Jump to content

Aj pricajte...


Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ustao sam za sundjer boba a legao sam u 4... Nema veze... Cekam da me Dr. Nick nazove, dolazi do SM kod rodjaka pa cemo se naci negde, idemo da se zajebavamo... Smorio sam se, soba mi je u nevidjenom neredu, ali dok se tepih osushi nema spremanja! :PP

Link to comment
Share on other sites

Evo upravo nisam spavao celu noc, treba da svrati ghost da palimo do duff-a. inace ko ne zna, danas je 50% popusta na svim duff rostiljima (bez pljedze, kobaje i cevapa) i da se lepo odvalimo ko ljudi za male pare :) cale i keva na selu prazna gajba ce da bude nesto ludo :)

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

(bez pljedze, kobaje i cevapa)

Pa na chemu to onda, ako na ovome nema popusta?

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

još uvek me boli grlo, počinjem da se lečim, do sada sam se tripovao da će proći samo od sebe..

smorio sam se kad sam video topik za laptop, ali sam se zadovoljno pridružio krukovom i draletovom hejtu.. a onda sam prdeo nešto o orcima, trolovima i kajli minog i odma mi je lepše..

Odo da spavam. Ujutru mi dolazi devojcica. Moram da budem odmoran za to planinarenje... :)

izdrkaj sat vremena pre dolaska ;)

Link to comment
Share on other sites

ono usinuce mi presporo prolazi, iskrivljen sam k'o paragraf. al' prolazi...

vozao sam se biciklom, jedva sam se dovukao kuci. moj entuzijazam za akcijanjem u pustom i smorenom Bgd-u ne jenjava, iako se stalno pojavljuju neke komplikacije.

sutra idem da gledam Romerove zombije. [:p]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Sat i po =)

mlad je on, može i 45 minuta!

ja sutra docekujem primorske hrvatice maloletnice

brate igi, to em nije crno em ne zna francuski, bolje zovi moje kolege kruka i margija.. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...