Jump to content

kraftwerk


Recommended Posts

chek.. chek.. prvo.. moram.. ovo da uradim: AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA KAKO JE BILO DOBRO!!!!!!!!!!, ok.. sada mogu da nastavim.

AAAAAAAAAAAAAA KAKO JE BILO ODLICHNOOOO!!!!!1!!11, ok ok.. eto josh jednom za moju dushu!

..

koncert je bio stvarno odlichan. nisu kasnili mnogo, max 20 min, trajao je nekih dobrih 2h a i vishe. bilo je mega ljudi, atmosfera je bila S A V R S H E N A! ozvuchenje na nivou, scenografija PERFECT a izbor pesama od prve do poslednje - na nivou pravih mastera! ALI jedna pesma je prejebala sve ostale.. THE ROBOTS, nikada se nisam bolje osetjao u zivotu nego za vreme koncerta bash u toku te pesme.. na nekih 5-8 metara od bine, odlichno ozvuchenje, scenografija mega, publika luduje, ja ludujem.. AAAAAAAA kako je bilo dobro bre!!!!!

ko je bio, ovo mu je sigurno jedan od onih dana koje tje se setjati do smrti. ko nije bio, ZAJEBO SE. ali ne shto se zajebo vetj shto se MNOGO JAKO MNOGO ZAJEBO!!!

napravio sam fonom jedno 150 slika i 25 snimaka.. kako tju da to gledam svaki dan tako milo.

p.s.

psyho & exile = ultra mega shmekeri! :* [:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sto mi je najjace kad parti opishu sa "aaaa, vrh, extra, mega, carevi, respect, ludilo, oprali su!"

Objektivno i profesionalno, ko nije bio, zajeb'o se. Bas nesto i nemam filing da sam se zajeb'o.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Uz Prodigy koncert `95 ovo je definitivno najbolji na kojem sam bio.

Ljudi su ostali potpuno zbunjeni na kraju koncerta. Toliko sam chekao

na ovaj cert...

Prezentovali su sve korene danashnjih pravaca.

Samo da napomenem da mi je ortak doshao pre koncerta iz Slovenije,

preko Zagreba, Hrvati su poludeli zbog toga shto je Kraftwerk svirao u

Beogradu.

Kad porastem bitju Kraftwerk [:D]

Edited by Nemesis Enforcer

Life is gistro...

Link to comment
Share on other sites

Ma to on samo tako kazhe ... zar nisi izvalio da mu je svaki post "tralalalala jebanje" ... "njanjanja karati nesto" i slicno. :}

Pa da, jeb'o ovo, jeb'o ono! Jeb'o vas kraftwerk!

Vidis Tjiro, jezicka deformacija :)

To ustvari treba da bude "ovo ono kraftwerk"

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Kome treba MAN MACHINE VINIL nek se javi, moze neka razmena, nije proslo par meseci otkako sam

ga nabavio, kad evo ga matori komshija "e sinak, evo ti ovaj vinil, ti znas sa tim gramofonima" ... i tako sad imam 2 ista vinila \o/

@ LaG: rano je josh da se kurcish, videcemo tek kada prvi put budes upao u "da li je zakachila il` ipak nije" 3p! [;)][:D]

Edited by nigger

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

cyro, zamolio bih te ako ti nije problem, da mi posaljes slike(sto vise mozes [:)] na: kinglui@pingvinko.com ,hocu da ih okacim na svoj sajt, naravno uz tvoju dozvolu(naravno pisace da si ti autor istih), mi iz Pingvinka se ne bavimo ilegalnim poslovima [:D].

skipper.jpg

The only light at the end of the tunnel is light of upcoming train.

Link to comment
Share on other sites

ja sam sve vreme bio tako nasmejan.

znaci od uvadouva.

stim. sto ih je moja sestra srela nakon nastupa.

u podzemnom prolazu kod doma omladine.

jedu palacinke.

i ladno su nasli nemacko pivo (koje ne moze da se nadje u nemackoj kako oni kazu) sa canabisom.

extra.

potpisali su joj se na biciklisticki dres koji se prodavao u toku nastupa.

stvarno je bilo amejzing.

;>

svaka im cast.

69869493_l.jpg

i fuck my fans.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...