Jump to content

Aj pricajte...


Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

skinuh pesmu...

nisam se video sa devojkom... bolesna je kao zli ker... ja juce ostavio pljuge... resio da presecem skroz, danas nisam izdrzao.. jednu sam sprzio.. sad me vuce da cepnem jos jednu, ali cu se truditi da isqliram.. gr. nervozan sam.. grizem namestaj.. jebem bube... ne znam sta cu sa sobom... sutra cu kakav sam baxuz da se razbolim... vrlo sam nesto nervozan.. zaebana droga ovaj nikotin, usta ga bolela...

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Bivsa i sadasnja me cimaju istovremeno u 3 ujutru. Koincidencija? Jebem li ga...

Skidam neke programcice za fon. Opet sam shvatio da volim svoj N-Gage.

Sutra idem da zavrsim adsl. Ovaj 56k mi siluje liniju.

Opako sam gladan. Spuco sam jedan jogurt. Mlekara AS. Nemam nista drugo u frizideru.

Edited by noodle
Link to comment
Share on other sites

jebem mu trnje.

Di ces trnje, bokte!

Mani se, mora da boli. [:)]

Imam dve kutije kondoma. Classic i Select. I sad razmisljam dal da ih podelim na nji' dve. Bratski. Tj. sestrinski. Ustvari, drugarski. [:)]

Mislim ako one mene rade u dogovoru, bice greota da im ostanem duzan. [8D]

Ne znam. Nisam pametan.

Edited by noodle
Link to comment
Share on other sites

Zlatna zica, malopre:

Najzapadniji veliki srpski grad -> Banja Luka.

Ukljucio ja tv tako okolo devet da nesto "pricha" dok se razbudjujem, i pocne ZZ i ide to pitanje, baja ne pogodi (mada je i on sa svojim Chikago bio blizu ;)) i ona kazhe resenje - odma' sam se razbudio. Inace plan za danas je dosta posla, jos to sve danas da odradim i onda sam zavrsio taj pos'o za ovaj mesec, yeah.

Link to comment
Share on other sites

ne znam šta mi bi da se probudim ovako rano, naročito što je napolju neki mrak.. rešio sam da banem u british council, ako rade, da se učlanim.. jel radio neko to, šta treba za učlanjenje?

Zlatna zica, malopre:

Najzapadniji veliki srpski grad -> Banja Luka.

Ukljucio ja tv tako okolo devet da nesto "pricha" dok se razbudjujem, i pocne ZZ i ide to pitanje, baja ne pogodi (mada je i on sa svojim Chikago bio blizu ;)) i ona kazhe resenje - odma' sam se razbudio.

doh, sad sam hteo ja da ispadnem duhovit pa da napišem čikago.. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...