Jump to content

Aj pricajte...


Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

jooooooooojjjjjj parni valjak - prokleta nedelja .... kako je do jaja blejachka pesma ;) jos je live verzija .... eh

inace, Dunja tj. ja (inace zensko):))) , sam bila na Kalishu sa ortakinjom , neka standard tura po gradu , i malo do faxa ... cisto da nas zelja mine do septembra ;))) ... do jaja je u gradu , ima mnogo desavanja a to mi je super , volim kad je grad ziv .. a kad nema onoliko ljudi ko na pocetku juna-jula ... dok svi ne zapiche na more... e da.. bas smo dosta ljudi srele i ono , ispricale se.. sve u svemu - sehr interesant ;)

toliko od mene do sledeceg javljanja :) a da ... za vaterpolo ... pa videla sam u prolazu da se ljudi vesele i neki debili plavi tip (lici na onog iz minismoandjelidva) kako se vozi na krovu od kola i vristi ;))))

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

gledao tekmu, napio se, pijan igrao basket, i iskrenuo nogu, te sad drzim led :)

nashao vladicinu sliku iz godishnjaka, i okachio je na wc3 forum, kolichina zlobe za danas ispunjena :))

@sharky: izgubio si pare buahaha :D

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Juche gledali tekmu kod druga, onda ishli na 2 rodjendana, napili se, doshao sam oko 3, igrao sam malo cs ali nisam mogao vishe, ustao sam taman na sundjer boba, smarao se, a sad idem na neochekivani roshtilj, kupio tjale neku elektrichnu talandaru, i kao ajde da pravim, idemo sad po guarane pa na coolinarenje :P

Link to comment
Share on other sites

konacno se navario sinoc posle 3 meseca pauze......

ispizdili smo jednog zrenjaninskog fensera....ou d dzojs of lajf [:D]

btw: svadjao sam se sa ribom nesto preko fona, i prekine si veza...i ja posaljem poruku...napusim je...i ona cuti.... kad posle jedno 2 sata neko me u kaficu opali po ledjima, ja se hvatam za flashu, okrecem se, kad ono ona :))) znaci presla je oko 30 km, nije htela telefonom da mi se izvini...nestalo joj baterije.....

she fucking loves me :)))

idem sad na zenba da se napijem ;)

Link to comment
Share on other sites

Xeno, hocu da budem k`o ti! [:p][:D]

Nego, @topic: malopre sam ustao, ne znam kako sam ovoliko spavao, legao sam oko 00. Ne znam da li cu negde da idem danas, vruce mi je. Trebali bi da idemo do ortakinje da se dogovorimo ko shta nosi na more, ali mislim da cu da sugerishem da to bude kod mene, da ne bi morao da izlazim iz kuce po vrucini [:)].

Link to comment
Share on other sites

Ja sam od jutros (dodushe, jesam ustao rano, isao do Roditja, jeste, po mb pivo i bi vodu) popio dve flashe vode, pola nekog fruktalovog soka, casu mleka, pola lubenice, guaranu, jos vode i verovatno jos nesto, i jos uvek sam zedan. Eh to leto ... al' nije loshe, posle cu malo da idem da zavrsim ponesto, samo da malo splasne vrucina.

Link to comment
Share on other sites

bio na bazenu, otisao do aerodroma ( btw kako nash aerodrom izgleda ocajno, sramota me kada pogledam neke evropske i azijske. ovaj nash deluje kao ciga mala, cak znajuci da se polovina renovira ), tusiram se na svakih pola sata.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Jebem te Greene oces li ti vise na to more? [:D] ko o cemu,green o moru... ;)

A brate, euforija. Da ti samo znash koju smo mi frku imali oko toga, te nece jednu ortakinju da puste, te drugu, te nema mesta u busu, te nemamo dovoljno kreveta... Znachi, vec 10 dana frka, i konachno smo se sve dogovorili i idu svi koji su planirani [:D]. Aj necu vishe o tome [:)].

@topic: Vrucina mi, uskachem u mali bazenchic na terasi non stop, dok stignem do sobe oznojim se opet. Ufff...

Link to comment
Share on other sites

A brate, euforija. Da ti samo znash koju smo mi frku imali oko toga, te nece jednu ortakinju da puste, te drugu, te nema mesta u busu, te nemamo dovoljno kreveta... Znachi, vec 10 dana frka, i konachno smo se sve dogovorili i idu svi koji su planirani [:D]. Aj necu vishe o tome [:)].

@topic: Vrucina mi, uskachem u mali bazenchic na terasi non stop, dok stignem do sobe oznojim se opet. Ufff...

haha, ladno si zabo onaj plastichni bazenchic od sestrica :D

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...