Jump to content

Aj pricajte...


Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ustah, polako se spremam za bleju, početak monce pa onda paintball.. bedak, neću videti kako će kimi da ih ownuje do kraja :)

kako zar nije bio i duze...

pušten je u probni rad negde oko prvog septembra dvehiljadite(pogledaj lakijev join date), a za javnost otvoren pet dana pre revolucije ;)

btw, ako hoce da budemo zajedno, bicemo.. ali za koji dan.. ima prvo da joj kenjam [:D]

ako se pomiriš, pička si.

šalim se, go for it, vidim da ti nije svejedno :)

Link to comment
Share on other sites

Opste je poznato da Sloba nije pobegao zbog nekog tamo naroda, nego je video da Laki krece u svetsku dominaciju otvaranjem foruma i vec posle petog dana je shvatio Lakijevu poruku "Resistance is futile"

Zato je odbio kompjuter sa internetom u tjeliji ;)

Link to comment
Share on other sites

@chi1zra: Ma i meni je 200% zbog ribe, pizda li joj materina. I to komplet ista situacija...znachi ludi zamnom, samo je uvrtela u glavu da sam neznam ni ja shta uradio. I ko shlag na tortu ide to shto joj najbolja ortakinja rekla neshto shto nije trebala. I bitju ja sa njom, kad malo odraste i kad skonta da nemoze da radi shta joj se hotje...

E sad mesec dana sam bio kolko tolko kul, i neznam koji kurac me to sad spopalo...i mnogo me nervira...kolko sam skontao ti si posle 3 meseca isqlirao - ja neznam kako si izdrzao toliko...iz dana u dan me sve vishe skache po kurcu to shto se cimam oko nje...dobijam razne ideje tipa drobljenja njene kichme drobilicom za kichmu (zezam se, ofkors)

Al dobro, sve je to deo zivota...jebem ti zivot, shto prosto nemogu sve to da bacim u proshlost...

Link to comment
Share on other sites

ma mi smo se rasturili prosle nedelje... kakvo crno izdrzavanje [:D]

rekao sam joj :

do srede imas vremena da sednes i razmislis o svemu dobro. znas da si kriva, a ako si toliko jebeno ponosna da i kad znas da si kriva, neces da se sagnes i pojedes svoje govno, onda stvarno nemam reci za tebe. samo, ako resis da neces da budemo zajedno, nemoj vise da me davis o tome kako ti je tesko...

i volim da udaram tako nisko... da budem pros' :)

onda skonta koliko sam ustvari nadrkan... kad se ide finim recima, kad mrsis muda u prazno, to ne postize ni upola jak efekat kao owo ;]

uff.. al sam baja.. sad samo da me ne zajebe [:p]

[roflmao]

btw ova pesma

Black Majesty - Journey's End

je kewa... jel da je malo metalna, ali text i nacin na koji lik pewa je zlo.. toliko mi je jebeno pomogla da je to strasno.... [:D]

Edited by ch1zra

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...