Jump to content

koja ste shkola


Recommended Posts

Chetrnaesta BG gimn., zavrshavam trecu godinu (tj nadam se da je zavrshavam :p)

ti uvek zavrshish... do kraja vucesh x kecheva i sve odradish za nedelju dana... profi ;)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 137
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kolko ja znam u ovoj rechenici pravilno je domo (padezh)

Zavrshila grafichku odavno, sad po 3 put spremam prijemni

treba domo ali fazon...ortak je to lupio dok nismo ni znali shta je latinski a kamoli da sklopimo padeze.....vazno da se rimuje i da se G L U P A Milesa iznervirala!!!!

Arbeit macht Frei.

Link to comment
Share on other sites

Milesa...kako mrzim tu zenu....jebala je i njena opsta kultura i Arsen Dedic i Pavaroti i ostali kurci....mamu joj bumbarsku jebem.........aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

moraces da mi das neki faq posto planiram da upisem arhitekturu :)

btw idem u gimnaziju u Lazarevcu, zavrsio 3. godinu

kreni da se spremash od septembra. faks se maksimalno naostrio prilikom prijemnog. 160 hiljada je ove godine cena samofinansiranja, istina je da od jeseni radi po principu 3 + 2 ali kvaka je - ako odmah, na upisu, ne padnesh na budzet, bicesh samofinansirajuci do kraja, bez nachina da se prebacish na budzet. A treba znati da se svake godine prijavi po dva ili tri coveka za svako mesto i da je sam faks po sebi (stampanje, materijal, knjige) ekstra skup

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

stereometriju sabijam, bar ovo sto se radi u 3. gimnazije, a gledam da u toku letnjeg raspusta odradim ovaj "teoretski" deo, a od pocetka 4. krecem na casove crtanja

ali moram da razbijem prijemni s obzirom da necu bas imati mnogo bodova iz skole, oko 30 mislim

e a koliko mi otprilike treba bodova da upadnem na budzet?

Edited by SKreamER
Link to comment
Share on other sites

Uh sad vidim koliko ovde mladjane dece ima :)

@Skreamer

off topic, skloni taj usrani gramofon iz avatara , nije ni za q veruj mi :)

Stari dif? "Zaintrasuj" se kako ti se zove shkola, uopsthe ne studirash Vishu trenersku... kolego sa smera. [b)]

@exile

Nadam se da se vec uveliko spremash za prijemni, gadno je na prijemnom za dif... tako sam bar chuo. [;)]

Ma ne seeeeeeeeeri da je tesko :))

Danas sam se oslobodio lopti sa max bodova \o/

zivela kategorizacija! \o/

Link to comment
Share on other sites

stereometriju sabijam, bar ovo sto se radi u 3. gimnazije, a gledam da u toku letnjeg raspusta odradim ovaj "teoretski" deo, a od pocetka 4. krecem na casove crtanja

ali moram da razbijem prijemni s obzirom da necu bas imati mnogo bodova iz skole, oko 30 mislim

e a koliko mi otprilike treba bodova da upadnem na budzet?

To je sad veoma diskutabilno s obzirom da ove godine je koncept prijemnog promenjen... mislim da sa tvojih 30 iz skole 50/60 na prijemnom obezbedilo budzet...

prosle godine bilo nesto tipa... 77+ bodova za budzet... ali tad je bilo slobodorucno od 30 bodova. Sad se na tom delu prijemnog (slobodorucno crtanje) trazi kontrukcija oblikovnost.. bla bla... ne treba vise (a i nema se vremena) ulaganje mnogo rada u crtez.... gledaju talenat i osecaj za prostor.

Mislim... ako se spremis lepo sto se tice stereometrije, nacrtne, logike.... crtanje dovedes na neki pristojan level... ne bi trebalo da imas problema.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

poslednje cetiri godine raste ta granica. 2002. je granica bila na 68, sledece godine kada sam ja upisao granica za budzet je bila 72 boda, proshle godine oko 75 ili 76. ove godine ne mogu da kazem nista jer se dosta razlikuje prijemni u odnosu na proshle, ali ipak rachunaj ne manje od 73 do 75.

ako te interesuje granica za upis je uvek iznas 60 bodova.

MOj savet je da crtash do iznemoglosti, ako ti to vec nije hobi ili pasija. To je kocka, jer svake godine su druge komisije sa specifichnim ukusima. ponekada to tipovi koji pripremaju za upis (Tedi, Lola) znaju, pa te usmere u pravcu koji ce se favorizovati ali ni to nije nista sigurno, jer su se mnogi spremali po celu godinu, imali dosta poena pa sjebani u glavi izashli na prijemni i sjebali se na prijemnom. a znam lika koji ima 24 boda iz skole, sam se spremao i pao na budzet jer je dobio 57, 58 bodova.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

off topic, skloni taj usrani gramofon iz avatara , nije ni za q veruj mi :)

ma nema veze, lepo mi izgleda, ne lozim se ja na to :)

iguana, a koga bi mi preporucio za spremanje?

i sta bih mogao sad preko raspusta da ucim, sto se tice teorije

Edited by SKreamER
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...