Jump to content

Aj pricajte...


Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Tachnije nije. Najbolje je jedan dan plivati, pa sledeci dan u teretanu, ako vec hocesh da budesh misicav (a da to lichi na neshto, a ne na prepumpanu kocku). Realno, leti mozesh slobodno i da preskachesh teretanu zbog vrucina, a da idesh da plivash 4x nedeljno, shto je sasvim dovoljno da se odrzish u formi.

@topic: bio do grada da kupim neke stvari za more, odlichan sam dan izabrao, bio sam resh pechen kad sam doshao kuci. Ista situacija ko kruko, upalio klimu, zapushio mi se nos. Shto je najgore nisam imao dovoljno para za kupaci shorc, jer sam prethodno kupio koshulju i majicu za silne pare, pa moram sutra opet da se cimam. Vruce mi je i sada, klima ne moze da ohladi moju sobu, daleko je...

inace to sto spominje klimu to ne postoji u njegovom selu, tjs postoji ali se to ovde kod nas zove promaja, on otvori vrata terasu i prozor od svoje sobe i to mu je klima...!

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

inace to sto spominje klimu to ne postoji u njegovom selu, tjs postoji ali se to ovde kod nas zove promaja, on otvori vrata terasu i prozor od svoje sobe i to mu je klima...!

Aj idi vidi da nisam na nekom drugom forumu...www.fataretard.com, chuo sam da tamo imaju dobar.

Ja 3. na more, jedva chekam. Malopre me keva sluchajno probudila ali sam joj se ipak lepo zahvalio jer sam ubrao ~60k na Army Systemu. Idem da nastavim da spavam.

Link to comment
Share on other sites

ja juche bio na belom kamenu, veshtachko jezero blizu SM u jednom selu.

extra je.

raj na zemlji.

bio je neki chuvar koji nam je rekao da ne smemo da se kupamo i da ce da zove policiju da nas otera.panduri su doshli posle 4 sata i upisali nas.kazhu ako se neko udavi,nazvace nas :D

nisu nas chak ni oterali :D

Alan Smith ftw.

Link to comment
Share on other sites

Obozhavam ove nashe trole ... znaci stane na semaforu i odma' pocne da greje :) Sjajna stvar jedna, posebno za onog koji sedi na toj samoj "grejalici" ... A inace razmisljam sta cu za finale vaterpola danas ... pravim neke planove, al' pre svega malo da se pilagodim temperaturi.

Link to comment
Share on other sites

Ako je neko mislio da cyrix na 233 mhz ne moze da se ugreje na 80 c sa ispravnim kulerom gadno se zajebo [:D] ono vec mi se 3 put danas resetuje server polucu. Mada ko mi je kriv kada sam ga gurao u orman :)))

80? Shmeleeeeee! Otkrij mi svoju tajnu, moj blokira vec na ~56. Juche i danas, pre bloka ne uspe da podigne sistem do kraja ako uradim restart. [:D]

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Na gajbi mi je upaljena klima, za sat vremena treba da izadjem napolje. Kako to da uradim a da ne dobijem srcani udar?

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

80? Shmeleeeeee! Otkrij mi svoju tajnu, moj blokira vec na ~56. Juche i danas, pre bloka ne uspe da podigne sistem do kraja ako uradim restart. [:D]

Eh to su ti godine i godine aklimatizacije :) kada ovaj cyrix dodje na 56 c on oblaci duks na 45 c vec oblaci dzemper :)))))))))))))

Link to comment
Share on other sites

Ahahaha, da, lik je vrishtao od srece [:D]. "Vijore se i grchke i nashe zastave, ovde je ludnica, nadamo se da ce tako ostati i posle nashe utakmice". Nego,

@topic: ishao jutros da kupim karte za do mora, kupio shorc za kupanje, pa otishao kod ortakinje i bio do 18h. Doshao kuci, bolje da nisam, kao shto rekoh ranije, klima ne dopire do moje sobe, moracu da smislim neke alternativne nachine hladjenja. Skupljam turnove za AS...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...