i fuck my fans.

Link to comment
Share on other sites

[:D]

btw fala na brizi i svemu.. al mojne vise... nekako dobijam osecaj zrtve.. doduse, mozda sam ja to pomalo i zeleo svim onim postovima, al ne znam.. sad mi je trulo...

al hvala u svakom slucaju.. jedan od retkih.. :))

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Mesecima vetj ne mogu da spavam notju.

Mrcvarim se danju.

Provodim dane slushajutji istu muziku iznova i iznova.

Dve pesme su mi u plejlisti vetj 8 sati.

Gledam svaki dan kroz prozor sa ovog 9. sprata i zamisljam sebe dole u lokvi krvi.

Uzas.

Raspadam se.

Ko zna mozda sutra izadjem napolje, mozda ali u drugu ruku chemu to uopshte?

Kod kutje bar imam klimu.

:(

Link to comment
Share on other sites

Ciroslave dragi, zar ne mislish da je krajnje vreme da obnovish recept za antidepresive?

Ne znam mnogo o tvojim problemima, ali znam da ih sa "sorrowed", "life://misery" i konstantnim jadikovanjem na forumu necesh reshiti. Prestani da kukash kao stara i bolesna zena, ako ti neshto nije potaman - probaj da to promenish. [:)]

I za kraj, quote iz jednog dobrog filma i Maudove stare signe:

Nobody likes you.

Everybody hates you.

You're gonna lose.

Smile, you fuck.

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

ah, taj film.. nosio bih ga na pusto ostrvo..

hm.

gotivim springfild.

misim. jeftiniji je od ostalih kvazi fensi radnjica.

i ima finih stvarcica.

nedvojbeno, ali su mi sve majice do pupka i sve pantalone do članaka. imaju brojeve, ali samo da bi zbrinuli deblje i mršavije, dok je dužina uvek ista. mekdonalds odeća, užas.

Link to comment
Share on other sites

Nikada vishe netju jesti mekdonalds.. pojeo sam tri bigmack-a i boli me stomak vetj 10h.. netje da svari ovu americhku hranu.

Wulfy.. well, whatever. Ne znam shta da ti kazem.. ali zivot jeste jadan i tuzan, shta ja tu mogu? Mogu jedino da umrem.

Inache baj d vej, ovakav sam posle jutarnje, popodnevne i vechernje doze antidepresiva. :(

Link to comment
Share on other sites

Daj bre Tjiro koji ti je qrac. Znachi morash da utuvish u glavu da nisi najruznije stvorenje, i da nemash ribu samo zato shto ti tako hocesh (jer necesh da izadjesh iz je*enog stana). Mislim da bi obavezno morao da zapalish na more, sa Dei-jem ili s` kim god. I svrati na neki wc3 tur, znam da si uvek bio veseo tu.

Link to comment
Share on other sites

Wulfy.. well, whatever. Ne znam shta da ti kazem.. ali zivot jeste jadan i tuzan, shta ja tu mogu? Mogu jedino da umrem.

Pokushacu ponovo da te inspirishem. [:D]

Hey man! What is this?!

Sounds like wail of a wimp

Did you let loser side take command?!

Where's the warrior in you

And the spirit he got

You say - "lost"

No! It's somewhere inside.

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Nikada vishe netju jesti mekdonalds.. pojeo sam tri bigmack-a i boli me stomak vetj 10h.. netje da svari ovu americhku hranu.

Ma kakav MC Donalds.Em je hrana skupa a nema uopšte proteinsku vrednost.I ukus joj ne nikakav.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Jeee dobio sam internet posle 3 dana nemanja istog , pa sam dosao na rur.

Inache sinoc mi je bilo do jaja , lepo se proveo , nacirko i sada sabiram utiske i pitam se da li da idem do teretane a jakoooo me mrzi.

Mc Donalds sucks ass , jedino sto valja je Pomfrit i one slatke zanimacije.

Link to comment
Share on other sites

Malopre sam nacinio nekoliko sjajnih fotografija beogradskih reka i mostova sa jedne visoke tacke, a sad se spremam da bacim pogled na Madagascar, da vidim kakav mu to film dodje. Posle toga mozhda na neko pitje i onda na spavanje ... prava nedelja, bas onakva kakva treba da bude :) Sutra u nove radne pobede.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...