Jump to content

SBB u Novom Sadu


[BMF]Psycho

Recommended Posts

UPOZORENJE: Text ispod sadrzi psovke i istinu. Kome ovo ne odgovara ne mora da cita.

Elem, postao sam pretplatnik SBB-a pre nesto manje od godinu dana, cim se pojavio u Novom Sadu. Pre toga sam trosio oko 3.000 dinara mesecno na dial up = sezampro kartica od 850 din + phone bills. Istina, jesam net freak, navucen sam na MMORPG vec par godina, i zato ocekujem ako puknem velike pare za dobar net, ocu to i da imam, jer igram 24/7

Ali, ocigledno, halave, smrdljive, lazovske svinje is SBB-a ne misle tako. Draga gospoda lopovi napravili su sjajan potez time sto su ubacili varijantu 128 kbs flat, mesecno 1500 dinara. Naravno narod poleteo misleci da ce imati bolji net od dial up-a za manje pare. ALI KURAC!!!

Od day 1, nije radilo kako treba. Prvo sam naivan mislio kako ce se to popraviti, medjutim kako je vreme prolazilo, bivalo je sve gore i gore. Pederi pohlepni su kupili neku bednu opremu koja ne moze da podrzi osrednje selo, i primili su ceo Novi Sad na to. Da bi se zamaskirali podelili su korisnike u dve ili vise grupa. Dok jednoj grupi internet radi (bedno), drugoj ne radi uopste. Ovo sam zakljucio zajedno sa jos mnogo gnevnih korisnika dok smo zajedno pricali o tome. Tacno smo i skontali vremenske periode i smene.

A naravno telefosnka i servis sluzba su profesionalci u svom poslu. Imaju 4-5 izgovora i to vrte svake nedelje. Oh da strpite se, veza sa Beogradom je pukla. Izvinite ali imamo radove u centrali proradice za sat, dva. itd itd KURAC OD OVCE!

U poslednje vreme, namestili su da internet radi bedno u vremesnkom periodu od 8 ujutro do 6 uvece, sto je inace njihovo radno vreme. Cim oni odu kuci i ti ne mozes da ih zoves i smaras ih, internet skroz umire ili radi na 1 minut u jednom satu.

Ovim zelim da upozorim i obavestim trenutne i buduce korisnike SBB-a u Novom Sadu da NE uzimaju kablovski internet nikako! Stotine ne zadovoljnih korisnika ce vam reci isto. Strpite se, doci ce ADSL i kod nas, a tada cu se licno posrati ispred kancelarija SBB-a.

P.S. I kablovski TV im je posran, slika je ocajna i kanali su grozota. Jebes to kad nema vise kompanija pa da su jedni drugima konkurencija i nude samo bolje usluge. Ovako monopolizam posra sve, jebem im, sve im zivo pojeba....

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

nijedan provajder u srbiji ne valja

uvek sam imao prigovor na bilo koji provajder koji koristim

tako da bih radije pljuvao nekoga kome je sranje veza na 56k

nego nekoga kome je sranje veza na 128k

dakle

zhiveo sbb

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

ja imam radijus vektor.

na prvi pogled sranje, sto je i bio prvih par meseci svog postojanja ali zadnjih 2 meseca jebe kevu kako je dobar !

znaci zvao sam ih svaki dan kada nije radilo i stvarno su se trudili da otklone svaki problem i evo na sad radi super.

da sam na tvom mestu pretio bi, reko bi placam 1500 i ocu da imam 128, NE 127 VEC 128 itd.... :D

poz

Link to comment
Share on other sites

nijedan provajder u srbiji ne valja

uvek sam imao prigovor na bilo koji provajder koji koristim

tako da bih radije pljuvao nekoga kome je sranje veza na 56k

nego nekoga kome je sranje veza na 128k

dakle

zhiveo sbb

sta cemo sa varijantom kada platis pola megabita a imas protok manji od 64k ?

ps. izvinjavam se zbog 2 posta. mrzi me da editujem

3,7-Dihydro-1,3,7-trimethyl-1H-purine-2,6-dione

Link to comment
Share on other sites

Ja imam SBB vec 6-7 meseci i radi mi odlicno.. jeste da sam u centru ali i ja sam cuo da neke ljude zeza, verovatno zavisi od dela grada.... (Beograd)

E da kako sam cuo treba da se udruze Verat i Sbb.. inace su vlasnici stranci (Ameri, mislim)...

Link to comment
Share on other sites

SBB je kupila svetska banka preko kredita koji su im dali a kojeg kod nas nisu mogli da dobiju, barem tako nesto mislim da je po sredi. Sto se tice kvaliteta, to je nazalost nas najbolji kablovski operater, a to kako radi dovoljno govore svi vasi postovi, stoga ide to nazalost.

Link to comment
Share on other sites

Upravo ... zato Igor mozhe da im skida kapu do prekosutra. Neosporan je kvalitet tog kabla tamo, osim sto eto pokrivaju jedno 10 domacinstava i nije neki problem da im isporuce visokokvalitetni pristup. BTW, ortak je bio pokriven PTT KDSom i od pre jedno dva meseca su negde u zemlji presekli kablove KDSu nekim drugim radovima i od tada nema net. Rece da ptt nesto nema nameru da dodje ;))

Link to comment
Share on other sites

ja imam 512 protok i radi mi dobro.. s tim sto cesto zna da cesto gubi pakete, sto se oseti kad igram warcarft.. ali za surf i dl mi je sasvim ok...

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

nemoj neko "a" da mi kaze za sbb u nsu :)) ladno nemam neta vec nedelju dana (potriosio sam protok sto sam imao jos pre nedelju dana) i evo palim komp tek gmail notifier "you have 1 unread message" i evo me :) rofl :)

DAMN! kako je moguce ne znam, ali evo skidam 800 KB/S verovali vi meni ili ne...

Edited by dvnityCker

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

sa psycho-a

ja imam sbb u ns-u vec godinu dana, istina dosta nije radilo dobro ali to je zato sto su imali VELIKIH problema sa NS - BG linkom.

sredili su to, zadnjih mesec dana radi STRASNO DOBRO i prezadovoljan sam.

btw 256 flat imam

blabla, signa, blabla

Link to comment
Share on other sites

nemoj neko "a" da mi kaze za sbb u nsu :)) ladno nemam neta vec nedelju dana (potriosio sam protok sto sam imao jos pre nedelju dana) i evo palim komp tek gmail notifier "you have 1 unread message" i evo me :) rofl :)

DAMN! kako je moguce ne znam, ali evo skidam 800 KB/S verovali vi meni ili ne...

brate Cker nemoj da si pohlepan... :) jos mi dugujes Robots-e :) salim se...

p.s. nisi trebao ovako javno da napises "mozda neko od njih i cita ove forume" (mada ne verujem da bi znali to da oprave :) )

pozdrav

Naposletku ti si dobro znala ko sam ja...

Forum Grada Nisa

Link to comment
Share on other sites

Cuk brate u pravu si skroz....

Moje licno iskustvo: zvao sam ih 100+ puta u zadnja dva meseca, ostavljao gomile reklamacija, samo jedu govna i serviraju izgovore koje bi me bilo sramota da bacam malom detetu, a ne odrasloj osobi...

Smrde jako...ali najgora cinjenica je sto je KDS net u NS-u toliko skuplji da SBB prakticno ima monopol ovde tako da mogu da se izdrkavaju...dok im neko ne podmetne c-4 u onu rupu od uplatnog mesta tamo u podrumu na limanu...

ma da...

niste ni svesni...

Link to comment
Share on other sites

Cuk brate u pravu si skroz....

Moje licno iskustvo: zvao sam ih 100+ puta u zadnja dva meseca, ostavljao gomile reklamacija, samo jedu govna i serviraju izgovore koje bi me bilo sramota da bacam malom detetu, a ne odrasloj osobi...

Smrde jako...ali najgora cinjenica je sto je KDS net u NS-u toliko skuplji da SBB prakticno ima monopol ovde tako da mogu da se izdrkavaju...dok im neko ne podmetne c-4 u onu rupu od uplatnog mesta tamo u podrumu na limanu...

Aham, ja vec planiram neko vreme da odem tamo sa bratom i ostavimo im dva fina frishka ljudska govneta na pragu, u znak zahvalnosti i postovanja od njihovih vernih korisnika.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...