Jump to content

Fallout 3


MiGsa

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mislim da je ovo kacenje slike bilo potpuno bez razloga :). Ranije smo vec utvrdili da su svi ti momci sigurno jako strucni u tome shto rade inace ne bi primali visoke plate koje primaju =P. A druga je stvar shto se njihova vizija ne uklapa sa nashom :).

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

pa kako nisu moroni kada otprilike 90% njih nije ni pogledalo fo1&2 a rade nastavak... svakog razumnog bi bilo sramota... zapravo iz inata bih odigrao prethodne igre cije nastavke radim... jao jao obukli smo fall out majce, sta je fall out ?? pa valjda onaj gej skup ghoulova sto pikaj punk rock link ? jao imaju i gitare ?? ubacicemo mini igricu ala guitar hero !!! woah!

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ova slika je slika klinaca koji nisu dorasli izrade F3. Pretpostavljam da ne znaju da se zezaju, kakili su u noshu dok se na TV-u uveliko prikazivao Star Trek i Blejkova sedmorka, da ih pitas koliko je 2+2, uvek bi rekli 5, ne poznaju dovoljno dobro Americku istoriju i pitam se samo da li uopste znaju ko im je predsednik. Kao da su izasli iz skejterske akademije Tony Hawk's-a.

Samo malo poredjenje. Pogledajte dobro ove dve slike. Da sada ne ispadne, kao ja se pravim mnogo pametan i jedem govna pa nesto uporedjujem, ali ovde se sve vidi jasno, cak iz aviona.

F3

t_F3teamm_a8ff79a.jpg

F1,2

t_F12teamm_58c0c7a.jpg

Link to comment
Share on other sites

Obukli su Fallout majice zato što im je direktor rekao da obuku Fallout majice. To je posao ko i svaki drugi, jel ti poznat kapitalizam? Zaposliš se u razvojnom timu, dođe diša i kaže "e sad ćemo svi da radimo Fallout 3, tri-četri kreni!" i ti kreneš da crtaš teksture i praviš modele, i nikog ne zanima koja ti je omiljena igra.

A inače Chris Taylor na toj slici izgleda kao veći retard od svih sa Bethesdine. Toliko o suđenju na osnovu slike, o supporte care koji bacanjem letimičnog pogleda odmah znaš ko šta zna i ko je šta gledao.

Link to comment
Share on other sites

Obukli su Fallout majice zato što im je direktor rekao da obuku Fallout majice. To je posao ko i svaki drugi, jel ti poznat kapitalizam? Zaposliš se u razvojnom timu, dođe diša i kaže "e sad ćemo svi da radimo Fallout 3, tri-četri kreni!" i ti kreneš da crtaš teksture i praviš modele, i nikog ne zanima koja ti je omiljena igra.

A inače Chris Taylor na toj slici izgleda kao veći retard od svih sa Bethesdine. Toliko o suđenju na osnovu slike, o supporte care koji bacanjem letimičnog pogleda odmah znaš ko šta zna i ko je šta gledao.

dude promeni dioptriju ili se zagledaj malo bolje u beth dronove

u krajnjem slucaju nije ni bitno iskljuchish fotke iz mozga pogledash mini intervjue sa developerima iz bethesde i developere fallouta i skapirash koliko su veterani jebeno iznad tog korporativnog sranja od kojeg vudu ima erekciju

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Zaposliš se u razvojnom timu, dođe diša i kaže "e sad ćemo svi da radimo Fallout 3, tri-četri kreni!" i ti kreneš da crtaš teksture i praviš modele, i nikog ne zanima koja ti je omiljena igra.

Zato su razvojni timovi i igracka populacija danas na retard koloseku, zbog gore navedenog. Kako danas prave pojacala Fender i Marshal? Kao izmislili su nesto novo, a ono sve same male modifikacije osnovnih modela iz 50ih i 60ih godina. I dalje tresu lampe. Tako da im nista ne bi falilo da je oklop ostao isti, a motor od Obliviona i teraj. Vuci siti i koze na broju. Nista komplikovano.

Link to comment
Share on other sites

sta da pitaju kada ne znaju sta treba da pitaju? da nisu ogranicene sisce mozda bi i napravili dobar nastavak (bar sto se settinga tice, za bilo sta drugo dokazano nisu sposobni), uvek je bilo nachina da se zaobidju tupava resenja nametnuta odozgo, samo ako to hoces... njih to jednostavno ne interesuje i zato nek umru u najgorim mukama opijeni smradom bliznjeg kolege i daveci se sopstvenim salom sa guzice, zasluzuju svaki jebeni hejt na netu.... no pricace se o tome tamo negde oko nove godine...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

zapravo masa njih NIJE igrala FO... sto je dovoljno pogledati zvanichne forume, blogove, ili intervjue..... uopste nije pitanje sta je "ozbiljno" a sta ne vec sta je dobro a sta ne ... ako ne rade kako treba zasto bi ih na bilo koji nachin pozdravljao ili opravdavao? iskreno boli me dupe da li je u pitanju tod howard ili emil pagliarulo onaj koji pravi sranje

ili hocete da kazete da se onom glavonji koji finansira projekat jebe da li mutant nosi ak47 ili minigun i da se razume uopste u igre??? niti on izdaje naredjenja sta i kako, on gleda profit, ovde svi developeri zajedno prave sranje jer prave FO koji bi ONI voleli da igraju (dakle generichko akciono sranje koje zahteva minimum ulozenog kreativnog truda), nisu oni u srednjem veku, aiko ponekad tako razmisljaju, pa da im odsecaju glave ako se skupe i "kazu hej ovde nesto ne valja, mutant ima preveliki prst da ga stavi na oroz ak47!?!? ", pod uslovom da ih to uopte interesuje...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Naravno da ne treba suditi na osnovu slike, ali kad pogledamo shta se zna o razvoju (nishta dobro za sada), kad vidimo ko na njemu radi, a od ranije znamo obrijane babune koji pokushavaju da nam prodaju prichu kako ce to sve da bude do jaja (Todi i Piti)... pa, recimo da su stvari dosta jasnije.

Chris Taylor izgleda kao jebeni Bred Pit u odnosu na pola goblina sa ove druge slike. Mislim, pogledajte jebenu sliku. Chak i da i ne ulazimo u to koliko je licemerno shto brdo ovih pajvana nisu igrali FO 1&2, a 'vamo kao furaju majice i thumbs up FUCK YEAH FO3 prichu na slici, dovoljan je i letimichan pogled da se primeti jedna osnovna razlika. Zene.

Bethesda je uposlila jebene zene da rade na FO3. Znam shta je prvo shto pada na pamet, i shta bismo svi voleli da mislimo - da su one tu u svojstvu kafe kuvarica i eventualno da izmasiraju vrat i operu tabane umornom programeru. Ali takodje znamo da je realnost drugachija i da one tu imaju neki odgovorniji posao od koga bi im realno prokuvala glava kada bi pokushale da ga urade valjano.

Razmislite na sekund o tome. Neka vam se utisne u svest. Drazesna Fallout licenca u neveshtim zenskim rukama. Antihrist Todi koji predaje kljucheve Fallout mauzoleja u pogane kandze greshnih harpija odevenih u FO3 majice kako bi dotichne mogle da cheprkaju po svetim FO1 i FO2 moshtima, iskoriste shta god zele u svojim bezochnim ritualima koje Bethesda naziva "advancing the genre" i za godinu-dve izadju sa svojim sopstvenim chudovishtem, abominacijom koja ce po svemu sudeci posramiti Oblivion po svojoj retardiranosti, a chije ce pojavljivanje u medjuvremenu princ lazi, Piti Hajns, naduvati kao ponovni dolazak Hrista.

Jebem ih usta nasmejana sve po redu...

Edited by Wulfgar

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

hahah da da to je nas wulfi [8)] moram da priznam da ima poentu bey obzira koliko ona okrutno delovala

"Our first Inside the Vault for 2008 is with someone all our Elder Scrolls fans know - Christiane Meister. She’s been the Lead Character Artist for Morrowind and Oblivion. She is currently hard at work on Fallout 3 along with the rest of the team.

What’s your job at Bethesda?

I am currently the Lead Character Artist for The Elder Scrolls titles.

What other games have you worked on?

My first game was PBA Bowling 2… yeah, it was bowling. I became Lead Character on Morrowind and continued on with Tribunal, Bloodmoon, and finally, Oblivion.

What is the best part about working as an artist? The worst part?

My favorite part is designing how characters will look and work, down to the hairstyles, armor, and clothing. I generally liked to maintain a feel of culture — the objects that these people wore came from somewhere and were made by people of that particular place. I hope to carry that even further in the future. The worst part of the job is not quite succeeding at what you had envisioned, whether it is time, technology, or design constraints. But then art is never really finished — only abandoned.

How did you get into the industry? Do you have any tips for breaking in?

Way back when I started in this field, it was a learn-as-you go environment as there really weren’t any schools for computer art. I had also already graduated with a degree in biology, so my life took an unexpected turn. My first foray into the 3D realm was government contracting. I built tanks and terrain for visual simulations. This taught me how to be frugal with the polys! My tip would be, have a good foundation for art — even if it’s traditional media, get the programs and learn them. The geek factor is also priceless. If you are really excited about working on a particular type of game and it shows, this makes you a more valuable team member. We’ve hired a number of people that perhaps didn’t have the experience but had the good foundation and the drive.

What would you say is your personal favorite game of all time?

Hmm, that’s tough…I’d say the most memorable games I’ve played are Wing Commander, Grim Fandango, and KOTOR.

What games are you looking forward to?

I need to sit down and play Mass Effect and Assassin’s Creed.

What makes you get out of bed in the morning?

My dogs — they want to go outside, and there will be hell to pay if they don’t get to. No, really, I enjoy the challenge of coming up with new and interesting looks for characters and all the stuff they wear and chop opponents up with.

Worst job you’ve ever had?

Ooh that’s a toss up between fast food and data entry. Grease vs. boring!

Any other hobbies and interests? What do you enjoy doing in your spare time?

I ride my two horses, garden, hike, dabble in photography, and I recently discovered HGTV! I love Design on a Dime!"

vudi brisem tvoj spam bas kao sto brisem spam koji i sam riportujes, ne razumem koji je tvoj problem, kada bi svi brisali sve postove pune frustracija rur bi imao 5 postova dnevno, od toga polovinu u nauka delu, za to sto impliciras da sam ja odgovoran za manjak postova u ovom delu mozesh da se sagnes i pojedesh onaj svoj chuveni krastavac, manjak postova je uvek kada je i manjak naslova za igranje (kvalitetnih ? omg)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

A-ha, jaše konje i ima baštu! Gej!

A inače, ja da reportujem spam, imao bi prijavu na 90% postova na ovoj temi...

vudu meni vishe smeta tvoj povratak korenima (promena nicka u nesto sto stavljaju deca koja su prvi put dosla na net (tipa omg_zhika_93ce_zemun!))

Zapravo je razlog tehničke prirode, što će hopefully biti popravljeno ubrzo.

Edited by voodoo_nbgd
Link to comment
Share on other sites

vudu meni vishe smeta tvoj povratak korenima (promena nicka u nesto sto stavljaju deca koja su prvi put dosla na net (tipa omg_zhika_93ce_zemun!)) nego wulfgarov smeshan post - jer svima nama je jasno koliko wulfi greshi, osobe zhenskog pola na toj slici su toliko 'zhne da imaju sasvim prolazan geek-cred ;o)

Link to comment
Share on other sites

Vudi da me report-uje... i josh me pljuje dodatno u tom report-u... i to iza ledja. To me boli vishe nego ona slika. [:(]

A vidi se koliko se radi o tome da sam ja "frustriran"... konjusharskoj cavi je KotoR ZOMG igra. O chemu mi prichamo jebote...

Edited by Wulfgar

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Kuglanje...O boze!!! Riba izgleda kao da je ispala iz Savinca (za one neupucene, to je selo pored Pozege, gde obitava najveci broj budala po metru kvadratnom). Bolje bi joj pasovala kachica sa kajmakom pod miskom i sudzuk oko vrata. [crap] Jebena dizajnerka u Borovindu i Oblandi.

Edited by support
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...