Jump to content

EuroSport


Recommended Posts

Evo gledam Eurosport kako kad i svaki put kad pominju nase takmicare bilo da se radi o tenisu, fudbalu itd. nikad ne kazu from Serbia and Montenegro nego samo from Serbia. Mislim mozda nista to ne mora da znaci ali ipak mi budi neku sumnju. U svakom slucaju meni se svidja tako. Nije da imam nesto protiv Crnogoraca i Crne Gore ali mislim da bi bilo bolje da se odcepimo od njih jer oni to u velikoj meri prizeljkuju. Samo sto rade na veoma bezobrazan i nevaspitan nacin. Gostoprimstvo za Srbe je na 0, a da ne pominjem to sto na RTCG stalno potencijaru razni savetnici,filozofi i naravno politicari kako bi im mnogo bolje bilo da su nezavisni!!!!

U svakom slucaju bilo kako bilo pitanje dal ste vi culi nekad na Eurosportu?!?!?!

Edited by zEki

V

Link to comment
Share on other sites

Pa ja mislim da je njima na Eurosportu to dakako lakse da kazu nego da govore sve komplet. Drugo, mozda i ljudi ne znaju sta tacno sve to znaci pa racunaju ako kazu samo Srbija onda su rekli skraceno izdanje toga. Trece, i mnogi drugi pisu samo Srbija kada nema mesta u onoj grafickoj masci da ubace i montenegro i povrh svega, neki nasi sportisti i ucestvuju samo pod zastavom Srbije. Znam da to recimo sigurno rade stonoteniseri i da je to tako ozvaniceno.

Link to comment
Share on other sites

ma nikako ne valja scg takve drzave ne ''pozive'' mnogo.. recimo kao Kraljevina Srba Hrvata i Slovenaca...

1. Ili da se otcepimo (tesko jer 50% crnogoraca smatraju da su Srbi, da nije njih Milo bi sutra raspisao referendum)

2. Ili da lepo kazemo : istorijski su crnogorci bili srbi... crnogorci su srbi koji zive na drugoj teritoriji. I promenimo drzavi celoj ime u Srbija (najbolje i najtrajnije resenje)

3. Ili da vratimo ime Jugoslavija (to niko nece)

Ljudi treba da biraju 1 ili 2...

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Upravo tako ... jer i jesu Srbi ... sem ovih albanjosa sa juga ... Uostalom gde je bila Rashka ... vishe je bila u danashnjoj crnoj gori nego sto je bila u danashnjoj Srbiji ...

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Vidim ja da ce od ovog topica izrasti opet rasprava o srbima i crnogorcima, o rascepljenju ili ne.

U pokusaju da vas skrenem sa tog puta, evo jedan smajli [dance2]

P.S. Ljudima na eurosportu je sve jedno sta procitaju, samo gledaju da bude sto krace. Ko ce npr reci People's Republic of China, kad moze Kina jednostavno.

Link to comment
Share on other sites

Meni jos nisu uveli kablovsku...nove zgrade jbga...a izvaljujem da je istina da hoce da se odcepe....u skolama nemaju srpski nego MATERNJI JEZIK....strasno !!!!

strasno slazem se potpuno.... ali to je potez dva kretena(Mila, Vujanovica) koji hoce sve vishe da unishte jedan narod i naprave dva...

Oni da znaju da ce da dobiju na referendumu oni bi sutra raspisali referendum...

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Vidim ja da ce od ovog topica izrasti opet rasprava o srbima i crnogorcima, o rascepljenju ili ne.

U pokusaju da vas skrenem sa tog puta, evo jedan smajli  [dance2]

P.S. Ljudima na eurosportu je sve jedno sta procitaju, samo gledaju da bude sto krace. Ko ce npr reci People's Republic of China, kad moze Kina jednostavno.

zar nije lakshe recci - PRC! .. umesto kina :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...