Jump to content

PALADIN


Klindza

Recommended Posts

  • Replies 190
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

btw koji si lev sa paladinom?

20 lvl,mada kada sam postovao ova pitanja bio sam 10lvl i bio si upravu.PALADIN je pravi smor!!!!!!!!!!!!!!!!!!Zgadio mi se zivot Zbog njega [xx(][}:)][b)][V] .Planiram da zamenim paladina za woriora ili nesto drugo.Molio bih preporuke za alijansu.Ako je jos neka klasa smor za igranje kao paladin JAVITE MI OBAVEZNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Plz pozurite!!!!!!!

Sta vam znaci imba,nikako ne mogu da skapiram!1!!!!!!!

-------------------------

WoW Server: soon to be updated...

Character: soon to be updated...

Link to comment
Share on other sites

[licno ne znam kako neko moze da igra na strani alianse u opste jer je sve klise i manje vise vec vidjeno i dosadno, human, dwarves, elves, ne znam da li ima neka igra ovog tipa da nema te tri klase, jedino sto deluje zanimljivo jeste gnom ali meni licno u opste ne privlace, dok sa druge strane ne zna se koja je rasa zanimljivija

]

Edited by /7ETPOC

i tako ....

Link to comment
Share on other sites

Pazi na Shadowmoonu gde inace igram odnos je otprilike isti tako da nije tacno da vecina igra alliancu, a druga stvar hteo sam da igram druida pa samim tim necu valjda da budem tauren druid...odvratno. A pogledaj kako izgleda night elf(female) druid u celom wildheart setu. Nema nista lepse u igri 100%!!!

Link to comment
Share on other sites

A ako ti niko ne odgovara , pali na hordu lepo , uzmi shamana i uzivaj :D

Jeste da ces moci da prebrojis koliko ima armora (u odnosu na paladina) ali ces bar ces da osetis zar borbe bez inv. shielda xD

Po cemu je shaman toliko bolji od paladina.Nema armora a pretpostavljam da mu ni power nije jaci ne znam onda iz kog razloga mislite da bi shaman sredio paladina.!!!!! [:D]

Link to comment
Share on other sites

Ja igram paladina na RP serveru i mogu reci da sam zadovoljan. Trenutno sam lvl 47, mada sam igrao i sa paladinom lvl 55. Ne kapiram zasto svi pljujeta palu? Ako vam se nesvidja vi ga lepo zaobidjite...

Ako i imate nesto lose da kazete vi to uradite tako da bude konstruktivno, i probajte to da obrazlozite. Vecinu losih stvari koje sam procitao o paladinu su pisali ljudi koji nemaju veze sa tom klasom.. (mada ima i izuzetaka)

Light bless *pray*

Link to comment
Share on other sites

Lol znash kako ja njih zaobilazim....A za tu klasu me zabole da saznam vishe:P

hehe, interesantno...

Klinzdo evo par saveta:

Kada igras sa paladinom treba da se odlucis koji ces skill tree do budzis. Znaci po meni je to ili retribution ili ako vise volis defens uzmi opciju sa stitom. (mada opcija sa stitom moze da smori). Ja licno volim 2h mace ili sword u kombinaciji sa SOC. Takdje ti niko ne brani da nosis stit u torbi pa kada zatreba ti ga iskoristis. Dalje sto se tice skilova preporucujem da u holy tree uzmes onaj impruved holy light ili kako se vec zove.( daje ti 70% sansu da ti se nece prekinuti kastovanje), zatim dobro je da uzmes u defens tree impruvd devotion aura i mozda toughfnes. Sto se tice retri stabla tu uzmi sta oces ne moze puno da se pogresi. preporucujem soc, 2h specializaciju, convicton, itd. sa veremenom otprilike provalis sta treba da se izabere.

Profesie su otprilike ovakve,

blacksmiting-mining

enginering-mining

alchemy-herbalisam

Kod mene na serveru sto se tice novca najiplativiji je blackshmiting (takodj mozes i da pravis lepe stvari), zatim neko voli da izabere enginiring zato sto dobije par stvarcica koje mogu da nadoknade neke paladinove mane. Ja licno sam uzeo alchemy sto se pokazalo upotrebljivim, mada za pare nije najbolje resenje.

Eto toliko od mene za sada, nadam se da ce te koristiti. [;)]

Link to comment
Share on other sites

ne znam zashto pljujete paladine... oni su supporting class

paladin je stub partija... stiti, bije, healuje, buffuje

party char... da bi paladin bio efikasan u partiju mora biti sa malo manje skillova za combat da bi realno mogao da prati situaciju na bojnom polju...

e sad zato shto je jak i 1vs1 to je druga pricha... 1vs1 nije mmorpg... to je trening

pally i rogue sabijaju

kad sam igrao na us bio sam pally i na lvlu 45 sam ubio lvla 48 orc huntera iz tri udarca (sa retri spec >>> soc) imao sam 42dps 2h hammer od uldaman main bossa

sad sam rogue na eu... ne mogu da se odluchim koja je klasa bolja...

Edited by pimpin`

uvek moze bolje...

Link to comment
Share on other sites

ne znam zashto pljujete paladine... oni su supporting class

paladin je stub partija... stiti, bije, healuje, buffuje

party char... da bi paladin bio efikasan u partiju mora biti sa malo manje skillova za combat da bi realno mogao da prati situaciju na bojnom polju...

e sad zato shto je jak i 1vs1 to je druga pricha... 1vs1 nije mmorpg... to je trening

pally i rogue sabijaju

kad sam igrao na us bio sam pally i na lvlu 45 sam ubio lvla 48 orc huntera iz tri udarca (sa retri spec >>> soc) imao sam 42dps 2h hammer od uldaman main bossa

sad sam rogue na eu... ne mogu da se odluchim koja je klasa bolja...

Ne znam kako mozes da poredis Rogue-a i Paladina uopste,al ajde.BTW Paladin je po mnogima,pa i po meni smor(da probao sam do 20 i nekog nivoa i nisam mogao vise),ali razumem da je nekima interesantan. U svakom slucaju Paladin NE SABIJA. Paladin je jedna od najgorih klasa za PVP. Mozda ces cuti "e ovaj paladin je otkinuo ovog i ovog" ali to su retki slucajevi. Paladin je suport klasa, i nije bas dobra za PVP. E sada mozda si mislio da sabija ovako, generalno, out of PVP,tu si upravu,jer je za party vise nego dobar.

Mnogi pricaju Paladin(Ali)=Shaman(Hor),jer jedni imaju jedne,drugi druge,a oba su support heroji,jer imaju dosta toga jedinstvenog a vise nego korisnog.Samim tim sto su to sto jesu,nailaze na velike kritike,i najvece price i kukanja(pored kukanja za Rogue-ove) su za te 2 klase.

Ja znam da je pogresno sto se pljuje klasa tako,ali i ja licno psujem i pljujem svakog paladina koja vidim,jer jednostavno,nacin igranja na koji se igra,i kako se abjuzuje ta klasa je ocajan...

Npr. udje 5-6 paladina u Tanaris,ubije par likova (2-3) nabrzaka,sto nije neizvodljivo,posebno ako su manji lev,onda upali stit i pobegne.I tako po pola dana. S obzirom da to nije nelegalno,niti kaznjivo(bar ne jos),ljudi pizde i pljuju paladine...

-------------------------

WoW Server: soon to be updated...

Character: soon to be updated...

Link to comment
Share on other sites

Kao prvo realni razlozi zasto ja ne gotivim paladine:

Ceo fakin zivot lupas necime i hilujes se .... dosadno

u end game instancama samo cleanseujes i healujes (jaka valjda plejta tu)

A onda tu dodas i ljudski faktor gde ti ne mozes da objasnis paladinu da ne udara mobove nego da samo cleanseuje i healuje posto su vecinom nalozeni debili ... cast izuzecima

a onda tu dodas i cinjenicu da je shaman > paladin a time ocu da kazem da dobar saman dobija dobrog paladina i tu nema diskusije jedina razlika je sto shaman nema stitove pa postoji nacin da mu se heal prekine itd itd pa mozda shamy zahteva bolju igru nego paladin da bi ostao ziv ali to je vec druga prica ali paladin sto se toga tice nije imba ....

A last but not least nije najbitnije biti imba 1vs1. Kod nas na serveru u pvpu su na prvih 5 mesta rogue warrior priest mage i apsolutno nema veze sto ja tog warriora oplevim za dorucak i maga isto roguea djene djene i priesta takodje. Poenta je u grupnom peglanju (ne mora to da bude 100 na 100) recimo 5 na 5 ili manje cak de se klase dopunjuju ... primera radi bolesna kombinacija rogue i druid i slicno

ee,a ovaj cebe samo neshto kenja..aj da je naucio da igra wow nego nema pojma!Bolje nek se vrati da igra heroje,tad i moze neshto da uradi a ne ovo ccc..Gej rekoh voli mushkarce :)))))

Link to comment
Share on other sites

Ne znam kako mozes da poredis Rogue-a i Paladina uopste,al ajde

ne znam gde vidish poredjenje... i da... paladin, ako znash da igrash, sabija...

nisam izgubio nikad pvp duel... mozda od magea 3lvla jacheg koji je bacao sheep jedno 3 puta za redom... i lag je doprineo

warrior je nula u odnosu na paladina i dps i izdrzljivost

recimo da na lvlu 60 tek druid/rogue postaju jachi u duelima

Edited by pimpin`

uvek moze bolje...

Link to comment
Share on other sites

ne znam gde vidish poredjenje... i da... paladin, ako znash da igrash, sabija...

nisam izgubio nikad pvp duel... mozda od magea 3lvla jacheg koji je smarao sa sheepom jedno 3 puta za redom... i lag je doprineo

warrior je nula u odnosu na paladina i dps i izdrzljivost

recimo da na lvlu 60 tek druid/rogue postaju jachi u duelima

Prvo,da li si dobijao u duelima ili PVPu? Posto ima OGROMNE razlike. Ili si mislio na oba?

Drugo Rogue na lev 60 je slabiji nago na lev 40-50,jer se on ne razlikuje mnogo od lev 40/50 do lev 60,dok druge klase mnogo napreduju.

Imam Rogue-a lev 60,i isto bijem nao i na lev 45,stavise 80% moje opreme je za lev 40-50. Weaponi su mi za lev 42 i 47,pa opet mogu da ubijem lev 60 Rogue-a sa boljom opremom. Ali zato sam na lev 45 ubijao i po 2 lika mog nivoa odjednom,a sada na lev 60 je to malo teze,cak i je i 1V1 dosta tezi nego pre...

-------------------------

WoW Server: soon to be updated...

Character: soon to be updated...

Link to comment
Share on other sites

ne znam gde vidish poredjenje... i da... paladin, ako znash da igrash, sabija...

nisam izgubio nikad pvp duel... mozda od magea 3lvla jacheg koji je bacao sheep jedno 3 puta za redom... i lag je doprineo

warrior je nula u odnosu na paladina i dps i izdrzljivost

recimo da na lvlu 60 tek druid/rogue postaju jachi u duelima

bla bla bla sa paladinima borbe samo traju i traju ali na kraju ipak izgube, osim naravno ako protivnik ne izgubi zivce, ne okrene se i jednostavno ne ode [|)]

Link to comment
Share on other sites

bla bla bla sa paladinima borbe samo traju i traju ali na kraju ipak izgube, osim naravno ako protivnik ne izgubi zivce, ne okrene se i jednostavno ne ode  [|)]

Skoro 100% upravu...

SVAKA klasa i igrac sa 21g mozga moze da odseta od paladina...

Pritom Warrior SABIJA,samo retko ko zna da igra Warrior-a,i retko ko je video warrior-a kako sabija...

Ja sam se nagledao filmova(PVP) i ako zelite da vidite sta radi Warrior idite na http://warcraftmovies.com/ , skinite film "Jezd". Neko ce reci "sranje",neko ne,ali je mene naterao da igram Warrior-a...

-------------------------

WoW Server: soon to be updated...

Character: soon to be updated...

Link to comment
Share on other sites

pvp i dueli...

pvp smo gubili ako smo brojchano nadvladani...

udjemo i pocepamo neku oblast i onda samo odjednom hiljade se strchavaju... jebiga vreme za povlachenje

rogue moze da se napuca sa +% na critical svaki item

+mozesh da uradish dagger spec...

nisi svestan shta radi backstab...

Edited by pimpin`

uvek moze bolje...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...