Jump to content

Aj pricajte...


Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ja danas jeo pasulj i kisele krastavce (mrzelo me da seckam luk!)

posle cistio podrum (samo zivih zmija sto nema)

sad odem da se istusiram,kad ono nece nesto topla voda da ide,ja se istusirao poluhladnom!

eto...inace sam skinuo neki skin za operu,srpski jezik za operu,i apdejtovao DAP,sad valjda moze da radi i u operi!

@lucky gde ranis sutra,ides na neku "mobu"??? [:D][:D][:D]

Edited by doca_fcrs_LFC

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

# bajp i chizra - tnx ;)

Probudila me erekcija u 5:40 jutros, valjao sam se do 7 i ustao. Splasla mi tek u pola 8. Jebote al sam potentan. Doruckovao, pijem chaj, posle cu da proberem ploce, pa pravac vrsac da vrtim i da se zajebavam s debelim prmpom el negrom..

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ne mogu da verujem.

prvi dan shkole, normalno niko nije na chasovima, jelte.

danas se razredna ceo chas derala na mene, bez jebenog razloga, ja cutim kao budala. i na kraju mi kazhe, aj bezhi u prvu klupu. ja rekao ne pada mi na pamet i pozove mi roditelje i da mi 2 neopravdana, iako nisam upisan na chasovima. sada sam ga najebao zhestoko, poshto su mi roditelji grozni retardi

Alan Smith ftw.

Link to comment
Share on other sites

Ja evo doso iz skole,kenjo mi direktor zbog Barberry kacketa i tako...izvalio sam,ima 9 dobrih a ne 6...mislim na bicarke koje bi rado sisale kobasa... [:)]

Sve profesorke gotivne,samo jedna[iz informatike],jebo je pas nasla mi kenja sto nisam lepo namestio stolicu i tastaturu...a ja ko velim da se nosis,znas vec gde...

naravno to sam reko u sebi,inace bi sledeci tren iso kuci sa ispisnicom.

A kakav sam napredujem u izbacivanju,neki turnir u malom fudbalu na adi[samo I godina],ima ih osasavimo... [;)

Palim do grada da kupim neku maju...da budem lep... [:p]

Link to comment
Share on other sites

nekim čudom se budim u 9 svakog dana.. jutros sam legao u 7 i uredno bio budan u 9.. na svu sreću, uspeo sam ponovo da se uspavam, i da ustanem malopre..

sad jedem nirvanu i razmišljam o smislu života.

Link to comment
Share on other sites

Svaki dan se nadje neki lik da mi ulepsha dan svojim kretenlukom :))

Lik me je prvo smarao da ga ubacim u klan na battle.net-u, rekao sam mu da ne mozhe i dao sam mu jedno 10 dobrih razloga zashto. Posle toga je smarao neshto, pa me je pitao:

On: moze jedan dogovor ?

Ja: verovatno ne, ali kazhi, shta traba?

On: da mogu da udjem na acc tvoj nekad .. ja ti dam shta otjesh . moze ?

Ja: ne mozhe

On: ma hteo sam zbog drugova. . nebih igrao.

Ja: aha, onda dobro, shifra je 123456.

On(posle 3-4 minuta): nesto nece

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...