Jump to content

Aj pricajte...


Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ubiti petoclanu porodicu...ou d dzojs of lajf :P

vreme juce i danas roolez!!

sad cu da zapalim u neki kafic, sa nekim rawama i onoooo..

a stvarno sam napravio "death note" , jbg, da znaju ljudi sto sam to uradio..

sad sam ga bas gledao, kako je samo mocno ispalo..... :D

Edited by xenomorph
Link to comment
Share on other sites

koliko ja kontam, to je on tebe zezao ciro :)

Vidish da nijeee breee! :]

a stvarno sam napravio "death note" , jbg, da znaju ljudi sto sam to uradio..

Damn, ja nikada nisam napravio death note.. a u depresivnim vodama sam od kako znam za sebe. Koliko si ti samo bolji chovek zbog toga! :( Otju tvoju decu.. [:D]

Link to comment
Share on other sites

Da li je ovde jos ko otiso' kuci oko 2-3 sa exit-a ili sam ja jedini retard???Znaci odlepio sam juce maximalno!!!Dosao oko 9...bio na dance areni i preoveo se neverovatno nekih 3 sata i reko da isqliram malo i odem na latino sa devojkom i uvati nas nevreme!!!!!!!Odlepio sam!!!!Posle tih 15-ak minuta pljuska krenuli natrag na arenu,presvukli se i sve ali alkohol je vec ispario i kisa mi razbistrila mozak + devojka je htela kuci!!!I ja sta cu (ne mogu da je pustim samu) odem!!!A isplanirao sam sve onako perfektno!Taman posle latino sam planirao malo da vidim garbage i kasnije na COX-a i posle na bassivity all stars!! ali prc prc prc prc!!!Sve sam prespavao dok mi se ekipa provodila!

Edited by masta b
Link to comment
Share on other sites

pa koji bi nick mogao... dolaze u obzir pored ch1zra i :

sotonjara

PrikaMetalMaster

undead

[:D]

btw, upravo sam vrlo ispizdeo... igram Manhunt sat i nesto vremena bez asejva.. mlatim hammerom neke ludake, i prcne mi struja, samo onako flashne.. i masina mi se resetuje.. grr... da mi je sad neko iz elektrovojvodine.. da njega malo hammerujem hammer.gif

btw, jel neko igrao Manhunt ?? poprilicno krvava igra...

Edited by ch1zra

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

the watch is called "diamond fiction" & is made of more than 800 full cut diamonds. mjau. [:X]

diamond_fiction_b.jpg

U je.. dobar sat, a kolika mu je cena? Prvorodjeno dete ili samo oba bubrega?

Inache.. kapiram da bi zelela takav sat? E PA NEMA, HAHAHAHHOHOOHOHHOHIHIHI.. prso sam! [xx(][:D][:D][:D][:D][:D]

Link to comment
Share on other sites

chizra debilu, kapiram da si hteo reci APOLON a ne napoleon...

Hteo je da kaze Napoleon jer je on bio poznat kao covek koji radi vise stvari odjednom..

I ne vredjaj decka bezveze,kad si ovde ti ispao glup..

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...