Jump to content

PALADIN


Klindza

Recommended Posts

Jbt danas sam sreo jednog paladina sa "svojim unikatnim plejstajlom" - NIJE IMAO REDEMPTION A BILI SMO ISPRED ULDAMANA I JEBENO NAM JE TREBAO i josh je on MENE nazvao noobom! :/

Pochinjem da mrzim Paladine bash kao i Grim. A inache na pitanje "U don't have res?" odgovorio je "I don't need it".. haahaha.

Nije mi jasno kako uvek nalecete na takve debile od paladina-pronadjite nekog srpskog paladina uvericete se da gresite...Hmmm sto se tice sa ovim paladinom (hahaha) nekako bi mu pronaso mail i prvom postom poslao neki adwer ili spyware...(nista posebno), jednostavno ne podnosim takve geek-ove i ali i vi morate biti pazljivi tokom biranja paje...

It is always gonna be like that....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 190
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E pa danas ljudi ja sam prisustvovao PALADIN SABIJANJU! Moj ortak iz igraone Adrijano, lep paladin - zna dechko da igra, fer je i slichno.. e pa na njegovom charru je igrao prozac sa ovog foruma koji je inache Mage user. Pricha kretje ovako:

Juri lvl 57 lika da ga ubije, ide im u susret 56 Warrior i prodje. Shaman lvl 57 se okretje i zove svog ortaka (toliko o honour Horde).. kretje bitka, Paladin sabija obojcu (znachi Shamana i Warriora), dolazi lvl 60 Rogue.. bitka traje vetj vishe od 5-6 minuta.. sabija ih sve.. ubija SHAMANA i onda dolazi lvl 54 Mage i pobiju Roguea i Warriora onako lagaaanica. Znachi skoro nisam video ovakvu akciju i zanimljiv fajt.. stvarno je Paladin dobio jedan veliki + od mene od danas.. ako znash da igrash sa njim, ne da je dobar nego S A B I J A + je zanimljiv.

Jako mi se svideo.

Nego Myt.. ajde molim te ako budesh bio vecheras online whisperuj Grimstorm (horde naravno) da napravimo jedan fajt ti vs Adriano.. da vidish kako se sabija Shaman! I snimitjemo usput :P

Link to comment
Share on other sites

Nije mi jasno kako uvek nalecete na takve debile od paladina-pronadjite nekog srpskog paladina uvericete se da gresite...Hmmm sto se tice sa ovim paladinom (hahaha) nekako bi mu pronaso mail i prvom postom poslao neki adwer ili spyware...(nista posebno), jednostavno ne podnosim takve geek-ove i ali i vi morate biti pazljivi tokom biranja paje...

Ja znam lichno jednog Paladina koji mnogo mnogo sabija i lepo igra sa svojim charom. Ali ja sam danas opet imao u partiju glupog Paladina koji em nikoga nije lechio, em nije resovao em smo zbog njega imali 3x vajpa.. uzas! Svaki retardirani lik kog sam imao u druzini je Paladin, iskreno se ne setjam da sam sreo vetje retarde od tih Paladina.

(pricham o lvl 35-45 igrachima)

Link to comment
Share on other sites

pa nije vazno koji je lvl retard je retard, shto vecina paladina jeste, cast izuzetcima ! Svaku instancu , ali svaku %ebenu instancu on sjebe pull, znaci hunter ili warr pulluje sa ranged, mob ( caster) sprema se da baci neki spell, umesto da saceka da ga silencuje neki igrac, on se zaleti i pocne da ga bije, i to se okrene buljom prema ostalim mobovima i polako , lagano krece unazad prema njima , a ja samo gledam i nerviram se, oept kazem ima dobrih palisha, ali VECINA SU RETARDI KOJI SU UPRAVO SISHLI SA TETRISA I NEMAJU OSECAJ ZA 3D OKRUZENJE. Glupi su koliko im je i zut lightforge !

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Au majku mu .. a da vas pitam neshto ..

Kako bi se snashao ja koji nikad nisam neshto gotivio strategije iako je ovo rpg ..

Niti sam warcraft znao da igram niti starcraft nit ishta tako slichno

Jel to sve ide sa iskustvom ili stoji ono N00b je N00b ? :D

Planiram da pazarim igru zato pitam ...

Link to comment
Share on other sites

Ja znam lichno jednog Paladina koji mnogo mnogo sabija i lepo igra sa svojim charom. Ali ja sam danas opet imao u partiju glupog Paladina koji em nikoga nije lechio, em nije resovao em smo zbog njega imali 3x vajpa.. uzas! Svaki retardirani lik kog sam imao u druzini je Paladin, iskreno se ne setjam da sam sreo vetje retarde od tih Paladina.

(pricham o lvl 35-45 igrachima)

Ja sam danas sabio 2 shamana koji su bili 15 lvl-a jaci.

Toliko o paladinima.

Ja sam na 28lvl-u pokupio redemption.

U cemu je problem neznalico!!! Zasto prozivate i ti i Immortalis???

Nemoj nije lepo i ta prozivanja su za decu.

Igraj i uzivaj. Ti si klasican glupi Srbin. Pljujes po Srbima. Ako si covek i sve znas o Waru, a ocigledno nisi, jer puno pricas a malo radis, pomozi malo ljudima koji su novi u WOWu. Pre ce stici do 60lvla i mogu da ti budu od velike koristi kasnije. Pogotovo ako su paladini.

Link to comment
Share on other sites

Opet ista prica koja traje u warcraftu 10 godina... Kao i u warcraftu Kao i u doti tako i u wow-u ne postoji overpowered rasa/heroj/klasa....Postoje nerfovi bugovi i balansi koje blizard odlicno resasva ali svi vi sto ga tupite imba ovo imba ono samo da ste za to vreme razmisljeli doslji biste do resenja... ZA SVE POSTOJI COUNTER SAMO GA TREBA OTKRITI!!!! pravilo svih strategija...

Link to comment
Share on other sites

za sve one koji prichaju kako su dobili 5-10-15 lvla vece protivnike, nebitno koje klase, vratite se u rupe iz kojih ste izmileli... pre bilo kakvog hvalisanja/piskaranja po forumu, razmislite koliko protivnik treba da bude retardiran/noob da bi izgubio makar od 10 lvla slabijeg lika..

Link to comment
Share on other sites

za sve one koji prichaju kako su dobili 5-10-15 lvla vece protivnike, nebitno koje klase, vratite se u rupe iz kojih ste izmileli... pre bilo kakvog hvalisanja/piskaranja po forumu, razmislite koliko protivnik treba da bude retardiran/noob da bi izgubio makar od 10 lvla slabijeg lika..

Da tacno uvek se hvalisete da dobijate ne znam likove po 5-10-15lvl vece od vas-jedino me interesuje GDE ih bre nalazite(mislim jest da ih ima mnogo) ja sa sa svojim paladinom ubijao drasticno vece lvl-e ali ono sto mi je najsmesnije bilo jeste kada su me pre na nekoj misiji dok sa se borio sa undedovima bio i sam pretvoren u Undeda!!!Ne mozete da zamislite koliko je paja vaster izgledao kao undead...(steta sto ne postoji takav kod undedova)...Medjutim toleracija medju srpskim igracima je po meni najvaznija i medjusobo pomaganje takodje ..

STICK TOGETHER AND WE WILL DEFEAT ENEMY!!

Edited by Black and white

It is always gonna be like that....

Link to comment
Share on other sites

Da tacno uvek se hvalisete da dobijate ne znam likove po 5-10-15lvl vece od vas-jedino me interesuje GDE ih bre nalazite(mislim jest da ih ima mnogo) ja sa sa svojim paladinom ubijao drasticno vece lvl-e ali ono sto mi je najsmesnije bilo jeste kada su me pre na nekoj misiji dok sa se borio sa undedovima bio i sam pretvoren u Undeda!!!Ne mozete da zamislite koliko je paja vaster izgledao kao undead...(steta sto ne postoji takav kod undedova)...Medjutim toleracija medju srpskim igracima je po meni najvaznija i medjusobo pomaganje takodje ..

STICK TOGETHER AND WE WILL DEFEAT ENEMY!!

Da, super si, ispljuvasmo jedni druge.

Cemu sve to vodi.

Jebote forum je tu da bi se resili problemi i iskomentarisale neke stvari na lep nacin, a ne tu da bi se ljudi pljuvali, prepucavali.

A to sto sam sabio nekog ko je veci za 15 lvl-a nije hvalisanje. To je redovno kidanje. Navikao sam.

Sta bi uradio da sretnes nekog lika koji se muci sa nekim questom i trazi pomoc.

Jel bi mu pomogao?

Po ovome sto pises i ti i vas par ovde sa foruma, pretpostavljam ne.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam danas sabio 2 shamana koji su bili 15 lvl-a jaci.

Toliko o paladinima.

Ja sam na 28lvl-u pokupio redemption.

U cemu je problem neznalico!!! Zasto prozivate i ti i Immortalis???

Nemoj nije lepo i ta prozivanja su za decu.

Igraj i uzivaj. Ti si klasican glupi Srbin. Pljujes po Srbima. Ako si covek i sve znas o Waru, a ocigledno nisi, jer puno pricas a malo radis, pomozi malo ljudima koji su novi u WOWu. Pre ce stici do 60lvla i mogu da ti budu od velike koristi kasnije. Pogotovo ako su paladini.

koga ja prozivam, shta lupetash to ti ? Ova tema bi mogla da se zakljuca, CIJA JE KITA VECA :)))), kole, valjda ce ih motivisati tvoj topic da prestanu #$%#$@ jedni po drugima.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Ako si covek i sve znas o Waru, a ocigledno nisi, jer puno pricas a malo radis, pomozi malo ljudima koji su novi u WOWu.

Ja prvo shto sam uradio posle izlaska iz partija jeste to da sam mu wishperovao sledetje: "Do you wanna go with me to show you where is quest for Redemption, you will be a half more better with that?", a odgovor koji sledi: "fu noob.".

Drugo mnogo sam se zalagao za ovaj forum, pisao sam onaj FAQ, odgovarao na svaki noob topik konstruktivno - u poslednje vreme opet to radim koliko mogu.

I tretje, kada igram WoW obichno sam u low level delu jer stalno kretjem iz pochetka, 80% vremena pomognem pomagajutji drugim igrachima. Sa ortakovim likom sam bez flajtpatova preko 30 min trchao jer me lik nashao preko /who komande i pitao "I see that you are Warrior, do you maybe have Mining?" - trebalo mu je kopanje za neki dobar chain-quest.

Ono shto hotju da kazem jeste.. pomazem ljudima u WoWu i na forumu koliko mogu ali totalna je istina sve shto sam rekao. Igram WoW od pochetka (mada vishe na tudjim akauntima) i jedva da sam za ova 4 meseca nashao normalnog Paladina u druzini.

A kada ti se desi da u toku radjenja instansa imash Paladina koji je najvetji level u partiju i sretjan si jer mislish "jeee uraditjemo ovaj put kvest" a on puluje 20 monstera.. svi pomremo a da nije iskoristio ni 1% mane, a onda uradi shield i h.stone a na /whisper odgovara sa "noobs", e onda ti jednostavno pukne k**ac i nemash vishe nikakvog rispekta prema njima.

Link to comment
Share on other sites

Sorry Cyro nisam na vreme video post za duel tako da jbg....inace nick mi deluje malo poznat mislim da sam se vec druzio sa njim.....u svakom slucaju najbolje da se dogovorimo za tacan datum i vreme i mesto....ili jos bolje evo sad sam video pa cu whisperovati Grimstorm pa cemo da se dogovorimo....i nije nikakva frka plz snimite jer ja igram iz igraonice pa ne mogu....

Inace da li znate mozda kako se racuna i cemu sluzi defence i weapon skills ? Pogledajte malo pa cete i sami da izvalite koju ste glupost napisali.....

BTW cyro.....procenat glupih paladina u alijansi je isti kao procenat glupih shamana u hordi...samo sto ste vi brojniji...pa meni pre neki dan lik dolazi i kaze mi "Plz can u give me 1 ankh....i forgot to buy mine". Pa ja ne izlazim iz Orgrimmara ako nemam min 3 u inventory....pa onda neki lik koji je toteme ostavio u BANCI oO....itd itd

Edited by GriM ReapeR
Link to comment
Share on other sites

Ja evo idem sada za par minuta na more ;), u svakom sluchaju jedno 15 likova igra u Panchevu iz iste igraonice Dunemaul Alliance i vetjina njih igra bash lepo (Adriano - Paladin, Yoya - Druid, Monya - Druid, Ivona - Mage, Jelena & Jovana - Warlock & Priest etc etc) pa ti kada si online whisperuj Grimstorma (on je jedini chovek iz igraonice a da je Horde) pa mozete da organizujete neke duele ako ste raspolozeni.

Pozdrav.

Link to comment
Share on other sites

jel vama ne odgovara klasa paldina? ili ljudi koji ih igraju? koga treba ubiti?

tjee kad bi znali zashto postoje guildovi mozda bi se manje bunili na paladine...

igrao sam paladina... i svaki put sam dobio sve pohvale...

vishe puta su mi ljudi govorili "wow finaly a pally that knows how to make use of soul stone" ili "hehe u used aoe when i sapped and u didnt break it" itd

realno ljudi koji ne znaju da igraju... to su ljudi koji ne poshtuju skillove drugih klasa jer realno ne znaju ni koji su to skillovi

da bi se igralo u partiju morash da znash mogucnosti svakog igracha i da znash kako da se prilagodish svakoj situaciji i onda josh kad se grupa uigra...

sad igram rogua i opet sam vrlo funkcionalan u partiju... +imam konstantno najveci damage

napravite guild... pozovite ljude za koje znate da znaju da igraju... i necete vishe morati da se zalite

Edited by pimpin`

uvek moze bolje...

Link to comment
Share on other sites

Hvala bogu ja nalecem na samo dobre paladine a kada su noobs bar su maner :) lucky me

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

nemojte ljudi opet da bude CHIJA JE VETJA? :)

likovi u igri su ustvari odraz karaktera samog igracha.

ako je neko patio u detinjstvu i bio "mali" nisam mu ja kriv...

cinjenica je da veliki broj igraca stihijski igra WoW i to samo zato sto je najpopularnija igra

pa da se hvale.

lepo je neko pomenuo gore: da bi igrao sa drugima moras da znas sta sve oni mogu.

cinjenica je da rogue nevole jer mogu da soliraju u resavanju vecine q i to obilato koriste

pa kad udju u party oni neznaju drugachije.

IPAK je sve do igraca. Ja sam rogue i nemam nameru da vas ubedjuje da sam NAJ... jer nisam

Isto tako tvrdim da rogue zahteva veliku vestinu da bi se igralo u party-ju, za sta vecina

saigraca nepokazuje razumevanje, vec se samo ljute sto nisi uradio ONO ili OVO...

Edited by batina

nema te logike koja ce me zaustaviti

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...