Jump to content

Aj pricajte...


Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ustah, sad ću malo da se spremim pa idem da uzmem burek.. opasno mi se jede burek..

hehe jutros me zvala devojka, hoce joj se josh 8 puta :))

to, lave!

mene probudila izvesna ženska osoba da mi se žali na ponašanje izvesnih članova foruma :p

a i ja sam sinoc gledao malisha i agasija direktno...5 setova.to me je podsetilo na duele u 5 setova izmedju agasija i samprasa. Sada takvih kvalitetnih suparnistva vishe i nema.

pa naravno da nema kad je federer mnogo dobar.. naravno, i sampras je za agasija bio ćale, al je andre ipak imao svojih momenata na sporijim podlogama.

Link to comment
Share on other sites

what at me? nemoj da ti dođem :P

gle, radi forum.. :D

dakle, jeo sam burek.. bajat i loš.. uz to pio neki pančevački jogurt koji neka mlekara pakuje posebno za maxi, i mogu vam reći da nije loš uopšte.. a pošto sam znao da će mi četvrt bureka biti malo, kupio sam kroasan sa eurokremom pride.. taj kroasan me je podsetio na devedesete, ne po dobrom, naravno.. eurokrema je imao kolko klaudija šifer crnog ispod noktiju.. totalno ko ona štek vremena kad si u supermarketu ponedeljkom imao kisele krastavčiće, a subotom rumunski toalet papir bez rolne..

Link to comment
Share on other sites

Uh odradio motorolu, napokon... Zena mi se skroz isparanoisala nekim textovima o trudnoci koje je uspela da iskopa na netu. Rekao sam joj da iskulira, na shta mi je ona rekla da ce mi dati da prochitam sve to - AAAAAA [:D]

Hmmm...Mora da ti fino zaradjujesh :)

Zavisi shta smatrash pod "fino" [:D]

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Danas toliko toga imam da uradim da to nije normalno. Dobar deo sam uradio, poplatjao neke racune, produzio adsl, kupio kredit itd. ali me je smorilo sto mi je Dual Optical pobegao bukvalno ispred nosa jer je u prosli petak bio tu, danas vise nije. To je verovatno bio jedini preostali novi primerak u citavom gradu.

Sad pravim planove za dalje, trebalo bi da idem na odbojku i tako.

Link to comment
Share on other sites

e, jel ima još uvek karata za odbojku? i pošto su? banuo bih jer nemam pametnija posla, al nisam nešto lud da čekam u redu il dajem velike pare..

aj uštedi mi 15 minuta šetnje :p

Link to comment
Share on other sites

Danas toliko toga imam da uradim da to nije normalno. Dobar deo sam uradio, poplatjao neke racune, produzio adsl, kupio kredit itd. ali me je smorilo sto mi je Dual Optical pobegao bukvalno ispred nosa jer je u prosli petak bio tu, danas vise nije. To je verovatno bio jedini preostali novi primerak u citavom gradu.

Hocesh da ti prodam mog? Malo koriscen [;)] (4 godine), ne vide se ostaci glidera ispod (znachi samo ravna povrshina), ali radi ko nenormalan...ako nadjesh gde ima novih, odmah idem po jedan, mish je neprevazidjen.

@topic: Vratio se iz shkole...

Link to comment
Share on other sites

Malo pre gledam neku "teen" seriju na Studiu B...

Prilazi lik ribi (nova u skoli)

on:Hi,i heard that you're from new york,i'm from ny!

Ona:really,which part???

On:......Buffalo...!

znaci LOL!!!

@green ortak juche kupio u mamutu 550 pa ono...a da ce do 17 poskupeti na 1000+ to sigurno...

Edited by doca_fcrs_LFC

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

bio u gradu sa drugarima, sad sam se vratio, otvorio pivo i kuliram..

a neki ljudi nikako da mi olakšaju neke stvari.. :(

no, koga briga, sad ću da vidim ima li dobrog tenisa (sinoć sam samo na "žene" naletao), ili ću samo da spavam.. za sutra imam zakazano neko duvanisanje sa nargilom, između ostalog.. :)

Ako ti se gleda mech danas, protiv Francuske, mislim da su preostale samo pozicije "gore visoko" a ne u prvoj ili drugoj zoni. Za cenu ne znam tacno, ali ispod 500 dinara nemoj ni da kreces put arene (koja ti je tako daleko).

Naravno da je neprevazidjen, zato ga ni nema vishe nigde niti prave tako dobre modele nove.

zapravo sam hteo da gledam meč juče, a danas imam ispunjen dan tako da ne mogu.. plus, već smo obezbedili plasman tako da verovatno neće igrati prva postava i neće igrati ozbiljno..

Link to comment
Share on other sites

Danasnji mec je nekako bio promashaj ;) Prvo smo igrali sa Holandijom i svi su znali da cemo pobediti, onda je mech bio u 18h i tako da nesto nikako nije odgovarao :)

Od tenisa ima sada nesto live, al' ne verujem da cu gledati, mnogo mi se spava.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...