Jump to content

Aj pricajte...


Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Nesto mi chudno...

sve ortake i orakinje koje sam pitao idu u skolu (chak i "Lola Zeleznik") a peta gimn. ne ide...

samo da ne budu radne subote!

@topic...ja juce bio u mestu gde sam ranije ziveo,i uterivao ugalj u shupu (2.5 tona!) umro sam!

Onda sam se bacio u razmisljanje,ustekao sam neke pare i hteo da kupim neki plejer ali sam onda izvalio da ja imam mp3 plejer (kakav takav) i bacio se na odeju da kupim WoW (jer me ortak skroz zarazio) sta vi mislite?

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

mm... moraju mi se crne misli po glavi...

jebeni alkohol.. ima kratko dejstvo.. enivej, posto je znam, znam da je vrlo verovatno da mi u sredu kaze da je ipak kraj... umrecu do jebene srede...

inace, jedna sretna misao mi se javila.. kad bi me npr sutra popodne nazvala, i rekla da je resila, i da zeli da budemo zajedno, i da ne zeli da ceka jebenu sredu, zato sto ne zeli da provede ni tren bez mene... znaci.. ne znam... mislim da bi umro...

ono, to je samo neko moje vidjenje ponasanje zaljubljene osobe... i ne znam... cekacu...

btw, evo jedna mnogo lepa pesma.. http://www.cordula.ws/p-sixribbons.html

uff... znam da se namestam na milion penala... ali, kao igram na savest forumasa... kao niko nece :))

ae sutra...

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

U kandzama vepra nema izlaza :)

Bah sada sam saznao da i sestrina skola strajkuje a taman sam se ponadao da cu imati praznu gaibu ujutro :(

da bi na miru instalirao linux ? :))

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Nesto mi chudno...

sve ortake i orakinje koje sam pitao idu u skolu (chak i "Lola Zeleznik") a peta gimn. ne ide...

samo da ne budu radne subote!

@topici bacio se na odeju da kupim WoW (jer me ortak skroz zarazio) sta vi mislite?

Ma naši jedva čekaju da nađu razlog za štrajk :D

i nemoj da kupuješ wow [:D] da si došao na prošlo okupljanje znao bi zašto :)

at topic

konačno da se skrasim da malo sredim komp ne znam gde mi je šta....moram pola stvari da narežem nemam više mesta.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

danas ću izvući ventilator iz nekog matorog at napajanja i ubaciti u svoje, pa ako i on bude tandrkao, moraću definitivno da kupim novi.. gde se to uopšte kupuje?

kasnije bi mogao da padne neki bazen ili bleja na gajbi..

i bacio se na odeju da kupim WoW (jer me ortak skroz zarazio) sta vi mislite?

ne kupuj wow.

ja trenutno mislim samo o jednoj osobi [:D]

chizra, chizra, chizra

Link to comment
Share on other sites

Isto kazem, ne kupuj wow...

nego @topic: Moja shkola NARAVNO i dalje ne shtrajkuje (mislim chak da u istoriji nikad nije shtrajkovala), eventualno skraceni chasovi mada ne verujem. 10 gimnazija u Beogradu shtrajkuje...mis`im sh`a reci [:(]. Bio nocas kod nekog ortaka, kao neka sedeljka, sad mi se spava, a moram u shkolu uskoro...ali lepo mi [:D].

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...